Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Zdá se Ti nová podoba RC manie překombinovaná?
ano 14%  14%  [ 3 ]
ujde to 29%  29%  [ 6 ]
zvyknu si 57%  57%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 21
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nová podoba - příliš komplikované.
PříspěvekNapsal: ned 04.05.2003 12:43 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Občas sem umím nahlédnout i když působím hlavně na www.mojehobby.cz (tam jako ZD, ale tu se pod čtyř písmenkový nick nedostanu).

Je vidět, že ke generování stránek je použit nějaký hotový systém, který se sem podle mne moc nehodí. Všechno je příliš komplikované a nepřehledné. Obzvlášt listování diskusemi je o rozum. A to jedu na přímé lajně z domu za paušál, tudíž náklady se mi nemění. Chudáci modemisti.

No, občas sem nahlédnu, ale nový vzhled mne spíše odrazuje než láká. Třeba jde jen o zvyk, ale opravdu mne to neuchvátilo.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 04.05.2003 14:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2003
Příspěvky: 1215
Bydliště: Hrádek nad Nisou
Myslím že v rámci oběktivyty by bylo vhodnější dát tam do toho hlasování ještě nějakou positivní odpověď. Jsi trochu zaujatej a nezdá se mi to fér. Odhlasoval sem to za "zviknu si",ale nestotužňuji se s touto odpovědí. Já osobně shledávám ty to stránky velmi pjeknými a nedovedu si představit, že by někdo kdo se tím neživý mohl něco takovýho spáchat (v tom dobrym slova smyslu) jen tak. Zapomínáš že na "Mojehobby" už je jenom diskuze. Nevím jaký byl skutečný důvod, ale domnívám se že se správce tamní diskuse stará pouze o ní. To je aspoň můj názor.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: ned 04.05.2003 22:22 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.4.2003
Příspěvky: 360
Obrázky: 0
Blog: Zobrazit blog (3)
zdzd píše:
Občas sem umím nahlédnout i když působím hlavně na www.mojehobby.cz (tam jako ZD, ale tu se pod čtyř písmenkový nick nedostanu).

Je vidět, že ke generování stránek je použit nějaký hotový systém, který se sem podle mne moc nehodí. Všechno je příliš komplikované a nepřehledné. Obzvlášt listování diskusemi je o rozum. A to jedu na přímé lajně z domu za paušál, tudíž náklady se mi nemění. Chudáci modemisti.

No, občas sem nahlédnu, ale nový vzhled mne spíše odrazuje než láká. Třeba jde jen o zvyk, ale opravdu mne to neuchvátilo.


No co se přehlednosti diskuze týká, tak na to jsou jistě různé názory - a tvůj je zatím v menšině, podle dosavadních ohlasů. Takto pojatá diskuze je v současnosti víceméně standard. Viz třeba http://www.rcgroups.com/forums/index.php?s=, to je možná nejfrekventovanější RC diskuze na světě, a běží na velmi podobném systému.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 05.05.2003 14:32 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Hlavní problém je v tom, že se dost těžko udržuje přehled o nových příspěvcích a celá diskuse je tak velmi neoperativní.

A tu pozitivní odpověď do ankety jsem dal jako poslední, ale při odeslání příspěvku ji systém nějak sežral. Vzal jen ty "z předchozích" kol stránky, protože pro přidání další možnosti se vždy celá stránka reloaduje a na posledně založenou možnost "zaslat" jaksi nestačilo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 05.05.2003 18:20 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.4.2003
Příspěvky: 360
Obrázky: 0
Blog: Zobrazit blog (3)
na Seznamu fór je u všech nových, od doby tvé poslední návštěvy publikovaných novinek ta ikona vlevo oranžová, jinak je "bílá". To bych řekl že dává dobrý přehled - pod seznamem fór je seznam všech ikon a co znamenají.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz