Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 157 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob 17.02.2018 11:03 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 1.8.2009
Příspěvky: 1205
Bydliště: západočesko
Obrázky: 38
Lark píše:
Jak už tu psal Janva9, ještě je dobré po vygenerování hlášky, upravit v nějakém audio editoru její hlasitost a ořezat ticho na začátku a konci hlášky.
:) Nee, já to určitě nebyl. To byl myslím Ellet.
Mně se hlášky vygenerované v TTSAutomate zdají použitelné bez úprav. Snad jen mírně zvýšit hlasitost. Nějaké úpravy jdou dělat i v Upgrade Studiu ale to jsem nezkoušel.

_________________
Ground Penetration Tester


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
PříspěvekNapsal: sob 17.02.2018 12:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 9866
Bydliště: Benátecká Vrutice, ČR
Tak to se omlouvám, že jsem to hodil na tebe. :lol: Já jsem taky celkem spokojený s tím, jak to vyleze z TTSAutomate.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 18.03.2018 14:56 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 24.1.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Kralupy nad Vltavou, letiště Aero Vodochody
Zdravím kolegové
Jeden dotaz a předem se omlouvám jestli nepatří sem. Pokud si na přepínači nastavím nějakou hlašku je možné nastavit, aby se při přepnutém přepínači ta hláška opakovala v nějakém časovém úseku pořád dokola?
Děkuji


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 19.03.2018 13:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.2.2016
Příspěvky: 1975
Bydliště: Vysočina, ČR
daber píše:
Zdravím kolegové
Jeden dotaz a předem se omlouvám jestli nepatří sem. Pokud si na přepínači nastavím nějakou hlašku je možné nastavit, aby se při přepnutém přepínači ta hláška opakovala v nějakém časovém úseku pořád dokola?
Děkuji
Nepíšeš ani co máš za "stroj". Můj mx-16 to (asi) neumí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 19.03.2018 13:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.2.2016
Příspěvky: 1975
Bydliště: Vysočina, ČR
janva9 píše:
:) Nee, já to určitě nebyl. To byl myslím Ellet.
...
Jo, byl jsem to já. Použít se to dá i neupravený, mně ale vadily hlavně rozdíly v hlasitosti mezi původními a přidanými hláškami v jednom souboru, tak jsem to trochu porovnal, když to nic nestojí... :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 19.03.2018 14:10 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 24.1.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Kralupy nad Vltavou, letiště Aero Vodochody
Tak to se omlouvám MC-20.
Díky


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 19.03.2018 15:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 9866
Bydliště: Benátecká Vrutice, ČR
Mám MC-20 a taky si nejsem vědom, že by se dala hláška pro polohu přepínače nějak opakovat v určitém intervalu. Hláška zazní jen jednou po přepnutí přepínače.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 20.03.2018 4:37 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
daber píše:
... Pokud si na přepínači nastavím nějakou hlašku je možné nastavit, aby se při přepnutém přepínači ta hláška opakovala v nějakém časovém úseku pořád dokola?
Děkuji

Přijde mi smysluplné opakování hlášek co se týká telemetrie - výška, napětí, teplota a tak. To samozřejmě umí. Toho se také týká název vlákna.
Ale aby mi to dokola říkalo třeba že mám vytažený klapky nebo podvozek... To mi přijde zbytečné a na Alzhaimra mám snad ještě dost času :?
No a jestli to zazní při přepnutí... tak přece vím na co sahám a kam to přepínám, i proč to přepínám... :?
A kdyby mi to přece jen tak moc chybělo, vezmu s sebou na lítání mangelku a ta mi může opakovat klidně i "letíš doleva", "letíš k sobě", "táhneš", "tlačíš" a tak :lol:

No... uznávám že někdy by to možná přínos mělo... mít nacpaný hangár a vozit se sebou současně třeba maketu s 12-ti funkcema a namakaný F3J s mnohaservovým křídlem... to by se asi plést mohlo...
Naštěstí se mně to netýká (ten nacpaný hangár). A zprovozňovat hlášky přepínačů jen proto že to doprogramovali, to se mi také nechce.
Mám Mx-20 (a čekám na Mx-32 :mrgreen: ), přepínače přiřazuji na každém éru co nejstejněji abych měl třeba podvozek pořád na stejné páčce a aby byl stejný také směr přepínání. To myslím pomůže víc než hlášení.

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 20.03.2018 6:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 9866
Bydliště: Benátecká Vrutice, ČR
To mě by se spíš líbilo, kdyby mi to po zapnutí Tx, nebo na tlačítko, odříkalo kofiguraci požadovaných přepínačů, případně to nastavení znova odříkat na stisk tlačítka, třeba ped přistáváním. Ale jak píšeš má to význam spíš u složitých modelů a takový nemám. :lol: Jinak u 3-polohových přepínačů je ta hláška šikovná. Jinak docela pochybuju, že se MX-32 dočkáš, to dřív přijde ta skleróza. :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 20.03.2018 7:19 
Mazák
Mazák

Registrován: 3.11.2011
Příspěvky: 592
Bydliště: Česká republika
Lark píše:
To mě by se spíš líbilo, kdyby mi to po zapnutí Tx..odříkalo kofiguraci požadovaných přepínačů...


To mi silne pripomina nezapomenutelnou scenu z jednoho ceskeho filmu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 20.03.2018 10:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.2.2016
Příspěvky: 1975
Bydliště: Vysočina, ČR
daber píše:
Zdravím kolegové
Jeden dotaz a předem se omlouvám jestli nepatří sem. Pokud si na přepínači nastavím nějakou hlašku je možné nastavit, aby se při přepnutém přepínači ta hláška opakovala v nějakém časovém úseku pořád dokola?
Děkuji
Takže ti bylo vysvětleno, že to Graupner sice neumí a že to chceš, i když nevíme proč to chceš, je vlastně tvoje "vina". :lol:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 28.01.2019 16:53 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 19.5.2012
Příspěvky: 174
Bydliště: Lednické Rovne SK
Ahoj kolegovia, trochu som to tu prešiel a odhodlal som sa, že si nahrám do vysielača svoje vlastné hlášky /nahovorila mi ich dcéra/. No keď ich vložím do toho vdf editora, tak mi to nezoberie všetky, ako keby tam bola ohraničená pamäť /ono to tam píše 96kb ale nejak to nechápem/. Predstavoval som si to tak, že svoje hlášky vložím do editora, vytvorím vdf súbor a vložím ho na pamäťovú kartu vysielača....no bohužiaľ zasekol som sa už pri tom vdf editore. Hlášky mám vo formáte wav , no skúšal som aj mp3 - nepomohlo. Prosím vie niekto kde robím chybu ?? Vysielač mám MC-20. VDF editor mám zo stránky graupneru, ďakujem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 28.01.2019 18:05 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 14.11.2013
Příspěvky: 141
Bydliště: Trenčianske Teplice
stas píše:
Ahoj kolegovia, trochu som to tu prešiel a odhodlal som sa, že si nahrám do vysielača svoje vlastné hlášky /nahovorila mi ich dcéra/. No keď ich vložím do toho vdf editora, tak mi to nezoberie všetky, ako keby tam bola ohraničená pamäť /ono to tam píše 96kb ale nejak to nechápem/. Predstavoval som si to tak, že svoje hlášky vložím do editora, vytvorím vdf súbor a vložím ho na pamäťovú kartu vysielača....no bohužiaľ zasekol som sa už pri tom vdf editore. Hlášky mám vo formáte wav , no skúšal som aj mp3 - nepomohlo. Prosím vie niekto kde robím chybu ?? Vysielač mám MC-20. VDF editor mám zo stránky graupneru, ďakujem.

Robil si tých 10 užívateľských hlášok, alebo tých 280

_________________
Graupner mx-20, pohony elektro, pohodové lietanie


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 28.01.2019 18:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 9866
Bydliště: Benátecká Vrutice, ČR
Problém by mohl být jestli nejsou stereo, nebo vzorkovací frekvence. V příloze parametry formátů MP3 a WAV, jak je generuje TTS Automate.


Přílohy:
MP3.PNG
MP3.PNG [ 3.65 KiB | Zobrazeno 1916 krát ]
WAV.PNG
WAV.PNG [ 2.71 KiB | Zobrazeno 1916 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 28.01.2019 21:13 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 19.5.2012
Příspěvky: 174
Bydliště: Lednické Rovne SK
slowake píše:
Robil si tých 10 užívateľských hlášok, alebo tých 280

tých 280


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 157 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot] a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz