Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PROFI TX 12 vysílač
PříspěvekNapsal: čtv 24.08.2017 19:41 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 17.10.2015
Příspěvky: 21
Zdravím po delší době uživatele Multiplexu. Stáhl jsem verzi 3.56, která už má
zamykání přijímačů k jednotlivým modelům, což mne potěšilo. Stále ale čekám na přepínání tří funkcí
třípolohovým přepínačem mimo letové režimy. Postrádám tam ještě pár věcí, které má MC 4000, ale doufám,
že se k tomu programátoři postupně dopracují.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: PROFI TX 12 vysílač
PříspěvekNapsal: ned 10.02.2019 11:55 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 17.10.2015
Příspěvky: 21
Zdravím po dlouhé době uživatele Multiplexu. Vidím, že o Multiplex tady dlouhou dobu nikdo nezavadil. Vlastně se ani nedivím, to co předvádí je katastrofa. Stáhl jsem verzi 3,76
do Profi TX16 doufajíc za ty léta v nějaké zlepšení. Mám pocit, že programátor chodí do práce tak jeden den v měsíci, jinak si to nedovedu vysvětlit. Chtěl jsem nechat TX16
na letadla, ale i tam jsem rezignoval. Dokud bude fungovat MC 4000 předělaná na 2,4 tak budu lítat s ní. Jak doslouží, tak přejdu k jiné značce, k jaké to ukáže čas. TX 16 s konečnou platností letí z okna. Multiplex mě totálně zklamal. Na pozemní techniku jsen pořídil FRSKY Taranis s open tx. Ze začátku jsem
si s open tx moc nerozumněl, ale pomalu mu začínám přicházet na chuť. Líbí se mi hlavně absolutní volnost v programování tak jako u MC 4000.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PROFI TX 12 vysílač
PříspěvekNapsal: ned 14.04.2019 16:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.2010
Příspěvky: 652
Bydliště: Jindřichův Hradec
Stále setrvalý stav ohledně Profi 16? Mám Evo16 a přece jen jde do let a příjmačů taky dost, tak se mi nechce jinam. Neboznovu koupit RoyalPro , nově asi označení SX (černá barva), nechá se pořídit z druhé ruky za 280E. Tak rozmýšlím.

_________________
ASW22E Baudys,Moswey3,PIKE Sup.,Vision50Ely-q,Seawind carbon,XB-8 ,MPX Roy Pro 16,


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PROFI TX 12 vysílač
PříspěvekNapsal: ned 14.04.2019 23:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2007
Příspěvky: 732
Bydliště: Ostrava
Jara11 píše:
Stále setrvalý stav ohledně Profi 16? Mám Evo16 a přece jen jde do let a příjmačů taky dost, tak se mi nechce jinam. Neboznovu koupit RoyalPro , nově asi označení SX (černá barva), nechá se pořídit z druhé ruky za 280E. Tak rozmýšlím.

Přesně to jsem řešil loni, měl jsem zapůjčen nový Cockpit SX12, rádio dobré, snadné ovládání, řekl bych, že umí víc než Royal SX, jen mi nesedí ty přepínače. Za ty roky jsem zvyklý na Royal, tak jsem pořídil znovu to samé.
Jako za mne by mi stačilo, kdyby udělali soft z Profi do krabice Royal, barevné displeje a podobné nesmysly oželím :lol:

_________________
MPX Royal SX 2,4Ghz...F3J Enjoy3


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PROFI TX 12 vysílač
PříspěvekNapsal: pon 15.04.2019 5:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.2010
Příspěvky: 652
Bydliště: Jindřichův Hradec
No to je přesně ono. Navíc jsem zjistil, že Royal16 váží 800g a Pro 1800g. Už vidím, jak mě bolí záda po hodině teď a natož takovou cihlu. No asi kdyžtak opět totéž, ale v černým. Tak děkuju za postrčení.

_________________
ASW22E Baudys,Moswey3,PIKE Sup.,Vision50Ely-q,Seawind carbon,XB-8 ,MPX Roy Pro 16,


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PROFI TX 12 vysílač
PříspěvekNapsal: stř 17.04.2019 11:53 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 14.11.2012
Příspěvky: 159
Já mám doma starou Evičku i novou Profi TX.
Největší výhodou Profi TX je velkej displej a téměř "neomezený jednoduchý programování", protože nemá vše "globálně", jek je to u Evičky.
Největší nevýhodou je její váha, která asi není moc na lezení po kopcích.
Co se týče spolehlivosti fungují obě vysílačky naprosto spolehlivě!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PROFI TX 12 vysílač
PříspěvekNapsal: stř 17.04.2019 13:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.2.2010
Příspěvky: 652
Bydliště: Jindřichův Hradec
Děkuju za názor. Asi pořeším koupí Royal Sx12, nebo 16. Ta váha je docela zásadní problém . Co jsem potřeboval mám napípáno a tak bych musel navíc vše přepípat nanovo a znovu bádat. Navíc cena Sx a Pro je znatelně jiná.

_________________
ASW22E Baudys,Moswey3,PIKE Sup.,Vision50Ely-q,Seawind carbon,XB-8 ,MPX Roy Pro 16,


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz