Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Rady ,porady nebo osobni ego
PříspěvekNapsal: sob 10.07.2010 18:51 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.7.2010
Příspěvky: 1
Bydliště: Kiev ,Zurich ,Kiev
Kolegové ,kamarádi !

Již dlouho sleduji takoveto forumi a celkem není proč se do toho zasahovat (co je treba tak se na nich najde ) až na to ta Česka specialita že se podoba sovinistum.
Podivejte se treba na US kde je mnohem hodne tech co se snaží pomoci at na odkaz nebo rada.TAdy u nas je to moc na tom ze se asi nemame radi a pokud se ja seknem tak to trochu pouzuju i pro tebe.

Ve svete se já snazim rikat ze jsme nej a pak to nekdo pouzije na mne.Snad se po tech letech kdy jsme modelarili s nic a tak sme si pomohli pro vsechni a slo to.


Nedelejme si ostudu po svete.






Nechci se stat timco do vás bude jenom kecat a tak již nebudu v takovich forech kecat , je to jenom o vas . Nezlobte se za muj podmet ,kdyz do mne kadroval koleaga tak to jsem zkusil..


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Rady ,porady nebo osobni ego
PříspěvekNapsal: sob 10.07.2010 19:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.7.2005
Příspěvky: 19102
brouk_pytlik píše:
až na to ta Česka specialita že se podoba sovinistum.
Nehráblo ti z toho tepla? :lol: :lol: :lol:

_________________
ICQ 638556901


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rady ,porady nebo osobni ego
PříspěvekNapsal: sob 10.07.2010 20:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
arda1 píše:
brouk_pytlik píše:
až na to ta Česka specialita že se podoba sovinistum.
Nehráblo ti z toho tepla? :lol: :lol: :lol:

To spíš vypadá na nějakého uraženého cizince, ze kterého si patrně někdo v nějaké jiné diskuzi utahoval možná z důvodu té "lámané" češtiny a při tom asi vznikla nějaká tvrdší rozepře, která možná vyústila v to, že onen cizinec dostal asi BAN a tak se teď zaregistroval pod novým nickem a napsal tady tento text.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 10.07.2010 20:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.7.2005
Příspěvky: 19102
Mě naopak vůbec nevadí špatná čeština či různé dys.... ba ani psaní bez diakritiky. Ale vadí mi v prvním příspěvku hned osočení šovinismem. :roll: :roll: :roll:

_________________
ICQ 638556901


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 10.07.2010 21:32 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.9.2009
Příspěvky: 392
Bydliště: Ostrava-Poruba
Obrázky: 10
Ja tomu uvodnimu prispevku vubec nerozumim. Tedy nemyslim jako ze nechapu obsah, co chtel autor rici. To chapu, ikdyz to nejaky translator castecne zmrsil. Ale nechapu jeho vyznam, jeste kdyz je to prvni prispevek autora do modelarskeho fora.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 10.07.2010 22:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
spetrs píše:
Ja tomu uvodnimu prispevku vubec nerozumim. Tedy nemyslim jako ze nechapu obsah, co chtel autor rici. To chapu, ikdyz to nejaky translator castecne zmrsil. Ale nechapu jeho vyznam, jeste kdyz je to prvni prispevek autora do modelarskeho fora.

Autor holt má pocit, že mu bylo ublíženo a dává to najevo tímto způsobem pod novým nickem. To, že je to první příspěvek autora na tomto fóru není tak jisté. Je to první příspěvek pod tímto nickem, ale pod jiným se tady už ten samý autor (myšleno ta samá osoba) mohl vyskytovat a třeba dostal BAN a tak si tu jenom dodatečně přišel "poplakat", aby nám dal najevo jak je to tady špatné například oproti USA kde je to podle něj mnohem lepší (pozn. asi měl jen štěstí, že nenarazil na americké šovinisty). :wink:


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 11.07.2010 12:11 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 19.8.2005
Příspěvky: 4949
Bydliště: Šternberk, ČR
Obrázky: 0
Přátelé, když se nad tím příspěvkem zamyslíte a budete korektní, tak zjistíte, že má autor pravdu.

Na mnoha zahraničních diskuzích je obvyklé, že když někdo s něčím vyleze, tak příspěvek dalších začíná obvykle ve stylu dobrá práce ... popřípadě děkuji za zajímavý příspěvek a pak příspěvek pokračuje tím, co by bylo možné zlepšit, popřípadě jak to dělá někdo jiný. Navíc úvodní příspěvek těchto diskuzí většinou nezačíná důrazem na vlastní ego a snahou dopředu deklasovat druhé. A když někdo podobným stylem zaútočí je ostatními hned odsouzen, popřípadě i zablokován administrátorem.

V českých i slovenských diskuzích je častým jevem druhého srazit (samozřejmě, že ne vždy, ale to slovo často je na místě). Není to jen specialita modelářských diskuzí, ale je to velmi časté i na počítačových fórech a v diskuzích pod články na zpravodajských serverech stejně tak. No a "nejzajímavější" jsou v tomto směru příspěvky, kdy něco něco začne vyrábět a podobnou věc už vyrábí někdo jiný ... To už je kapitola sama pro sebe a opět na zahraničních diskuzích méně výrazná.

Je samozřejmě mnoho lidí, kteří opakovaně buď poradí (ano, jsou takoví a naštěstí je jich stále hodně a nezbývá, než jim poděkovat) nebo raději mlčí, pak jsou ale lidi, kteří v lepším případě odkáží s určitou ironií na google (bez nápovědy co hledat) nebo přímo udělají z tazatele pitomce. Dosti často si pak člověk pamatuje, že před časem se sám ten "googlista" ptal na pro mě samozřejmé věci. Výsledkem je, že se tazatel buď příště zachová stejně, nebo se na tyto diskuze vykašle.

Příspěvek autora i můj zůstane samozřejmě jen výkřikem do tmy a nic na té věci nezmění, ale je dobré se občas nad tím alespoň pozastavit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 11.07.2010 13:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
jio píše:
Přátelé, když se nad tím příspěvkem zamyslíte a budete korektní, tak zjistíte, že má autor pravdu.

Na mnoha zahraničních diskuzích je obvyklé, že když někdo s něčím vyleze, tak příspěvek dalších začíná obvykle ve stylu dobrá práce ... popřípadě děkuji za zajímavý příspěvek a pak příspěvek pokračuje tím, co by bylo možné zlepšit, popřípadě jak to dělá někdo jiný. Navíc úvodní příspěvek těchto diskuzí většinou nezačíná důrazem na vlastní ego a snahou dopředu deklasovat druhé. A když někdo podobným stylem zaútočí je ostatními hned odsouzen, popřípadě i zablokován administrátorem.

V českých i slovenských diskuzích je častým jevem druhého srazit (samozřejmě, že ne vždy, ale to slovo často je na místě). Není to jen specialita modelářských diskuzí, ale je to velmi časté i na počítačových fórech a v diskuzích pod články na zpravodajských serverech stejně tak. No a "nejzajímavější" jsou v tomto směru příspěvky, kdy něco něco začne vyrábět a podobnou věc už vyrábí někdo jiný ... To už je kapitola sama pro sebe a opět na zahraničních diskuzích méně výrazná.

Je samozřejmě mnoho lidí, kteří opakovaně buď poradí (ano, jsou takoví a naštěstí je jich stále hodně a nezbývá, než jim poděkovat) nebo raději mlčí, pak jsou ale lidi, kteří v lepším případě odkáží s určitou ironií na google (bez nápovědy co hledat) nebo přímo udělají z tazatele pitomce. Dosti často si pak člověk pamatuje, že před časem se sám ten "googlista" ptal na pro mě samozřejmé věci. Výsledkem je, že se tazatel buď příště zachová stejně, nebo se na tyto diskuze vykašle.

Příspěvek autora i můj zůstane samozřejmě jen výkřikem do tmy a nic na té věci nezmění, ale je dobré se občas nad tím alespoň pozastavit.

Moje zkušenost ze zahraničních diskuzí hlavně z oblasti programování je trochu jiná. Projevuje se tam také dost arogance, řekl bych, že zhruba v podobné míře jako v diskuzích u nás.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 11.07.2010 17:33 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 21.7.2009
Příspěvky: 189
Bydliště: Brno
to jio:
Souhlasim a podepisuji v plnem rozsahu. Myslim tim fora v CR obecne.

Moje osobni zkusenost s timto forem je vice nez kladna. Na muj dotaz se vzdy nasla nejaka rada, nakopnuti nejakym konkretnim smerem, takze zde jsem spokojen.
Mozna je to zpusobeno tim, ze se zde vyskytuji pouze "specificky postizeni" jedinci - modelari. Dalo by se rici "bratri v triku" oproti jinym diskusim k clankum atd., kde je smes ruznych zajmu.
Tim chci pouze rici, ze i kdyz jsem prevazne tazatelem a ctenarem na tomto foru, jsem zde rad.
Sice mne nekteri s vysokym poctem prispevku obcas prekvapi svoji reakci spadajici do kategorie zde probirane, ale stale je mam za odborniky, kteri vi a umi poradit.
eM.

_________________
DX6i, EasyStar, Firebird Phantom, MiniTornado, BeeII, Sbach EPP, Lodě: PILOT, ANTJE, Victoria


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz