Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 831 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 56  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12 - první náhled
PříspěvekNapsal: čtv 20.06.2019 7:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2010
Příspěvky: 875
Bydliště: Hluk ČR
Obrázky: 88
Takže další nezvládnutá věc, to mohly mít upraveno už dávno. Lepší správa je že mi pošta psala, že je balík připraven k vyzvednutí.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12 - první náhled
PříspěvekNapsal: čtv 20.06.2019 8:15 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 22.5.2006
Příspěvky: 471
Prý o tom Jino bylo informováno, že pokud ty rádia budou prodávat už teď, tak to rozšíření SW ještě nepůjde udělat, prý nikdo jiný než Jino je do prodeje ještě nepustil. Pochopil jsem z toho telefonátu, že oficialně mají začít prodeje začátkem července, proto by ty stránky měli nejdéle příští týden spustit. Nicméně mne to nevadí že si týden počkám, potřeboval jsem rádio už na tenhle víkend na akci, kterou zvládnu i bez toho rozšíření.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12 - první náhled
PříspěvekNapsal: sob 22.06.2019 8:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.12.2003
Příspěvky: 910
Bydliště: stud. zbys.
Tak pak pisni jak seto drži chova vrze atak... Asi do ni pujdu taky zaty penize...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12 - první náhled
PříspěvekNapsal: sob 22.06.2019 13:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2010
Příspěvky: 875
Bydliště: Hluk ČR
Obrázky: 88
Drží se to pěkně, ale plast je hladký a lehce to v rukou klouže. Co se týká vrzání, tak je to úplně tuhé, nikde nic nevrže a nekroutí se to. Dokonce i ty horní otočné potenciometry jsou dobře ovladatelné za letu. Dají se pohodlně otáčet jenom ukazováčky. Na rozvržení přepínačů si budu muset zvyknout, možná i něco přehodím a moc se mi tam nelíbí ten vratný spínač. 3D kolečko by mohlo mít ostřejší hrany lehce prokluzuje pod prstem. Musím ji ještě otevřít a přeladit tuhost ovladačů na můj vkus je to dodáváno hodně tuhé. Jo a barevný display je prostě luxus ať si říká kdo chce co chce. Jak to otevřu musím se mrknout na uchycení háků, přijde mi to že je to ale dost tuhé a slušné zacházení by to mohlo vydržet, popřípadě počítám protažení háků do spodku vysílače aby to mělo větší tuhost. Samozřejmě se to dá létat i na tom prostředním očku, vysílač je dokonale vyvážen. Dobré je že je možné odzkoušet v nastavení vibrace ještě před zakoupením rozšíření, hlasový výstup také v menu funguje a dokonce systémové hlášky vysílače fungují i bez rozšíření.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12 - první náhled
PříspěvekNapsal: sob 22.06.2019 22:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.12.2003
Příspěvky: 910
Bydliště: stud. zbys.
Martin Dík na espritu maji nejake ,,leseni,, k popruhum.....
No tož nalepis smirgle ze skejtu a je po klouzani jamyslel že ty ,trojuhelniky, jsou gumove...

Nekam ji zajedu omrknout asi rovnou do jeti a uvidim jestli todle nebo ....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12 - první náhled
PříspěvekNapsal: ned 23.06.2019 0:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2010
Příspěvky: 875
Bydliště: Hluk ČR
Obrázky: 88
No to lešení je hrůza a děs. Proti klouzání bych spíš nalepil nějaké gumové pásky nebo tak něco.
Ale není to tak hrozné, moje předchozí rádio je Spektrum DX8 a ta má gumové úchopy a hodně dobrou ergonomii takže pro mě je to určitě přechod k horšímu. Když to však srovnám s DS-14,16,24 tak se mi to drží lepší, ale hlavním faktorem k lepšímu bude nižší váha vysílače. Pokud by se ti nakonec nezamlouvala tak DS-14 je teď v Jinu v akci za 16.990,-.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12 - první náhled
PříspěvekNapsal: ned 23.06.2019 11:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.12.2003
Příspěvky: 910
Bydliště: stud. zbys.
Ja uvidim az na vanoce ta ergo me stve ale lidi si zvyknou aspon zeto nevazi jak cihla a zbytek se potuni :D tak at slouzi. Jo ta 14 jim tam lezi asi dlouho:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12 - první náhled
PříspěvekNapsal: ned 23.06.2019 14:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.9.2005
Příspěvky: 2388
Bydliště: Doma
tak sem vcera DS12 koupil na Jeti Gala v nesvacilech. mel sem velke dilema jakou barvu, rozhodoval sem se mezi cervenou a zlutou no a jelikoz sem prijel pozde (v 11) tak dve zlute co byly skladem se uz prodaly tak rozhodovani bylo jednodussi. par info:
1) 20 kusu slo do Jino, takze to nejsou nijak giganticke zasoby
2) dalsi velka varka smeruje do zahranici, takze co nemaj skladem Jeti nebo distributori tak bude zase pozdeji - puvodne mi bylo receno ze dalsi zlute budou nekdy po prazdninach, pak to zkorigovali asi na 90 procent za 14 dni, takze vypada ze vyroba je dost vytizena. navic o prazdninach jsou 3 tydny celozavodni dovolene u Jeti
3) SW bude zacatkem cervence - predelavaji kompletne cely web a eshop se s tim sveze. Sami pocitovali, ze jejich webova prezentace neni z nejlepsich.. ceny budou 10-20 ecek za funkci s tim, ze budou zvyhodnene balicky, cenu si presne nepamatuji ale vim ze "plna palba" bude za zvyhodnenou cenu asi 380 ecek

no a ted dojmy. dodavane v papirove krabici dukladne vylozene takovou tou plastovou penou - takze predpokladam ze toto baleni by prezilo i pad z letadla. V baleni vysilac, nabijecka do zdi, USB kabel, navod, hadrik, tri imbusy a nalepky, tot vse. minimalismus ale dostacujici.
Je to plastak a je to samozrejme videt i citit - jestli v negativnim nebo pozitivnim smyslu to uz nechavam na vkusu kazdeho soudruha. Ja sem do toho sel cilene s tim ze je to plastak a je to velmi, velmi znatelne lehci nez plnotucne kovove 14/16/34. Takze za me plus. Displej na primem slunci naprosto v pohode, samozrejme pri vypnutem podsviceni to dramaticky klesa v zavislosti na svetelnych podminkach az na nulovou viditelnost. Je tam dost barevnych schemat i inverznich a cernobile takze si kazdy vybere to svoje. SW nehodnotim, to at si kazdy zhodnoti sam, pripadne si vyzkousi dosyta v simulatoru v Jeti Studio. Ja sem vedel do ceho jdu a sel sem do toho cilene.
packy - prepinace v pohode, vsechny menitelne za ruzne jine typy, viz katalog jeti. otocne volice - dostatecne tuhe, s hrubym povrchem, daji se ovladat jednim prstem ze strany. Proc nejsou po stranach slidery jako u modelu s kovovym obalem - protoze nechteli, aby cokoliv bylo v tom zadnim cernem krytu, pri rozebirani by se to muselo odpojit od desky = problem pokud to nekdo udela neopatrne.
krizove ovladace - v pohode, na muj vkus trochu tuzsi ale asi cajk
vnitrnosti - pri prehazovani modu sem nafotil streva viz prilohy. Je to odlisne od 24ky, tak je delana trochu jinak, ale jsou tam v nekterych vecech novejsi streva - 900Mhz modul je novejsi a lepsi nez u 24ky, typ next-gen a POZOR nejsou kompatibilni 900MHz prijimace!! udajne to neslo a na tento novy typ prejdou i pri vyrobe 24 a starsi 24ky se starsim 900Mhz budou udajne mit moznost nejakeho upgradu (nevim presne jak, nevyjadrili se, asi vymeni neco na desce pro ty kdo by to tak chteli). Prehozeni modu je pohodova zalezitost na par minut, bystrejsi modelari i kteri to nikdy nedelali nepotrebuji ani navod.

jelikoz nejsem doma tak sem jeste neparoval zadny model ani nelital, toto jsou jen prvni dojmy, za me ok, dostal sem presne to co sem ocekaval.


Přílohy:
IMG_7108.JPG
IMG_7108.JPG
[ 116.09 KiB | Zobrazeno 1678 krát ]

IMG_7104.JPG
IMG_7104.JPG
[ 87.65 KiB | Zobrazeno 1678 krát ]

Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12 - první náhled
PříspěvekNapsal: ned 23.06.2019 18:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2010
Příspěvky: 875
Bydliště: Hluk ČR
Obrázky: 88
Když jsem volal do Jina tak měli už jenom poslední kousky a většina bili před objednávky. Za kolik se to vůbec prodávalo na Jeti Gala?
Na to že psali dobře zásobená prodejna tak jenom 2ks žluté varianty mi přijde málo.
Jinak to nastavení tuhosti kniplů nic moc přišlo mě to hodně tuhé, ale moc odlehčit to nešlo. Pak už to začalo být ve středu kniplu takové vachrlaté, no budu si muset zvyknout.
Jak jsem to měl rozdělané tak jsem přemýšlel nad uchycením těch háků, a šlo by to. Dovnitř bych vlepil duralové výztuhy které budou vetknuté až do spodního krytu z vnitřní strany. Spodní šroub háku se našroubuje napevno při rozdělaném vysílači a horní šrouby až po složení vysílače s tím že tam budou vevnitř na tom duralu nýtovací matice. Jenom nevím, jestli se mě chce rozvrtat fungl nový vysílač když je v záruce :D .


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12 - první náhled
PříspěvekNapsal: ned 23.06.2019 20:09 
Mazák
Mazák

Registrován: 8.7.2015
Příspěvky: 1776
Bydliště: Orlova v noci , Karviná ve dne
A oni se tak nadreli aby těch haku nebylo treba a ono se uz odvrtava. Nechces se napriklad venovat zlepseni vizualu, kdyz uz byla jenom ta červená?
https://m.fler.cz/zbozi/muchomurka-cerv ... ka-7325397


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12 - první náhled
PříspěvekNapsal: ned 23.06.2019 21:30 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.9.2005
Příspěvky: 2388
Bydliště: Doma
prodavali za 13900, tedy o neco draze nez Jino.
kniply - jak sem psal, na muj vkus ponekud tuzsi, ale je otazkou jestli ja spis nejsem zvykly na svuj stary mx24s a tam treba byly prilis mekke. jeste sem to nijak neladil, az se dostanu k tomu ze preparuji modely a pujdu s novou vysilackou zalitat tak uvidime jak to bude v praxi.
haky - neresim, litam palcovku. ale plast nevypada na uplne blato, pokud se to chytne nejak na obou stranach a vyztuzi tak to asi udrzi.
ad dobre zasobena prodejna - tak oni byli zasobeni, meli s sebou snad cely svuj sortiment, vysilacek od kazdeho typu, ale holt asi jen co nacpali do dodavky, kamion sem tam nikde nevidel.. a zlutou podcenili to rikali sami. Na Jino na web sem koukal hned jak mi na stanku rekli ze zluta dosla a ze neco posilali do Jina (tedy v sobotu asi v 11) a tam meli skladem uz jen asi pet vysilacek a zadnou zlutou. Nakonec si rikam ze ta cervena se mi stejne libi asi vic, navic je praktictejsi, na zlute bude videt kdejaky flek a spina. Vizual zlepsovat nijak nehodlam, takto mi to vyhovuje. Vysilacka se navic krasne vejde do meho stareho kufru made in OBI se kterym jezdim na letiste a mam v nem vsechno (vysilacku nabijecku baterky vercajk). v porovnani s moji starou je jak sem rikal o dost lehci, drzi se jinak - jestli hur nebo lip poznam az casem. A co me prekvapilo a uvedomil sem si to az kdyz sem je dal vedle sebe, tak jeti je vetsi znatelne.


Přílohy:
IMG_7114.JPG
IMG_7114.JPG
[ 124.54 KiB | Zobrazeno 1425 krát ]

IMG_7113.JPG
IMG_7113.JPG
[ 142.27 KiB | Zobrazeno 1425 krát ]

Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12 - první náhled
PříspěvekNapsal: ned 23.06.2019 21:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2018
Příspěvky: 604
Bydliště: Trvalé
Obrázky: 0
Nějak nechápu logiku toho značení. Páčky a potenciometry jsou značené zprava doleva a spínače zase zleva doprava. Proč to tak je?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12 - první náhled
PříspěvekNapsal: ned 23.06.2019 22:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2010
Příspěvky: 875
Bydliště: Hluk ČR
Obrázky: 88
HONZIK 22 píše:
A oni se tak nadreli aby těch haku nebylo treba a ono se uz odvrtava. Nechces se napriklad venovat zlepseni vizualu, kdyz uz byla jenom ta červená?
https://m.fler.cz/zbozi/muchomurka-cerv ... ka-7325397


Právě že ty háky jsou perfektní a určitě se jich nezbavily naschvál, navíc i DS-14,16,24 jde zavěsit jak na jedno očko tak i na dva háky takže člověk si vybere a měl jsem na krku vysílač na hácích a je to luxus. Pult nemám rád a navíc zvětšuje radio pro přepravu. Když jsem kupoval vysílač tak jsem si mohl vybrat ze všech barev, ale mě se od začátku líbila nejvíc černá a neměnil bych. Není třeba na ni nic patlat, háky to je jiná úprava funkční ne jen estetická, ale jak jsem psal možná později až nebude vonět novotou.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12 - první náhled
PříspěvekNapsal: pon 24.06.2019 7:05 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Solim Namez píše:
Nějak nechápu logiku toho značení. Páčky a potenciometry jsou značené zprava doleva a spínače zase zleva doprava. Proč to tak je?

Protože v mode 1 (nejpoužívanější) pak očíslování kniplů odpovídá kanálům.

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jeti DS-12 - první náhled
PříspěvekNapsal: pon 24.06.2019 7:07 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Kuba78 píše:
prodavali za 13900, tedy o neco draze nez Jino.
kniply - jak sem psal, na muj vkus ponekud tuzsi, ale je otazkou jestli ja spis nejsem zvykly na svuj stary mx24s a tam treba byly prilis mekke. jeste sem to nijak neladil, az se dostanu k tomu ze preparuji modely a pujdu s novou vysilackou zalitat tak uvidime jak to bude v praxi.
haky - neresim, litam palcovku. ale plast nevypada na uplne blato, pokud se to chytne nejak na obou stranach a vyztuzi tak to asi udrzi.
ad dobre zasobena prodejna - tak oni byli zasobeni, meli s sebou snad cely svuj sortiment, vysilacek od kazdeho typu, ale holt asi jen co nacpali do dodavky, kamion sem tam nikde nevidel.. a zlutou podcenili to rikali sami. Na Jino na web sem koukal hned jak mi na stanku rekli ze zluta dosla a ze neco posilali do Jina (tedy v sobotu asi v 11) a tam meli skladem uz jen asi pet vysilacek a zadnou zlutou. Nakonec si rikam ze ta cervena se mi stejne libi asi vic, navic je praktictejsi, na zlute bude videt kdejaky flek a spina. Vizual zlepsovat nijak nehodlam, takto mi to vyhovuje. Vysilacka se navic krasne vejde do meho stareho kufru made in OBI se kterym jezdim na letiste a mam v nem vsechno (vysilacku nabijecku baterky vercajk). v porovnani s moji starou je jak sem rikal o dost lehci, drzi se jinak - jestli hur nebo lip poznam az casem. A co me prekvapilo a uvedomil sem si to az kdyz sem je dal vedle sebe, tak jeti je vetsi znatelne.


bacha, taky jsem přecházel z Graupner (MX 22) a nejdřív jsem si jeti kniply povolil a pak je zas utahoval. Doporučuju vzít nějaký éro a ladit to podle lítání, ne podle pocitu na zemi. A gratuluju k červený! Aspoň ti na to tolik nepolezou brouci.

H.

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 831 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 56  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz