Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: RadioMaster ZORRO
PříspěvekNapsal: úte 07.12.2021 17:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.3.2012
Příspěvky: 4016
Bydliště: SK
Obrázky: 6
Nove multi protokolové 4in1 rádio od RadioMaster ZORRO so systémom EdgeTX alebo OpenTX.
https://www.radiomasterrc.com/zorro-radio-control.html

Cenník:
$79.99 Zorro with 2.4ghz CC2500 Multi-Protocol RF
$99.99 Zorro with 2.4ghz 4-in-1 Multi-Protocol RF
$99.99 Zorro with 2.4ghz SX1280 ELRS RF
$139.99 Zorro with 2.4ghz SX1280 ELRS RF + 3 ELRS Receivers
$149.99 Zorro 2.4ghz CC2500 with TBS Nano Crossfire Module



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

_________________
FrSky Tandem X20


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: RadioMaster ZORRO
PříspěvekNapsal: úte 07.12.2021 18:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.3.2012
Příspěvky: 4016
Bydliště: SK
Obrázky: 6
Špecifikácie:
Fyzické rozmery: 170 * 159 * 108 mm
Hmotnosť: 350 gramov
Prevádzková frekvencia: 2,400 GHz-2,480 GHz
Vnútorné RF možnosti: 4-v-1 multiprotokol
Podporované protokoly:
RF výkon závislý od modulu : 4-v-1: max 20 dBm .
Zisk antény:Skladacia 2db
Prevádzkový prúd:160mA@8.4V
Prevádzkové napätie:6.6-8.4V DC
Riadiaca vzdialenosť:> 2km @ 20dbm
Operačný systém:OpenTX / EdgeTX kompatibilné
Počet kanálov: 16 CH
LCD displej :128x64 Monochrome.
Batéria : 2 x 18350 (nie je súčasťou dodávky)
Nabíjanie : Vstavaný USB-C nabíjací
kardan:s halovým efektom
Modulová šachta : Veľkosť Nano (kompatibilná s TBS Nano Crossfire / Nano Tracer / IRC Ghost)
Metóda aktualizácie firmvéru: Cez USB alebo SD kartu (SD nie je súčasťou dodávky)


Přílohy:
custom images.png
custom images.png
[ 329.16 KiB | Zobrazeno 5071 krát ]

zorro1.jpg
zorro1.jpg
[ 37.42 KiB | Zobrazeno 5045 krát ]

zorro2.jpg
zorro2.jpg
[ 35.98 KiB | Zobrazeno 5045 krát ]

battery.jpg
battery.jpg
[ 50.41 KiB | Zobrazeno 5045 krát ]


_________________
FrSky Tandem X20
Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: RadioMaster ZORRO
PříspěvekNapsal: úte 07.12.2021 19:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.7.2020
Příspěvky: 1099
Bydliště: Žilina, let.Hôrky-Brezovec , SK
Obrázky: 7
Nevypada to zle :-) zvlast tie balicky s ELRS. Uz sa tesim az to tu niekto otestuje :wink: :wink: :wink:

_________________
Radiomaster TX16s / FrSky Horus X12s / Spektrum Dx8 G2 + pár lietadielok....


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: RadioMaster ZORRO
PříspěvekNapsal: stř 08.12.2021 8:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.6.2011
Příspěvky: 711
Bydliště: Svitavy a okolí
Za mě jenom další zbytečné rádio, které (kromě ceny) nepřináší nic nového/zajímavého. Takový Jumper T-Pro je to samé v bledě modré.

_________________
Last one alive, lock the door!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RadioMaster ZORRO
PříspěvekNapsal: stř 08.12.2021 9:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.2.2006
Příspěvky: 1205
Bydliště: Praha, Sobín
Obrázky: 3
Nesouhlasím, tohle může být dobrá alternativa Jumperu T-Lite. Ovládací kolečko je určitě pohodlnější, než tlačítka. Radiomaster T-Pro ani Jumper T-Pro nemají trimy, to je pro uživatele běžných letadel velký fail. Tohle rádio je má. Oproti T-lite má oko na závěs, další plus. Za mne třeba pro začínajícího modeláře - dítě velmi dobrá volba.

_________________
Símův axiom: Každý signál se zlepší, připojíme - li anténu


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: RadioMaster ZORRO
PříspěvekNapsal: stř 08.12.2021 9:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.1.2009
Příspěvky: 803
Bydliště: okr. Blansko
Obrázky: 0
Podle fotek konečně větší a čitelnější displej - za mne palec nahoru.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: RadioMaster ZORRO
PříspěvekNapsal: stř 08.12.2021 10:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.6.2011
Příspěvky: 711
Bydliště: Svitavy a okolí
Já si nemůžu pomoct, ale podle mě by rádia v roce 2022 měly vypadat trochu jinak. Tohle je vlastně jenom zmenšená 9xr co jsem měl asi před 10 lety. Ok, trimy pro letadla klidně nechat, ale jinak všechna neletová tlačítka, páčky i ten pidi displej vyhodit. Zase tak často to člověk nepotřebuje a na nějaké vážnější programování modelu to stejně není. Tohle všechno bych přesunul do mobilu, který s sebou stejně všichni nosíme a jeho displej je násobně větší a lepší než tohle zobrazovadlo. Když to už léta jde u flight controllerů, tak proč by to nemohlo jít i tady?
V tomhle směru jsem si dělal zálusk na FPV.Ctrl od Orqy, ti ale jejich slušný koncept pro jistotu zabili vendor lockin-em na jeden vysílací modul.

_________________
Last one alive, lock the door!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RadioMaster ZORRO
PříspěvekNapsal: stř 08.12.2021 11:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.2.2006
Příspěvky: 1205
Bydliště: Praha, Sobín
Obrázky: 3
Na nastavení nebo kontrolu základních věcí ten displej úplně stačí, tenhle bude navíc větší, tj. líp čitelný oproti zmíněným ostatním. Ještě jednou, beru to jako ideální vysílač pro malé dítě, které mobil často ani nemusí mít. Nebo něco, co vezmu do ruky s podobně těžkým érem na blbnutí. Typicky takhle používám Jumper T-Lite s LidlGliderem na nějakém kopečku, kdy se model i vysílač společně vejdou do malé igelitky a ani o nich nevíš.
Další přidanou hodnotou je multimodul, díky kterým s tím fungují různé hračky, minidrony, BNF minimodýlky apod. Na to se to prostě hodí, a nízká cena taky hraje svojí roli.
Základní věci nastavuje člověk v Companion na PC, to je zas podstatně pohodlnější, jak na mobilu. A dál, měj na paměti, že tyhle vysílače mají kolem 250g (Jumper), případně 350g (Radiomaster), běžný mobil má dneska skoro stejně (>200g). Pak už je lepší standardní vysílač. Za mne, osobně a zcela subjektivně, vize programování rádia na mobilu je pitomost. Dokázal bych si mobil ještě představit jako doplněk na FPV, nebo telemetrii, ale spíš jako nouzovku.

_________________
Símův axiom: Každý signál se zlepší, připojíme - li anténu


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: RadioMaster ZORRO
PříspěvekNapsal: stř 08.12.2021 15:37 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 23.11.2016
Příspěvky: 319
Bydliště: Český Těšín
Obrázky: 2
malé zvíře píše:
.... Tohle všechno bych přesunul do mobilu, který s sebou stejně všichni nosíme....


Super pak ti mobil zahlásí, že aplikaci nejde spustit, aplikace nebude dostupná pro novější verzi androidu nebo co budeš mít v novém mobilu a vysílač zahodíš, protože bude nekonfigurovatelný a tím pádem mrtvý.....


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: RadioMaster ZORRO
PříspěvekNapsal: stř 08.12.2021 22:11 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.5.2003
Příspěvky: 129
malé zvíře plne súhlasím. Ďalšia zbytočný elektronika. Lacných ovládačov je dosť, tak načo ďalší. Možno som extrém, ale mne stačí jeden dospelý vysielač, ktorý vie všetko. Stačí mi aj jedna nabíjačka. Nenakupujem s každým modelom ďalšie rádio len preto, že na to mám, alebo vyšla nová verzia, prípadne, že to musím za každú cenu vyskúšať. Chápem však, že cena elektroniky je dnes vzhľadom k zárobku nízka a tak sa veľa ľudí neubráni a nakupuje stále nové a nové.
Nikdy nechodím lietať s igelitkou a ak už idem, tak si beriem pár vecí, takže automaticky batoh a tam moje "veľké" rádio v pohode vojde. Nemám síce lowcost, ale podobný sa dá kúpiť aj lacno.
Súhlasím aj s tým, že by sa vo vysielačoch mohlo konečne niečo zmeniť, inovovať. Pripojenie mobilu/tabletu by bolo fajn. Na to ešte super apka a nemusím riešiť to, že dnes kúpim rádio s nejakým displejom a zajtra už je displey zastaralý.
Chcel by som vidieť to malé dieťa, ktoré chodí sám lietať a nemá ešte telefón.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RadioMaster ZORRO
PříspěvekNapsal: pát 10.12.2021 9:30 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.9.2005
Příspěvky: 312
Bydliště: Brno, Velká Bíteš
Jak píše Jiri, je to ideální pro děti. Jednak dítěti když pověsíš normální vysílač na krk, který má kilo nebo víc s pultem u kolen, tak ho to skoro převrátí a má na to malé ruce.
Druhak dospělí vysílač za x peněz, který mu spadne, protože nedává pozor nebo na něj šlápne tě bude bolet o dost víc, hlavně když ho používaš taky...
No a když už pujdeš lítat s děckama, tak ten vysílač můžeš používat taky :)

Ale když něco vyjde, tak to nemusíš hned kupovat, taky jsem nad tím dřív opovrhoval, ale pak jsem zjistil, že už úplně ztrácím přehled, proto jsem rád, když jsem někdo hodí různé novinky, ikdyž nevím k čemu to je, tak třeba časem se mě to může hodit. Teď mám malého kluka a hodí se mě to.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: RadioMaster ZORRO
PříspěvekNapsal: pát 10.12.2021 14:30 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 3699
Bydliště: Řečkovice
Obrázky: 0
Tak zbytečné...
Aut je taky plno druhů/značek a moc jsem neslyšel, že by někdo hlásil "další zbytečné auto"... :)
Navíc těch "gamepadových" ovladačů je určitě míň druhů jak těch "standardních". Nevidím v tom nic špatného, aspoň má člověk výběr.

_________________
(šroubovák | kleště | měřák | pájka | drátky | poletuchy | 24ch volantovka)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: RadioMaster ZORRO
PříspěvekNapsal: pát 10.12.2021 21:59 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.5.2003
Příspěvky: 129
No ak sem dáte nejakú recenziu auta, tak Vám kľudne napíšem "ďalšie nepotrebné auto" :D .

Schválne napríklad Vy, ako nedieťa, koľko máte doma "aktívnych" leteckých ovládačov? Pýtam sa len preto, lebo ak napíšete, že ich máte viac, tak je jasné, že Vám nemôžem rozumne oponovať. Keď sa tu píše, že je to super pre dieťa a potom dospelý napíše, že on ich má XY.
Je dobré si totiž uvedomiť, že nakupovanie stále novších a vlastnenie súčastne viacerých rovnakých vecí je akoby choroba. Ja sa angažujem aj v audio a presne vidím, čo to s ľudmi robí. Pred sebou samím si stále dokážete obhájiť hocijaký nákup, ale keď sa na to potom pozriete z odstupu, tak to už také jednoznačné nie je.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RadioMaster ZORRO
PříspěvekNapsal: sob 11.12.2021 10:34 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.12.2003
Příspěvky: 741
Aktivně používám 3 vysíláče a jsem rád, že je mám. :wink: Mohl bych mít jeden, ale za cenu komplikací, které prostě nejsem ochotný akceptovat. A o rozhazování peněz to není, to sem vůbec netahejte. Kdo neví, jak zacházet s penězi, potřebuje rady někde jinde než na modelářském fóru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RadioMaster ZORRO
PříspěvekNapsal: sob 11.12.2021 10:38 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 3699
Bydliště: Řečkovice
Obrázky: 0
Jo, choroba je někdy trefné. :)
Zase takovým Taranisem se mi vrtulník řídí výrazně líp, jak X-lite. S X-lite je zase asi trochu lepší házet F3K. I když s tím taranisem to K-čko jde taky - někteří ho hážou i s pultovkou.. Na auto/loď je pak v mnoha případech lepší volantovka.

_________________
(šroubovák | kleště | měřák | pájka | drátky | poletuchy | 24ch volantovka)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz