Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 199 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 28.05.2019 12:11 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 13.5.2012
Příspěvky: 10
RCStudio píše:
Zvlastni, nemam povedomi o tom ze bych na nejaky email neodpovedel.


No 17.5. jsem vam posilal SN cislo Horuse.

Pak jsem psal znovu panovi co me ho prodaval jak se veci maji a s vysledkem a zadosti jsem vam zasilal dalsi email 19.5.
Spam kontroluju kazdy den a tam nic nemam. Pokud je chyba na me strane tak se omlouvam ale zadnou odp zatim nemam. Dekuji

_________________
Frsky Horus X12S, Hacker P-51, Gama2100.


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: úte 28.05.2019 12:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.8.2012
Příspěvky: 5581
Bydliště: Brno
Obrázky: 0
Musim kouknout az budu v kancelari, dohledam to pres prezdivku?

_________________
Jan Janekx Urbanek
https://www.rcstudio.cz/ - prémiový partner a servis FrSky


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 28.05.2019 12:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.3.2012
Příspěvky: 4017
Bydliště: SK
Obrázky: 6
vaca11 píše:

Nooo nema :lol: ten co me ji doporucil tak sam ma Futabu. Ale rikal ze kdyby nemel tak jde do Frsky...kvuli dronum.
Samozrejme bych byl radsi kdyby ji nekdo v okoli mel. Jednodusejc se vse pochopi.


Nahraj si OpenTX, ten je v CZ.

_________________
FrSky Tandem X20


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 28.05.2019 13:40 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 13.5.2012
Příspěvky: 10
RCStudio píše:
Musim kouknout az budu v kancelari, dohledam to pres prezdivku?

Podle prijmeni urco...Vacek.
Dekuji


Sent from my iPhone and I will remove the signature

_________________
Frsky Horus X12S, Hacker P-51, Gama2100.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 28.05.2019 13:40 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 13.5.2012
Příspěvky: 10
juraj.jurej píše:

Nahraj si OpenTX, ten je v CZ.

Ten mam, ale chtel jsem zkusit i FrOS abych vedel. Ten je taky preci v CZ ne?


Sent from my iPhone and I will remove the signature

_________________
Frsky Horus X12S, Hacker P-51, Gama2100.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 28.05.2019 14:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.3.2012
Příspěvky: 4017
Bydliště: SK
Obrázky: 6
vaca11 píše:
Ten mam, ale chtel jsem zkusit i FrOS abych vedel. Ten je taky preci v CZ ne?

Je ale iba od RC Studio.

Sent from my iPhone and I will remove the signature

_________________
FrSky Tandem X20


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 28.05.2019 15:10 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 13.5.2012
Příspěvky: 10
juraj.jurej píše:

No tak budu doufat ze se s p Urbankem domluvim :-)


Sent from my iPhone and I will remove the signature

_________________
Frsky Horus X12S, Hacker P-51, Gama2100.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 26.06.2019 21:42 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 29.4.2019
Příspěvky: 455
Ahoj, píše se zde pořád o nějakých šablonách. Co je to ta šablona? Ale prosím polopatě, žádné odborné názvy. Dík


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 27.06.2019 8:32 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6022
Bydliště: Praha ČR
Janek2 píše:
Ahoj, píše se zde pořád o nějakých šablonách. Co je to ta šablona? Ale prosím polopatě, žádné odborné názvy. Dík


V podstatě jde jen o to, že tím relativně složitým tvořením mixů, funkcí global/local atd. pro určitý typ modelu někdo projde a nabídne výsledek ke stažení.
Pak ho načteš obvykle přes Companion v počítači a pro svůj model už jen lehce upravíš místo vymýšlení od nuly...
Fakt je, že v některých případech to opravdu ušetří práce hodně, v jiných to tak idylické není, tohle se nedá zobecnit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 27.06.2019 9:54 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 18.8.2005
Příspěvky: 4945
Bydliště: Šternberk, ČR
Obrázky: 0
To taky, ale tady jde spíše o to že přímo ve vysílačce zadám pro nově založený model typ modelu, kolik má serv a jak jsou umístěné a šablona (LUA skript) pak vymyslí za mě jak to naprogramovat. Já pak už jen případně upravím směr nebo rozsah výchylek. Takové Simple Clever řešení. :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 27.06.2019 10:00 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6022
Bydliště: Praha ČR
jio píše:
To taky, ale tady jde spíše o to že přímo ve vysílačce zadám pro nově založený model typ modelu, kolik má serv a jak jsou umístěné a šablona (LUA skript) pak vymyslí za mě jak to naprogramovat. Já pak už jen případně upravím směr nebo rozsah výchylek. Takové Simple Clever řešení. :-)


Zeptám se blbě - existuje nějaká takto udělaná šablona pro trochu vyšší náročnost? Ony totiž ty šablony přímo v Taranisu jsou ve stylu "jako ano, ale tohle udělám z hlavy taky a to fakt náročné stejně zbyde na mne" :-(

Jinak ale samozřejmě v principu máš pravdu, když chci udělat třeba normální EPP samokřídlo nebo nějaký motorák s dvěma servy na křidélka bez potřeby letových režimů atd., tak to opravdu funguje takto přímo ve vysílači, potvrzuji...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 27.06.2019 15:21 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 18.8.2005
Příspěvky: 4945
Bydliště: Šternberk, ČR
Obrázky: 0
tomashr píše:
Zeptám se blbě - existuje nějaká takto udělaná šablona pro trochu vyšší náročnost? Ony totiž ty šablony přímo v Taranisu jsou ve stylu "jako ano, ale tohle udělám z hlavy taky a to fakt náročné stejně zbyde na mne" :-(

Jinak ale samozřejmě v principu máš pravdu, když chci udělat třeba normální EPP samokřídlo nebo nějaký motorák s dvěma servy na křidélka bez potřeby letových režimů atd., tak to opravdu funguje takto přímo ve vysílači, potvrzuji...

Je tam LUA skript, který funguje jako šablona a dá použitelný výsledek, kterým se dá model ovládat ve všech řídících prvcích. Pokud potřebuji něco víc (letové režimy a různé vychytávky, které využije spíše zanícený pilot než občasný hobík), musím si už nastudovat OTX. To použitelný znamená, že pokud nemám nároky zapáleného kodéra a jen chci, aby to fungovalo, tak šablona stačí a funguje to. Záleží na tom, co uřídí rukami a co dalšího od toho čeká.

Funguje nejen pro EPP samokřídlo, ale i pro náročnější modely. Teď nemám Taranise u sebe a tak víc k tomu napsat nemohu. Kdo ale Taranise má (a u jiných Tx od FRsky to bude asi obdobné), tak si to může vyzkoušet sám. Stačí založit nový model ...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 27.06.2019 15:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.2.2006
Příspěvky: 1205
Bydliště: Praha, Sobín
Obrázky: 3
No, zrovna letové režimy používám už léta od stařičké Eclipse (s Palíkovo softem to bylo celkem použitelné).
V Horusu je mi proto bližší FrSky OS než OpenTX, nastavení režimů mi tam nějak přijde intuitivnější.

_________________
Símův axiom: Každý signál se zlepší, připojíme - li anténu


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: čtv 27.06.2019 17:09 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 29.4.2019
Příspěvky: 455
Dík za vysvětlení za ty šablony.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 27.06.2019 19:13 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 18.8.2005
Příspěvky: 4945
Bydliště: Šternberk, ČR
Obrázky: 0
Jiri píše:
No, zrovna letové režimy používám už léta od stařičké Eclipse (s Palíkovo softem to bylo celkem použitelné).
V Horusu je mi proto bližší FrSky OS než OpenTX, nastavení režimů mi tam nějak přijde intuitivnější.

Vidíš a já třeba letové režimy nepoužívám. Jednou jsem to poctivě s inspirací podle RiMrova videa naklikal a zkoušel používat. Když to tolik na diskuzích vychvalují, tak to musím mít taky. Nebavilo mě to. Mám rád když model řídím od začátku do konce na kniplech a model dělá to, co zrovna na kniplech mám. Popravdě on občas dělá i něco jiného, ale to už je jiný příběh. :-)

Nesoutěžím, nehoním se na výkony a chci si jen u toho odpočinout a vypnout hlavu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 199 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz