Reklama

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 108 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vysílač FlySky FS-i6(X) 2.4G 6CH
PříspěvekNapsal: úte 14.11.2017 19:48 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Zdravím všechny,u mé zánovní FS-i6 (mix na delty) při povelu páčkou ve vodorovném směru v pravo mi nejde servo na plno a trochu strhává servo z opačné polohy ale když dám páčku v pravo jako by dolu do křižné polohy (do pravého rohu)tak jde servo dobře,na opačnou stranu to jde v pořádku,nějaká rada na odstranění nebo je porucha ve vysílači???Moc díky všem a prosím o polopatické rady,s touto soupravou si zatím moc netykám dr. 8O

PříspěvekNapsal: úte 14.11.2017 23:40 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Já nevím jestli tomu dobře rozumím, ale u delta mixu nebo V-tailu je to vlastnost: při plné výchylce kniplu vodorovně nebo svisle jdou obě serva na 50% výchylku, při úhlopříčné výchylce jde jedno servo na maximální výchylku a druhé na nulu. Je to proto, aby obě serva něco dělala i v oblasti mezi plnou výchylkou kniplu horizontálně nebo vertikálně a mezi úhlopříčnou polohou. Jde to teda v menu nastavit, aby to bylo jinak než 50 %, ale pak se bude při přechodu například mezi úplně vpravo a vpravo nahoře hýbat už jen jedno servo.

PříspěvekNapsal: stř 15.11.2017 16:43 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Díky YenyaKasi za osvětlení,ono mi to úplně stejně funguje i u druhé soupravy od Pelikána akorát tam je to takový razantnější než u ty FS soupravy takže jsem to bral jako normální ale že jsem nějak záhadně a neumělecky u FS nastavoval nějaké výchylky na 50% tak se mi právě zdálo že je to nějaké líné a nesouměrné pravá-levá.Abych řekl popravdě tak do dneška jsem neměl tušení o možném úhlopříčném ovládání,holt stáří se projevuje každým coulem a přesto jsem rád že se obohacuji o nové zkušenosti,Takže ještě jednou moc díky!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 108 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8