Switch to full style
Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky k ovládání nebo fungování tohoto diskuzního fóra, nebo třeba náměty na zlepšení, tak sem s nimi. Naleznete zde i pravidla tohoto fóra.
Téma uzamknuto

Závazná pravidla pro fórum RCMANIA.CZ

čtv 25.03.2010 14:04

Pravidlo #01
Témata je vhodné zakládat v diskusních sekcích tak, aby obsah tématu odpovídal s obsahu sekce. Není povoleno vložení stejného tématu do více sekcí. Nadpis/název tématu by měl být krátký, výstižný a srozumitelný. Nesprávně nebo nevhodně založená nebo duplicitní témata nohou být odstraněna, přesunuta či sloučena.

Pravidlo #02
Snažte se do diskuzí zapojit - nebuďte pasivní čtenáři. Pokud máte představu, že byste přispěli k provozu serveru Rcmania.cz jako moderátoři, napište administrátorovi.

Pravidlo #03
Slovo administrátora/moderátora serveru Rcmania.cz je konečné - jakákoliv veřejná diskuze o jeho rozhodnutí bude potrestána, případně až vyloučením z fóra. Pokud si přece jen chcete stěžovat, tam tak učiňte pouze pomocí SZ.

Pravidlo #04
Každý uživatel je osobně zodpovědný za své příspěvky na tomto fóru zaslané z jeho uživatelského konta. Pokud bude jakýkoliv příspěvek v rozporu s pravidly či dokonce zákony, administrátor/moderátor ho může upravit, přesunout nebo smazat bez udání důvodu. Neuveřejňujte nebezpečné návody, jak používat kradený SW, atd... Piště tak, aby měly příspěvky smysl, slušně bez vulgarizmů, čitelně (tedy používejte háčky a čárky) a pokuste se psát i gramaticky správně.

Pravidlo #05
Urážky, osočování, osobní napadání a křivé obviňování kohokoliv na tomto fóru je zcela nežádoucí a jako takové bude potrestáno, případně až vyloučením z fóra. Pokud si s někým nepadnete do oka, tak vyřešte to v SZ a nikde jinde. Nicméně i v SZ zachovejte příslušnou míru slušnosti.

Pravidlo #06
Příspěvky bez věcného obsahu, duplicitní příspěvky, příspěvky přímo se nevztahující k tématu a příspěvky mimo modelařství mohou být bez upozornění odstraněny. Je zakázán i jen náznak komerčního obsah příspěvků, mimo dohody s administrátorem serveru. Komerční příspěvky budou fakturovány v sazbě 50Kč/shlédnutí. Je zakázán vkládat odkazy k "affinite" programům.

Pravidlo #07
Jeden člověk může mít pouze jeden uživatelský účet. Každý uživatel může využívat pouze svůj účet, který je registrován na jeho jméno a emailovou adresu. Administrátor/moderátor má právo prověřit identitu uživatele a do potvrzení pozastavit účet.

Pravidlo #08
Je zakázáno zbytečné, několikanásobné nabalování citací příspěvků. Používejte citace příspěvků s rozumem. Necitujte vše - vždy vyberte z citace pouze to, na co bezprostředně reagujete. Do textu vkládejte obrázky jen do velikosti 640x480, na větší uveďte odkaz.

Pravidlo #09
Podpis uživatele nesmí být vyšší než 3 řádky textu. Jakékoliv zobrazení reklamních odkazů není povoleno, mimo dohody s administrátorem serveru.

Závěrečné ustanovení
Při porušení některého z pravidel může být uživateli uděleno varování, po několika varování ban (pozastavení účtu). V případě závažného prohřešku může být uživatel okamžitě vyloučen z tohoto fóra a to bez udání důvodu. Délka banu závisí na uvážení moderátora/administrátora. Všechny napomenutí, varovaní a každý ban jsou na tomto fóru evidovány a při udělování dalších opatření je k nim přihlíženo. Osoba jednou vyloučená ze serveru Rcmania.cz, nesmí zakládat jiný účet, vyjma povolení administrátora.

Závazná pravidla pro fórum RCMANIA.CZ

pát 17.06.2011 11:56

Po dohodě s majitelem stránek jsme přijali pravidlo, že pokud bude někdo uvádět odkazy na svoje vlastní stránky, tak bude nutné, aby na příslušné stránce bylo logo RCMania.cz s odkazem zpět.

Logo (bez úprav velikosti) musí být viditelné (tedy ihned při otevření stránky, nikoliv, že bude zastrčené někde dole), pokud bude stránka otevřena v prohlížeči v rozlišení 1024x768.

Obrázek prosím nekopírovat, ale vložit odkazem z RCManie.

Kód:
Obrázek: http://www.rcmania.cz/images/rcmaniafriend.gif
Odkaz: http://www.rcmania.cz/
Titulek: RCMania.cz = vše o modelářství


Pokud používáte tmavé pozadí, tak prosím takto:
Kód:
Obrázek: http://www.rcmania.cz/images/rcmaniafriend.png
Odkaz: http://www.rcmania.cz/
Titulek: RCMania.cz = vše o modelářstvíBudeme rádi, pokud tak učiníte sami. DĚKUJEME

Nicméně, po přímém vyzvání administrátorem se bude jednat o povinnost, jejíž nesplnění bude posuzováno jako porušení pravidel se všemi důsledky.

Jde o to, že RCMania je velmi navštěvovaný portál a pokud zde někdo loví návštěvnost na vlastní stránky, tak je očekávaná reciprocita.

Je jasné, že se nejedná o odkazy na galerie fotek modelů a ani na stránky, které nejsou pod kontrolou uživatele. Pro běžného uživatele se zkrátka nic nemění.

Administrátor
Téma uzamknuto