Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 831 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 56  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12 - první náhled
PříspěvekNapsal: ned 17.02.2019 20:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2018
Příspěvky: 604
Bydliště: Trvalé
Obrázky: 0
Aha, level, tak to jo. A já jsem si ho chtěl koupit proto, že mám jeti přijímačů už dvě desítky, dost telemetrických senzorů a pořád lítám s předělaným vysílačem z FM. Zároveň mám hluboko do kapsy a vyšší modely vysílačů mi přijdou dost drahé na mé rekreační létání. Tak mi přišel DS-12 jako ideální volba i s možností dalšího rozšiřování.
Ale holt nemám ten ten level :roll: .


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12 - první náhled
PříspěvekNapsal: ned 17.02.2019 20:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.12.2003
Příspěvky: 741
Když máš hluboko do kapsy a jsi rekreační letec, udělal jsi zásadní chybu, Jeti není levná značka, nikdy nebyla a nikdy nebude. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12 - první náhled
PříspěvekNapsal: ned 17.02.2019 20:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.9.2005
Příspěvky: 2388
Bydliště: Doma
kdo chce drzet poradnej level, porad myslim ze jeste zbyva par pozlacenych vyrocnich 24ek.. http://25years.jetimodel.com/ds-24-gold ... s-edition/
ja asi nepotrebuju drzet level, na mem litacim levelu staci drzet uhel.. takze DS12 by mi stacila. ale nevylucuju, ze se proste jeden den probudim, reknu si "dneska by to slo" a objednam si 24ku abych mel poradnej level. na ty moje metrovy polystyrenaky to bude akorat.. :-)

momobrute ja te chapu, ale jak psal Solim - jak mas doma dvacet prijimacu a nejaky ty sensory, tak to prece nevyhodis, i tak se ti vyplati holt zaplatit vic za vysilacku a zustat u znacky, pokud teda nechces jit cestou toho nejlevnejsiho co existuje. ze je jeti draha sranda se nepozna az podle ceny vysilacu, ale kdyz si clovek secte, ze v cene prijimacu a sensoru utopil minimalne dalsi vysilac :-)
To mas jak s applem, odchazi se blbe a bude to bolet (i kdyz nutno priznat ze posledni roky co apple provadi me k tomu vyslovene ponouka)- jeti aspon jde opacne nez apple, rozsiruje nabidku a snazi se vyhovet vice lidem na trhu takze proc u nich nezustat.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12 - první náhled
PříspěvekNapsal: ned 17.02.2019 21:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.12.2003
Příspěvky: 741
Kuba78 píše:
kdo chce drzet poradnej level, porad myslim ze jeste zbyva par pozlacenych vyrocnich 24ek.. http://25years.jetimodel.com/ds-24-gold ... s-edition/
ja asi nepotrebuju drzet level, na mem litacim levelu staci drzet uhel.. takze DS12 by mi stacila. ale nevylucuju, ze se proste jeden den probudim, reknu si "dneska by to slo" a objednam si 24ku abych mel poradnej level. na ty moje metrovy polystyrenaky to bude akorat.. :-)

momobrute ja te chapu, ale jak psal Solim - jak mas doma dvacet prijimacu a nejaky ty sensory, tak to prece nevyhodis, i tak se ti vyplati holt zaplatit vic za vysilacku a zustat u znacky, pokud teda nechces jit cestou toho nejlevnejsiho co existuje. ze je jeti draha sranda se nepozna az podle ceny vysilacu, ale kdyz si clovek secte, ze v cene prijimacu a sensoru utopil minimalne dalsi vysilac :-)
To mas jak s applem, odchazi se blbe a bude to bolet (i kdyz nutno priznat ze posledni roky co apple provadi me k tomu vyslovene ponouka)- jeti aspon jde opacne nez apple, rozsiruje nabidku a snazi se vyhovet vice lidem na trhu takze proc u nich nezustat.


No vidis, dobre to ti kluci z Priboru vymysleli, udelali vsechny stare Jetaky stastnymi ... penize se musi tocit ...
Co se tyce sensoru, rekl jsem si, ze nepujdu cestou uvazani si dalsi smycky kolem krku ve forme prehnane loajality a jsem maximalne spokojeny s SM-Modellbau a univerzalnim rozhranim ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12 - první náhled
PříspěvekNapsal: ned 17.02.2019 22:31 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6020
Bydliště: Praha ČR
Golfista píše:
Logické spínače ani netuším jak se použéívají. Jetiho jsem nekupoval ani tak proto, co všechno umí, ale pro spolehlivost v extrémech při létání.


Zrovna logické spínače se hodí leckdy - v podstatě jde o to, že nějaká událost není navázaná na jednu veličinu (spínač či třeba polohu plynu), ale na kombinaci (SW A v poloze X a zároveň SW C v poloze Y). Navíc jsou obvykle možné i logické operátory - SWA AND (SWB OR SWC).
Zrovna tohle mě nedávno trochu naprdlo u Futaby 14SG ve spojení s F5J - ta sice logické spínače umí, ale na rozdíl od vyšších modelů ne úplně všude a jako na potvoru jsem se trefil zrovna do toho místa, kdo to nejde. Vyřešit to šlo, ale nepotěšilo to.

Otevřeně řečeno chtít v roce 2019 příplatek u rádia v relaci 13k za tohle či dokonce za nejzákladnější hlasové funkce či více než 8 kanálů je jemně řečeno "odvážné" - pak se asi lze jen těžko divit, proč lidi radši koupí FrSky. A mimochodem i třeba Futaba začíná být cenově výhodnější.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12 - první náhled
PříspěvekNapsal: ned 17.02.2019 23:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.4.2008
Příspěvky: 613
Prirodzene, co ponuka menej, byva /ked to trochu zjednodusime/ obvykle lacnejsie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12 - první náhled
PříspěvekNapsal: pon 18.02.2019 18:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2010
Příspěvky: 875
Bydliště: Hluk ČR
Obrázky: 88
MomoBrut píše:
Kdo má nějaký "level", ví, že potřebuje minimálně 16ku, kdo neví, co je "level" nebo prostě nemá o "levelu" ponětí, jsou pro něj peníze za DS-12 v základu prostě zbytečně utracené peníze.

To s tím levlem mi přijde hodně úsměvné, proč budu kupovat DS-16 když DS-12 mi nabízí totéž a ještě i něco navíc. Samozřejmě počítám s příplatky za vybrané funkce, velkou výhodu pro mnohé vidím ve váze a plastovém těle. Samozřejmě se najdou i nějaká negativa oproti DS-16.

Jinak zde na webu Hepf jsou nové fotky vnitřností: https://www.hepf.at/neuheit-jeti-ds-12/


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12 - první náhled
PříspěvekNapsal: pon 18.02.2019 20:28 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 16.2.2019
Příspěvky: 48
Bydliště: čr
https://www.jino.cz/downloads/productfi ... f4037d.pdf - tady píšou, že není možnost přiřazení externího přepínače :( (např. do kniplu)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12 - první náhled
PříspěvekNapsal: pon 18.02.2019 21:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2010
Příspěvky: 875
Bydliště: Hluk ČR
Obrázky: 88
Vzhledem k tomu že jsou tam ovladače z DS-14 a ty to umožňují, tak je to jen na softwaru.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12 - první náhled
PříspěvekNapsal: pon 18.02.2019 21:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.9.2005
Příspěvky: 2388
Bydliště: Doma
zean píše:
https://www.jino.cz/downloads/productfiles/15306/5c67d9bf4037d.pdf - tady píšou, že není možnost přiřazení externího přepínače :( (např. do kniplu)


V prodeji od 1.Května předobjednávky od 1.Března.. hm...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12 - první náhled
PříspěvekNapsal: pon 18.02.2019 22:10 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 16.2.2019
Příspěvky: 48
Bydliště: čr
MartinMartin píše:
Vzhledem k tomu že jsou tam ovladače z DS-14 a ty to umožňují, tak je to jen na softwaru.

problém asi nebude v ovladači, ale v tom, že spínač nebude na desce kam zapojit :?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12 - první náhled
PříspěvekNapsal: úte 19.02.2019 9:20 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
MartinMartin píše:
To s tím levlem mi přijde hodně úsměvné, proč budu kupovat DS-16 když DS-12 mi nabízí totéž a ještě i něco navíc. Samozřejmě počítám s příplatky za vybrané funkce, velkou výhodu pro mnohé vidím ve váze a plastovém těle. Samozřejmě se najdou i nějaká negativa oproti DS-16.

Jinak zde na webu Hepf jsou nové fotky vnitřností: https://www.hepf.at/neuheit-jeti-ds-12/


Jo? Vždyť nebude umět ani učitele na učitel-žák. Max kanálů 12, DS 16 má 24. Méně ovládacích prvků. A mohl bych pokračovat. DS 12 prostě neumí víc. Jasně, má 900 backup místo plnohotnoné 2,4ky, má mikrofon (který drtivá většina uživatelů nikdy nepoužila), má vibrace - ok, to uznávám. Kolem a kolem je to méně schopný vysílač než 16ctky.

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12 - první náhled
PříspěvekNapsal: úte 19.02.2019 12:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2018
Příspěvky: 604
Bydliště: Trvalé
Obrázky: 0
Proč je v tabulce napsáno 16 kanálů? :?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12 - první náhled
PříspěvekNapsal: úte 19.02.2019 16:05 
Mazák
Mazák

Registrován: 8.7.2015
Příspěvky: 1776
Bydliště: Orlova v noci , Karviná ve dne
I když buděš chtít všechny červené údaje změnit na černé dokoupením funkcí na 24 kanálů DS 16 se nedostaneš ,ale DS 14 je pohřbena , to je jasné.
download/file.php?id=91877&mode=view


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12 - první náhled
PříspěvekNapsal: úte 19.02.2019 16:33 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2003
Příspěvky: 122
Bydliště: Nitra
Obrázky: 37
HONZIK 22 píše:
I když buděš chtít všechny červené údaje změnit na černé dokoupením funkcí na 24 kanálů DS 16 se nedostaneš ,ale DS 14 je pohřbena , to je jasné.
download/file.php?id=91877&mode=view

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 831 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 56  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: marcels a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz