Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 831 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 56  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12
PříspěvekNapsal: pon 30.03.2020 21:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2010
Příspěvky: 875
Bydliště: Hluk ČR
Obrázky: 88
Tak jsem to znova nastavil a vše funguje jak má. Nastavení jsem dělal tak, že jsem si vše nafotil a znova nastavil úplně stejně. Opravdu tomu nerozumím kde je zakopaný pes, no snad jsem něco přehlédl i když nevím co.
Ještě jsem dneska zjistil že při aktivaci fail safe, se mi vychýlí křidélka nadoraz na jednu stranu a když letadlo na kloním lehce na druhou stranu, tak jdou obráceně do kontra. Mám nastaven stabilizovaný fail safe, ale nikde jsem nepřišel na to kde ty výchylky zmenšit. Směrovka a výškovka se pohybují přiměřeně proti pohybu modelu. Když ten stabilizační fail safe vypnu tak se kormidla vrací pěkně do neutrálů. Jo a stabilizace je základně nastavená a funkční.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12
PříspěvekNapsal: pon 04.05.2020 19:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.12.2008
Příspěvky: 1714
Bydliště: Lysice,Brno.
Obrázky: 12
Jeti DS-12 Carbon Gray Special Edition 2.4GHz/900MHz New Generation.
https://www.rcgroups.com/forums/showthr ... oming-Soon
https://www.espritmodel.com/jeti-duplex ... d-may.aspx


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12
PříspěvekNapsal: čtv 21.05.2020 18:03 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 13.5.2012
Příspěvky: 194
Bydliště: Praha
Ahoj, ten kdo má carbon verzi zbystřete, oběvil se problém s tlačítky, které zůstávají zamáčklé, pokud vysílač je na přímém slunci, tak se tlačítka zvětší a po zmáčknutí zůstanou zamáčklé, jak trimovací, tak na menu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12
PříspěvekNapsal: pát 22.05.2020 12:30 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2010
Příspěvky: 875
Bydliště: Hluk ČR
Obrázky: 88
U nás se ještě neprodává, nebo jo? Je to ale zajímavé s těmi tlačítky, já bych řekl že jsou stejné jako u vyšších modelů a tam evidentně problémy nedělají. Neptal jste se někdo v Jeti jestli jde koupit samostatně karbonový panel na DS-12 i s tlačítky?


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12
PříspěvekNapsal: pát 22.05.2020 12:59 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.2007
Příspěvky: 395
Bydliště: Č.B.
Mě se tedy občas zasekává, to velké točící, ale u klasické DS-12


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12
PříspěvekNapsal: pát 22.05.2020 13:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.9.2005
Příspěvky: 2388
Bydliště: Doma
to se mi jeste nestalo, zasekle kolecko u normalni DS-12. drhne o predni panel nebo vadne kolecko?
co se tyce karbonu, tohle asi nebude uplne zdrave, zasekly treba trim za letu.. to by melo jeti ihned resit. mozna maly diry v panelu.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12
PříspěvekNapsal: úte 26.05.2020 5:49 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.2007
Příspěvky: 395
Bydliště: Č.B.
Prostě se šprajcne (ta točící část) a poznám to podle toho, že rádio řve (pípá)
Stačí ho odšprajcnout nehtem a vyskočí.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12
PříspěvekNapsal: stř 03.06.2020 17:34 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 13.5.2012
Příspěvky: 194
Bydliště: Praha
DS-12 Special Edition - PRODUCTION


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12
PříspěvekNapsal: pát 12.06.2020 13:58 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 20.1.2012
Příspěvky: 242
Bydliště: Kroměříž
Ahoj,
chci se zeptat majitelů DS12 SE, jak je to s těmi "zapadnutými" tlačítky a jak reaguje Jeti na opravu?
Popřípadě pokud je tu majitel SE a byl by ochoten se podělit s nějakou krátkou rezenzí, nezlobil bych se :D

Uvažoval jsem nad klasickou DS12, do toho vyšla Special Edition a já jsem momentálně na vážkách.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12
PříspěvekNapsal: čtv 09.07.2020 12:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2006
Příspěvky: 1409
Bydliště: Litoměřice, ČR
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (6)
Ahoj
Jsem spokojenýn uživatelem Jeti DC- 24. Chtěl jsem ještě jedno jeti rádio takové to lehčí na otloukání po kopcích. Tak jsem zvolil DS-12 Limited edice. Jsem zvyklý na ovladače z 24 a protože jím mám také v carbonu, tak se budou k sobě hodit. Zasekávací tlačítka neřeším. Podle mě dětská nemoc a Jeti to už dávno vyřešilo. Jo a ještě taková pro někoho hloupost. Ochranná folie na displej :-). Možno vybrat mezi sklem a plastem . Osobně mám sklo :-)
https://www.schutzfolien24.de/c/ALL/jet ... Jeti+DS-12
Cena přijatelná mám ji i na DC-24 a pohoda

_________________
Jeti DC-24,DS-12,VBar,PsychoHammer,CrossAlps2.8,Sir Edmund Race,Samba 2.6,Ultra 3.5,Logo700,Logo 200


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12
PříspěvekNapsal: čtv 18.03.2021 8:42 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.5.2008
Příspěvky: 471
Kluci nechá se nastavit hláška např. překročení výšky přes telemetrické ovladače?.U všech Jeti rádií to řeším za použití alarmů a teť jsem to zkoušel přes ty ovladače ale nějak mi to nejde nastavit.
Samozřejmě mám v rádiu rozšířený sw na tele.spínače i logické spínače.
Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12
PříspěvekNapsal: čtv 18.03.2021 9:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2006
Příspěvky: 1409
Bydliště: Litoměřice, ČR
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (6)
shumi píše:
Kluci nechá se nastavit hláška např. překročení výšky přes telemetrické ovladače?.U všech Jeti rádií to řeším za použití alarmů a teť jsem to zkoušel přes ty ovladače ale nějak mi to nejde nastavit.
Samozřejmě mám v rádiu rozšířený sw na tele.spínače i logické spínače.
Díky

Ahoj koukni tady. myslím, že je to to ,co přesně hledáš. Mám, používám a jsem spokojený :-)
http://www.jetimodel.com/cs/Otazka-tydn ... ne-vysky-/

_________________
Jeti DC-24,DS-12,VBar,PsychoHammer,CrossAlps2.8,Sir Edmund Race,Samba 2.6,Ultra 3.5,Logo700,Logo 200


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12
PříspěvekNapsal: čtv 18.03.2021 15:49 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.5.2008
Příspěvky: 471
Děkuji to jsem přehlédl
Zkoušel jsem to a mě tedy přijde jednoduší to dělat přes ty alarmy.Navíc mi přijdou ty dohrávané hlášky a chlup tišší a né tak čisté jako původní v rádiu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12
PříspěvekNapsal: pát 19.03.2021 17:19 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 20.1.2012
Příspěvky: 242
Bydliště: Kroměříž
Zdravím, dovolím si taky dotaz. Přecházím na Jeti z Frsky tak se předem omlouvám.

Mám přijímač REX 7 a jediné, co mě v rámci telemetrie zatím zajímá, je napětí pohoných aku v modelu (V/článek). Předpokládám, že budu potřebovat externí senzor, je tak https://shop.jetimodel.cz/muli-6s-ex.htm ?

Druhá věc je Vario. Chápu to tak, že každý tx tuto funkci má, ale já si to musím pouze sw za peníze rozšířit? Děkuji :-)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12
PříspěvekNapsal: pát 19.03.2021 18:01 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 3.1.2012
Příspěvky: 315
Bydliště: Praha
Obrázky: 1
petr1990 píše:
Zdravím, dovolím si taky dotaz. Přecházím na Jeti z Frsky tak se předem omlouvám.

Mám přijímač REX 7 a jediné, co mě v rámci telemetrie zatím zajímá, je napětí pohoných aku v modelu (V/článek). Předpokládám, že budu potřebovat externí senzor, je tak https://shop.jetimodel.cz/muli-6s-ex.htm ?

Druhá věc je Vario. Chápu to tak, že každý tx tuto funkci má, ale já si to musím pouze sw za peníze rozšířit? Děkuji :-)


Moje odpověď bude spíš psychická podpora. Stejnou změnou jsem prošel před rokem a jsem nadšen.
Pokud chceš znát napětí každého článku, tak máš pravdu. Osobně dávám přednost měření proudu a použitých mAh. Nedávno jsem pořídíl https://shop.jetimodel.cz/mui-75-ex.htm a je tam i napětí baterky. Dřív i na Frsky a i teď na Jeti jsem používal UnisensE senzor. Kde toho bylo ještě víc. Mimo jiné i vário.

Funkci vária já nepoužívám, ale z čidla unisens jsem viděl jak je model vysoko. Ale ty zřejmě potřebuješ stoupání a klesání? Takže tam musíš dokoupit modul v Jetině. Ano je tem, jen se aktivuje. A samozřejmě potřebuješ čidlo, které ti bude sbírat data. Nákup modulů je v pohodě, již jsem nakupoval několikrát. Jen ne přímo od Jeti, ale na jino.cz Maximální spokojenost, druhý den mám soubor v mailu a vždy vše pracovalo.

Tak nevím jestli jsem ti nějak pomohl.

_________________
Netopyr

XL V2, Devil 380, Spirit GTR,RS,W1, Sir Edmunt Race, Bublinky, DS 12, Wave a NETOPÝR


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 831 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 56  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: MichalM a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz