Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Přehlednost rcmanie
PříspěvekNapsal: sob 19.12.2015 9:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.8.2009
Příspěvky: 888
Bydliště:
Obrázky: 0
Baui napsal jsi to velice dobře. Je opravdu těžké něco dohledat a prokousat se několika stránkami, které jsou od druhé strany už víceméně OT a kecá se o něčem jiném. Dotyčný tazatel chce slyšet konkrétní odpověď na dotaz a proto zakládají nová témata, což chápu. Dle mého není nic snažšího, než vlákno smáznout po určité době, když už není "živé" než hned peskovat tazatele stylem HLEDEJ. Je tu dost lidí, kteří rádi odpoví znovu a znovu na stejné dotazy.

_________________
Loop VA Models ; Spacewalker II SIG 1/4 ve výstavbě


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Přehlednost rcmanie
PříspěvekNapsal: sob 19.12.2015 11:28 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10762
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Vpodstatě si myslím, že na tohle neexistuje žádné solidní řešení. Pokud někdo není schopen zvládnout základní terminologii, tak opravdu nemůže vyhledávat, ale i položený nový dotaz bude problém. Tohle není nějaká kritika, ale spíše konstatování reality.

Hodně by tomu pomohlo, což berte jako můj názor, větší počet moderátorů a to ideálně vždy z oboru. Bohužel funkce moderátora je extrémně nevděčná a je to dědictví minulosti. Mnohokrát jsem se o sobě dočetl, jak tu vládne šikana, komunizmus, atd...

Dovedu si představit řešení, že se pro větší přehlednost věci ještě rozhází, teoreticky detailně po výrobcích/typech. ALe přinese to opravdu výhody.


Jistě jste si všimli, že tu jsou poslední dobou "moderátorské prázdniny". Každý si za sebe může vyhodnotit, co mu vyhovuje více.
A samozřejmě, že si dovedu představit, že spokojenost bude rozdělena, takže vlastně nejde vyhovět všem.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přehlednost rcmanie
PříspěvekNapsal: sob 26.12.2015 4:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2008
Příspěvky: 12765
Bydliště: praha 5
slučování určitě svuj význam má, jen by ho možná někdy trošku víc zpřehlednilo, kdyby nově rozjeté přesunuté vlákno bylo označeno jinak barevnou číslicí stránky---dohledávat v mnohostránkových tématech by to možná pak trošku urychlilo a rozčlenilo na kapitoly---možná by to i časem nutilo opravdu nejdřív hledat a pokračovat v už založeném tématu, než zakládat nové podobné a být pak dotčený z přesunutí--spojení.

možná by trochu pomohlo, kdyby se v případě zadávání nadpisu nového tématu vždy automaticky otevřel decentní odkaz na google a bylo možné zvolit variantu---nejdřív ověř, zda nezakládáš už založené, nebo podobné téma----sám jsem se tady už párkrát na něco v rychlosti zeptal a ve chvíli, kdy jsem téma odeslal mi teprve docvaklo, že jsem to mohl nejspíš v pohodě dohledat přez googl a taky dohledal dřív, než vubec přišla odpověd na muj dotaz.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz