Switch to full style
Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky k ovládání nebo fungování tohoto diskuzního fóra, nebo třeba náměty na zlepšení, tak sem s nimi. Naleznete zde i pravidla tohoto fóra.
Odeslat odpověď

Správný čas příspěvku

ned 27.10.2019 9:07

Tento příspěvek je vložen v čase 8:07.. Vidíte ho správně?



Pokud ho nevidíte dobře, nebo dokonce máte čas 9:07.... Tak máte ve svém profilu nastavenou platnost letního času. Každý vidí čas podle toho jak má nastaven profil individuálně.

Nastavení se provede v profilu ucp.php?i=174

Pokud to nechcete řešit,když si dáte do textu nastavení bydliště ČR nebo SK, tak ti to přehodím vždy automaticky. Stačí jen přidat ke stávajícímu bydlišti.

Je to na každém, jak to má nastavené. Každý to vidí podle svojí časové zóny a nastavení letní/zimní.
Přílohy
Bez názvu.png

Re: Správný čas příspěvku

ned 27.10.2019 9:10

Ne vídím, že je vložen v 9:07 hod. :-)

Re: Správný čas příspěvku

ned 27.10.2019 9:18

dub píše:Ne vídím, že je vložen v 9:07 hod. :-)


Kdyby jsi měl za Litoměřicemi napsáno ČR, tak jsem ti to přehodil. Takto běž do nastavení ucp.php?i=174 a tam si platnost Letního času vypni.

Když si to upravíš, tak to uvidíš správně.

Re: Správný čas příspěvku

ned 27.10.2019 16:44

Hmm, já mám letní čas vypnutej, za bydlištěm ČR a stejně mám 9:07. Ale to je normální, já mám vždycky a všude všechno jinak. :lol:

Re: Správný čas příspěvku

ned 27.10.2019 18:21

A není to tím, že za bydlitěm nemáš čárku? :D

Re: Správný čas příspěvku

ned 27.10.2019 19:23

TomasC píše:
Kdyby jsi měl za Litoměřicemi napsáno ČR, tak jsem ti to přehodil. Takto běž do nastavení ucp.php?i=174 a tam si platnost Letního času vypni.

Když si to upravíš, tak to uvidíš správně.

Díky, hotovo :-)

Re: Správný čas příspěvku

pon 28.10.2019 18:46

Lark píše:A není to tím, že za bydlitěm nemáš čárku? :D

Asi nemusí být, Tom vyčistil cache a už je čas správně. :wink:
Odeslat odpověď