Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Úprava struktury
PříspěvekNapsal: sob 22.10.2011 11:51 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10764
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Přiznám se, že jsem zatím v mírném šoku z "absence" kritiky a nespokojenosti. :wink:


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Úprava struktury
PříspěvekNapsal: sob 22.10.2011 12:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.4.2008
Příspěvky: 5095
Bydliště: CA
TomasC píše:
Přiznám se, že jsem zatím v mírném šoku z "absence" kritiky a nespokojenosti. :wink:

Všetci už rezignovali....
Ale pridám sa ku kocourovi.... Rozdelenie vetroňov na vetrone a elektrovetrone sa mi zdá nezmyselné.... Skoro každý vetroň sa dá prerobiť na elektro..... Kto chce strieľa to gumou, ten istý kus sa dá poslať na svah alebo osadiť motor.... Príde mi to ako delenie na vetrone žlté, biele a ostatné Úplne to rozbíja vetroňársku sekciu. Oddeliť hádzadla ešte chápem - je to iná problematika. Ale tie elektrovetrone sa mi zdajú nezmyselné....
EDIT
U mňa lieta všetko na elektro... Ale keď budem hľadať neakú informáciu, budem musieť prehľadávať dve sekcie, či to náhodou niekto neprevádzkuje ako bezmotorové..... Aj výrobcovia to vyrábajú tak, že nieje problém s konverziou na elektro..... Respektíve dnes už je skoro všetko koncipované ako elektro, akurát to nemá odrezanú špičku..... Výnimkou sú práve tie hádzadlá a F3J špecialy.... a aj u nich výrobcovia nezabudnú ponúknuť možnosť elektrifikácie
Podľa mňa, ak sa to nezlúči - sekcia vetrone zakape....

_________________
http://lubo111.rajce.idnes.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úprava struktury
PříspěvekNapsal: sob 22.10.2011 13:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.6.2010
Příspěvky: 2313
TomasC píše:
Přiznám se, že jsem zatím v mírném šoku z "absence" kritiky a nespokojenosti. :wink:

Dočkej času... :twisted:
Třeba je to ovšem tím, že rozdělení do sekcí je nyní opravdu logické a IMHO v pohodě. Zbytek ukáže opravdu až čas.

Přidám ti ale jednu poznámku, abys neřekl:
Hned na vrcholu seznamu sekcí je umístěna sekce "RCmania fórum", která obsahuje pouze jednu položku "O tomto fóru".
Považuji za vhodné sem přidat na první pozici ještě jednu položku s názvem třeba "Pravidla a informace" a do ní vyčlenit vlákna (uzamčená), jako jsou:
http://www.rcmania.cz/viewtopic.php?f=3&t=26940
http://www.rcmania.cz/viewtopic.php?f=3&t=19273
http://www.rcmania.cz/viewtopic.php?f=3&t=42043

Tím vznikne ucelený přehled důležitých informací na velmi viditelném a snadno přístupném místě.

V budoucnu pak podle potřeby se sem mohou přidávat další podobné informace s všeobecnou platností, o kterých se ve své podstatě nediskutuje. Asi by se našla i jiní vlákna, například pro začítečníky a podobně, u nichž lze zvážit přesunutí sem a na ostatních místech je dle potřeby například jen linknout.

Položku "Otomto fóru" bych ponechal tak jak je - tedy na diskutování o fóru RCmania.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úprava struktury
PříspěvekNapsal: sob 22.10.2011 14:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.10.2009
Příspěvky: 802
Bydliště: ČR
Obrázky: 64
TomasC píše:
Přiznám se, že jsem zatím v mírném šoku z "absence" kritiky a nespokojenosti. :wink:


Proč by také, konečně to má hlavu a patu, opravdu. Konečně zmizelo to dělení na diskuzní fórum a obsah fóra. Ce mne osobně se zatím nezdá - větroně a elektrovětroně nemusejí být rozděleny, je to hodně prolnuté. Dílna by mohla být mezi dalšími modelářskými rubrikami, je to daleko logičtější a každý si ji tam určitě najde - nebo v úplně nové sekci společně s třeba "teorií" (aerodynamika apod..) ?


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úprava struktury
PříspěvekNapsal: sob 22.10.2011 16:11 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 18.8.2005
Příspěvky: 4945
Bydliště: Šternberk, ČR
Obrázky: 0
Členění na skupiny a podskupiny je pro mě zbytečné. Používám z navigace pouze 4 odkazy:
- Zobrazit nové příspěvky
- Další
- Obsah fóra a následně hned Označit všechna fóra jako přečtená

Takže jakoukoliv úpravu struktury vůbec nevnímám.

Odkaz Hledat také nepoužívám, protože přes něj většinou nic nenajdu, proto raději použiji tento odkaz, který vzhledem k počtu přístupů na RC Manii najde i příspěvky staré méně jak hodinu. Takže by možná stálo za to odkaz Hledat směřovat přímo na google.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úprava struktury
PříspěvekNapsal: sob 22.10.2011 17:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.1.2009
Příspěvky: 2651
Bydliště: Praha 4 -Krč, ČR
Myslím, že i přes poněkud oprávněné výhrady se dá to členění ponechat.

_________________
Lítám blbě, ale rád http://www.kocour111.rajce.idnes.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úprava struktury
PříspěvekNapsal: úte 25.10.2011 13:23 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 11.3.2011
Příspěvky: 470
Bydliště: novojičínsko, ČR
Ještě mě napadla jedna věc, v jiném, nejmenovaném fóru, jehož jsem rovněž členem, existuje rubrika "Kdo je kdo", kde se daný člen nějakým způsobem prezentuje, uvádí svá vítězství i prohry, fotky či videa svých "miláčků" atd. Vše je samozřejmě dobrovolné, každý postne co chce, bez nějakých vzorů či formulářů. Nestálo by to za pokus? Tady bych nicméně navrhoval buď hlasování (aby byl vůbec o podobnou rubriku zájem), nebo právo veta admina. CharlieCh

_________________
...s větrem o závod.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úprava struktury
PříspěvekNapsal: úte 25.10.2011 13:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.6.2010
Příspěvky: 2313
Vždyť je tu funkce Blog, kam si můžeš takovéto věci psát.
A admini již dávno mají daleko víc než jen právo veta :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úprava struktury
PříspěvekNapsal: úte 25.10.2011 14:41 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10764
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Ale klidně vytvořte hlasování. Viz třeba něco jako zrod fóra makety vrtulníků. Sekci je snadné. Nicméně blog zde je. Kdo chce, může napsat.

A to jsem si hrál s barvami odkazů.... :roll:


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úprava struktury
PříspěvekNapsal: stř 26.10.2011 6:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.6.2010
Příspěvky: 2313
TomasC píše:
A to jsem si hrál s barvami odkazů...

Vždyť to včera taky pěkně bilo do očí :twisted:

Dnes to vypadá dobře - alespoň já teď v práci vidím odkazy skvěle: nelze je v textu přehlédnout a ani nešajní jak na pouti :)

Ale to se tu přeci již probíralo a jeden z důvodů špatné viditelnosti mohl být rovněž zkalibrovaný monitor pro fotografie v souběhu s vyhlazováním fontů na obrazovce, které provádí Windows.

Teď v práci na zcela obyčejných monitorech je vše vidět naprosto v pohodě (včera to byl pouťový běs - ale i na to jsem upozorňoval, že většina uživatelů s běžnými monitory patrně problémy nemá, takže dodatečné zvýraznění bude už příliš).

"Testoval" jsem na těchto čtyřech strojích:
1) Malý notebook s 10" displejem, default nastavení grafiky, WinXP.
2) Standardní PC od HP, monitor klasický 19" od HP, nastavení grafiky pro práci s dokumenty, WinXP.
3) Standardní PC Lenovo, monitor ThinkVision 19" širokoúhlý, default nastavení grafiky, WinXP.
4) Grafická stanice na bázi PC, grafický monitor 24" širokoúhlý, grafika pravidelně kalibrována systémem Spyder, Win7.

Stroje ad 1 až 3: no problem s původním nastavením, včerejší zvýraznění bylo příliš pouťové.
Stroj 4: ne zcela výrazné jako na prvních třech strojích, ale taky ne tak zlé jak popisoval jio. Včerejší pouťovou atrakci jsem ale na stroji číslo 4 neviděl, nebyl čas...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úprava struktury
PříspěvekNapsal: stř 26.10.2011 9:00 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10764
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Jsem rád, že jsi spokojen. :roll:


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úprava struktury
PříspěvekNapsal: stř 26.10.2011 9:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.6.2010
Příspěvky: 2313
Po pravdě řečeno by mi zrovna tohle nastavení bylo fuk, stejně to teď vidím tak, jak to bylo původně před tím "hraním si" :twisted:
Ale nemaje nic lepšího na práci jsem se tehdy zapojil do diskuse a trochu to zkoumal - byl jsem zvědavý, proč si někdo stěžuje na neviditelné odkazy, když jiní je vidí dobře...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úprava struktury
PříspěvekNapsal: stř 26.10.2011 10:21 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
opravdu je i toto videt dobre?

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úprava struktury
PříspěvekNapsal: stř 26.10.2011 10:23 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
umyslne jsem dal jedno pismeno, v diskuzi vidim obcas dvoupismenne odkazy a ty fakt snadno nepostrehnu. Asi mam blby monitor - CRT AOC 7Vlr ....

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úprava struktury
PříspěvekNapsal: stř 26.10.2011 10:32 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10764
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Upřímně řečeno, řešil jsem JAK to technicky nastavit. Teď to umím. Na barvy nejsem odborník.


Třeba odkaz, kde se určitě problém vyřeší je vidět dobře: viewforum.php?f=3 :wink:


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz