Switch to full style
Pokud to plave na vodě, případně se potápí. Rychlíky, remorkery, plachtnice, makety.
Odeslat odpověď

Rc jachta SALINA

sob 07.08.2021 20:32

Zdravim panove chtěl bych si koupit rc jachtu SALINU a chtěl bych se zeptat lodičkařu kteři ji vlastni zda ji mužou doporučit nebo si koupit nějakou jinou. Děkuji.

Re: Rc jachta SALINA

sob 07.08.2021 22:32

@alonzo 1. Nevlastním. To neznamená, že nemám názor. 2. Už jsem ji v žádném shopu k prodeji nenašel
3. Podstatné je co od ní čekáš = jaké jsou tvé představy
==edit02 Něco jsem někde musel přehlédnout SALIN v MojeRC SALINA YACHT
4. Prakticky téměř shodná je Loď Atlantic Yacht 73cm skladem v MojeRC
_ Plastový trup 73cm, 2 motory řady 380. RTR model s 2Ch RC soupravou 2,4GHz na 8ks AA, dosah 50 až 100m.
Pohon NiMH 8.4V, 2000mAh akumulátor. Nabíječka je součástí. Řízení směru jízdy přes otáčky dvou motorů.
Jízda 20 min, nabíjení 3.5 hodiny. Za mne pro ježdění jen tak, ve velikosti 70 cm, přiměřeně drahá hračka.
V odkazu je i video. Ta rychlost mi přijde (jen můj dojem) "něčím zvednutá nahoru". Atlantic Yacht
_ Video Úprava přidání vodního chlazení motoru.
Snad pro ježdění s víc akumulátory, bez přestávek přidání vodního chlazení Atlantic

Re: Rc jachta SALINA

ned 08.08.2021 9:19

Ahoj.
Na videu z odkazu je vidět, že ona loď z videa je minimálně "motorově" upravená. V čase 1min. 10sek. + je vidět pouze jeden lodní šroub uprostřed, místo dvou. (Reklamní video :evil: )

Re: Rc jachta SALINA

ned 08.08.2021 15:48

Ahoj a diky za Vaš nazor.

Re: Rc jachta SALINA

čtv 12.08.2021 8:19

Mám Atlantic Yacht, je to uplně stejné.
Doba jízdy na original NiMh baterku tragédie, sotva 5 minut.
Ovládání rychlosti neproporcionální, buď plný plyn, nebo nic. Dosah vysílačky 20m, pak ztrácí signál uprostřed rybníka.
Takže, motory nechal původní, přijímač s regulátory a vysílač šly do popelnice.
Osadil jsem dva stejnosměrné auto rgulátory z číny(umožní chod zpět) a samozřejmě 2 článek LiPol akumulátoru 1500-2200mAh. Ovládám rc proporcionálním vysílačem s vlastním přijímačem..HITEC
Loď jede rychleji, vychutnám si i pomalou jízdu a změny rychlosti, neztratí signál a výdrž na baterii 1-2x taková.
Odeslat odpověď