Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob 01.02.2014 21:18 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 26.10.2013
Příspěvky: 249
Bydliště: Ostrava
Obrázky: 54
Já jsem řešil přesně opačný problém a nakonec pomohlo přijímač a regl zasilikonovat, jinak jsme to vždy lovili s kolegou druhou loďkou, nebo špagátem s hákem z drátu, jednou pomohl rybář s prutem...., ted už to ale nepotřebuju, viz 2:40 minuta ve videu ... :o)
http://www.youtube.com/watch?v=S0TS_2Im ... e=youtu.be

_________________
Turnigy T9x, 6ch Belt CP, quad MW328P, hexacopter AIO V2, RC létající sáňky, Slowflyer, Big twin ero


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
PříspěvekNapsal: sob 01.02.2014 21:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 9866
Bydliště: Benátecká Vrutice, ČR
No já bych v únoru přibalil k té výbavě radši i brusle :mrgreen:
Promiň ale neudržel jsem se.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 02.02.2014 1:14 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 1.7.2010
Příspěvky: 176
Jednou jsem pouštěl v listopadu BlueWhale se stříďákem a o vlnu jsem to otočil na záda. Naštěstí jsem v jachtáku měl prkno na windsurf tak sem se moc nenamočil ale i tak ta ledová voda nebyla příjemná. A z lodě jsem vylejval pár litrů vody. Teď stavim plachetnici tak jsem zvědavej jak moc budu plavat. Nejspíš radši zprovoznim rybářskej člun jako záchranu :D


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 02.02.2014 8:25 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 6.6.2013
Příspěvky: 96
Dobré nedělní ráno přeji všem debatérům, kteří se nějakým způsobem vyjádřili k mému dotazu.
Jsem rád, že vás toto téma pobavilo a že jste si přitom mohli zavzpomínat na veselé zážitky.
Sám jsem se některými vašimi příspěvky pobavil a přiložená videa rovněž super, hlavně ta létající loď nemá chybu. :D
Dozvěděl jsem se, co jsem potřeboval a za to vám všem dík. Bylo mi jasné, že to nebude tak jednoduché.
Nápadů, jak loď vysvobodit je poměrně dost, jenom mě udivilo, že nikdo z vás nezmínil chůzi po vodě.
Nebo použití quadrocoptéry, ale to už se asi dostávám do oblasti scifi.
Přeji hezký den

_________________
Jen ten, kdo dospěje a přesto zůstane dítětem, je člověkem!!!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 02.02.2014 12:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 9866
Bydliště: Benátecká Vrutice, ČR
Tak ta chůze po vodě není žádná prd.. a musí se to natrénovat. Sám jsem to nikdy nezkoušel, ale co jsem viděl mi stačilo :D Nevím kolik ta tvoje loď váží, ale asi by ta coptra musela být už dost velká, a při chybě by asi neplavala :lol: pak už by byl potřeba i ten potápěč :mrgreen: Není lepší chodit k vodě, když je teplo? :D


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 02.02.2014 13:04 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 18.12.2006
Příspěvky: 482
Bydliště: Písek
Má-li jedinec zájem utopit během záchranných prací ještě nějaký létající nesmysl, nejlépe s drahou kamerou na palubě, bránit mu v tom rozhodně nebudeme... a rádi se pak zasmějeme veselé historce z natáčení :lol:.

_________________
Z jihočeského Písku pozdravuje
Ladislav Douša (ladous)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 02.02.2014 13:23 
BAN - uživatel vyhozen z RCManie
BAN - uživatel vyhozen z RCManie

Registrován: 24.10.2007
Příspěvky: 3341
Bydliště: Čadca, SK
Lark:
Videl som program "Bořiči mýtu" kde testovali práve ten mýtus s rozbehnutím a bežaním po vode....
Totálna kravina a to testovali to niekoľkokrát niekoľkými ľuďmi, vrátane športových rýchlo-bežcov, dokonca tam potom vyrobili aj také vodné "snežnice", aby bola plocha väčšia a žiaden efekt.
Ale napríklad štvorkolka alebo snežný skúter vzhľadom na dosiahnutie vysokej rýchlosti to dokáže...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 02.02.2014 16:47 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 6.6.2013
Příspěvky: 96
I můj Rustler to dokáže, jenom nevím, jak bych ten člun v takové rychlosti připojil.
http://www.youtube.com/watch?v=SNKLz5Z4Iz8

_________________
Jen ten, kdo dospěje a přesto zůstane dítětem, je člověkem!!!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 02.02.2014 17:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.1.2010
Příspěvky: 861
Bydliště: Praha 4
Pokud to jde plavat, je to ještě dobré. Jako malému svišti mi přistálo éro na dvoucentimetrovém ledu. Tenkrát jenom volňásek, ale přeci ho tam nenechám. A tak jsem dělal ledoborec. Naštěstí jsem tam stačil a tak jsem ho s rukou nad hlavou odnesl a ani ho nenamočil. Jenom, než jsem došel domů, byl jsem jak robot Emil. Oblečení na mně komplet zmrzlo. Kalhoty se ohýbaly jen v kyčlích a jedna ruka v rameni. Tenkrát jsem snad ani nedostal nařezáno. Ani nevím proč.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 02.02.2014 18:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 9866
Bydliště: Benátecká Vrutice, ČR
robotmz:
nemyslel jsem doslovné běhání po vodě, ale ty "vodní sněžnice" :D


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 02.02.2014 18:49 
BAN - uživatel vyhozen z RCManie
BAN - uživatel vyhozen z RCManie

Registrován: 24.10.2007
Příspěvky: 3341
Bydliště: Čadca, SK
Však píšem že tie vodné snežnice skúšali na sebe všetci boriči a aj vrcholovú bežkyňu mali a 0 bodov, zaborila sa po prvom kroku /ten ju ešte trochu udržal/ do vody...

ps: ak idete k rybníku autom, tak v kufri nejaký najlacnejší čln alebo pneumatiku a nejakú pumpu.
Ak pešo, tak jedine sa predtým modliť a aj vyspovedať, ale spovednicu mi tu niekto pred vianocami zrušil :lol: :lol: :lol: tak iba tá modlitba :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz