Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 08.04.2019 10:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2011
Příspěvky: 1722
Bydliště: uhlířská lhota 74
zakázkovej žralda se neměl potápět bohužel..... chtěli to jen na vystrašení svatebčanů při jakési vodnické svatbě na Vltavě (kolektiv od albixonu).... takže chtěli řízení jen na 2,4 tudíž tam je to nejlevnější od pelikána. Faktem ale je , že motory v kombinaci s ploutvema spolehlivě žraldu pod hladinu nechtěně dostaly při ne zcela plném plynu......Vydržel mi kroužit v metrové hloubce asi 15minut než jsem k němu došel a povedlo se znovu navázat spojení.......
Tu verzi s ovládáním ponoření mám na papíře načrtnutou je to jen o jednom servu a otočně uloženém břevnu motorů s vlnovcovým utěsněním táhla. To ale musí být pak na 40 nebo 27mHz.....tak uvidíme třeba bude zase nějaká zakázka....


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: pon 08.04.2019 13:41 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7414
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
@ufon13: "To ale musí být pak na 40 nebo 27mHz.....tak uvidíme třeba bude zase nějaká zakázka...."
Nebo plovák na hladině s RX, a z plováku anténa. Pokud 40 MHz tak třeba balónek na lanku.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 09.04.2019 9:34 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2011
Příspěvky: 1722
Bydliště: uhlířská lhota 74
na 40 stačí i klasická anténa bez balonku jde až do 4metrů v bazénech , alespon podle kluků ze žilinských ponorkářů.... na rybníce mi ale moc smysl ponorky nedávají. Snad jen opravdu ten žralda či krokouš pro srandičky s koupajícími se spoluobčany........ :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz