Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sledování témat
PříspěvekNapsal: čtv 27.04.2023 7:38 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 29.4.2019
Příspěvky: 455
Tak, asi před půlhodinou jsem zapnul druhý počítač, kde mám taktéž RC mánii. Ale poštu mám u ...@post.cz a taktéž nic. A taky mám na něm sledování tohoto tématu. Myslím, že po půl hodině by na něj už něco přišlo.
No uvidíme co bude dál. Snad se to vyřeší tak, jak to bývalo. Mě osobně to dost chybí, protože tuto službu dost používám.

Ještě dodatek: to ...@post.cz mám u Thunderbird.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Sledování témat
PříspěvekNapsal: čtv 27.04.2023 10:10 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7415
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
Janek2 píše:
... Ještě dodatek: to ...@post.cz mám u Thunderbird.
Thunderbird je poštovní program (pošťák) přes který se schránka může obsluhovat (jako Outlook a řada jiných)? Schránku se sufixem (@post.cz) -post.cz jsem také kdysi měl. A sufix -post.cz byla jedná ze tří možností. Další dvě jsou: -seznam.cz, email.cz Provozovatel schránek (a poskytovatel dalších služeb) společností "Seznam.cz" "Seznam.cz, a.s. • Seznam.cz je technologickým a mediálním domem (Provozuje a odporuje několik platforem). Služby a produkty Seznam.cz využívají ti, co na internetu hledají informace" Seznam.cz (, a. s.): O nás - web stránky


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sledování témat
PříspěvekNapsal: ned 30.04.2023 7:28 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 29.4.2019
Příspěvky: 455
Tak včera večer ve 22:34 hodin mě přišlo jedno sledované téma a to "fórum vysílače". Konkrétně "Možnosti ovládání jednou rukou".
Přišlo na centrum,cz. A jinak ze sledovaných témat nic. Ani z tohoto tématu, které sleduji, taky nic.
Tak uvidíme dál co bude.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sledování témat
PříspěvekNapsal: ned 30.04.2023 15:02 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 29.4.2019
Příspěvky: 455
Nechci to zakřiknout, ale už se to začíná probouzet. Od rána do teď mě přišly další tři sledované témata.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz