Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 11.10.2013 12:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 16558
Genagen píše:
A co kdyby se tohle vlakno smazlo?


Proč?
Kdyby na to mhabr neupozornil, tak bych si myslel, že mám horší paměť. Takhle jsem si to projel zpátky a zjistil jsem, že Drondys to takhle upravuje běžně.
Osobně bych viděl řešení tak, že pokud moderátor upraví svůj příspěvek, mělo by tam automaticky naskočit oznámení o editaci.
Ještě aby si to někdo špatně nevykládal. Nic osobně proti Drondysovi nemám a myslím, že ani on proti mě nic zásadního neřeší.
Tady se řeší jen tahle konkrétní situace, kdy upravil své příspěvky na které někdo již reagoval a on na tu úpravu neupozornil. No, když se porovnají texty, tak v tomto případě to upravovat vůbec neměl!

_________________
Pokud cokoliv v této diskusi hodnotím, nebo se k něčemu vyjadřuji, je to jen má domněnka


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: pát 11.10.2013 14:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2009
Příspěvky: 5761
Bydliště: Praha
Obrázky: 38
byla to přímo tvá výhružka ve vláknu o Vikingovi že máš podklady a jak to půjdeš řešit, jak sis svým letadlem cíleně zaletěl nad nějakou modelářskou plochou atp ...

jinak add body přímo

1/ to samozřejmě ano, jsi dospělý svéprávný člověk, tak žádné takové tendence nemám ... stejně jako ty mohu prezentovat svůj názor že mi zcela nechyběla ta část tvých odpovědí co se týká :

a/ zbytečného rejpání a cílených ataků co se týká lítání ve výškách, taky s tím zcela nesouhlasím, ale to neznamená že v tom pořád budu rýt a vyhrožovat

b/ desítky přízpěvků na téma že HK je mor a totální absence pochopení že dost modelářů by jinak lítat nemohla

c/ vyžívání se v dalších křížových výpravách dle uvážení a nálady

2/ nápodobně (myšleno pro jiná vlákna kdy přizpíváš mimo téma - viz. věci o HK atp. - nestojí mi časová investice to dohledávat, sám víš)

3/ konkretizováno viz úvod

4/ to je samozřejmě rozumné


tuto situaci chápu tak, že stačilo se prostřednictvím SZ s adminama dohodnout, aby bylo řečeno že i u adminů bude uváděno to, když upraví přízpěvek

chápu tu stránku věci, že je z hlediska etiky pochybné, toto neuvádět, ale nechápu tu křížovou výpravu a protahování pod kýlem ... ale to je můj názor (taky někdo musí dělat ďáblova advokáta, kydat hnůj je vždy snažší a přidat se do davu házejících kamení) zlobu bych pochopil u přímo dotčeného (taky by mne to nepotěšilo) ale zbytek šel určitě vyřešit více
lidsky ...

obecně mi přijdou takové vyostřené rozepře mezi modeláři zcela zbytečné, to bude asi tím že etalonové témata stylu futaba x graupner // 2,4 x 35 (ještě dále v historii) // nicd x lipo (ještě více v historii) jsou již pasé .... tak si hledáme nové ?

_________________
SOVA is YouR CO-pilot
Cesta je mým cílem .......

KLM RC Sovy // KPM Model Kit Kladno


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 11.10.2013 14:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.1.2009
Příspěvky: 1656
Bydliště: Praha - Krč, ČR
Milane, plně s tebou souhlasím, že takové rozepře mezi modeláři jsou zbytečné, ale Drondys pro mě není modelář, pouze diskutující na RC Manii s google zkušenostmi.

Existují i jeho diskuze, kde zabředl do hodně vzdálených vln internetu a prosazoval a doporučoval které byly v rozporu s platnými předpisy a zákony.

_________________
SOVA is YouR CO-pilot
http://rc-sovy.blogspot.com
http://www.rcsovy.cz


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 11.10.2013 16:32 
Mazák
Mazák

Registrován: 19.8.2007
Příspěvky: 8426
Genagen píše:
A co kdyby se tohle vlakno smazlo?


A nebo by bylo lepsi smazat jmalika - je treba lecit nemoc a ne symptomy. Nak


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 11.10.2013 16:49 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.8.2008
Příspěvky: 6893
Bydliště: Moravský kras
Pro ty méně chápavé: Toto vlákno jsem tady nenechal proto, aby se tady kdekdo vyznával ze svých osobních antipatií, ale proto, aby se diskutovalo o zpětné editaci vlastních příspěvků. Tak se laskavě držte tématu. :evil:

_________________
OK2WY


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 11.10.2013 16:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 16558
Milan Nes píše:
byla to přímo tvá výhružka ve vláknu o Vikingovi že máš podklady a jak to půjdeš řešit, jak sis svým letadlem cíleně zaletěl nad nějakou modelářskou plochou atp ...


Založil jsem vlákno s názvem "Letové hladiny a létání s modely"
Uveď tam citaci co jsem napsal, případně text jak si to pamatuješ, tam budu odpovídat.
To co uvádíš tady, neodpovídá skutečnosti.

_________________
Pokud cokoliv v této diskusi hodnotím, nebo se k něčemu vyjadřuji, je to jen má domněnka


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz