Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Stabilizace pro Hitec
PříspěvekNapsal: úte 03.12.2019 20:10 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 3699
Bydliště: Řečkovice
Obrázky: 0
peewl píše:
... s oddůvodněním, že to právě špatně šlape na Hitecu. Tak jsem se chtěl zeptat, jestli s tím máte někdo zkušenosti a zdali existuje něco, co je pro Hitec doporučováno?
Pokud má stabilizace nějaký standardní vstup (servo vstup, s.bus), tak přece nemůže být problém s libovolným přijímačem a je jedno jestli je přijímač Hitec nebo jiný, ne?
Osobně bych buď zkusil něco "z číny" za peníze, které jsem při nejhorším ochoten obětovat, kdyby stabilizace fakt nefungovala nebo koupit něco "doma" z e-shopu s tím, že mám 14dní na vyzkoušení a případné vrácení. To bude asi dobré dělat v době kdy není zima a stabilizace se dá v letadle vyzkoušet.

----
LV píše:
Ja neporovnávam soft. Preto som písal olacných modeloch. Porovnal som spracovanie. No a hall gymbaly sú tiež otázne...
Já jsem taky myslel na hardware. Hall senzory cpe do rádií i Futaba (T32MZ), takže to zas tak strašné nebude. :)
... a už stačí, vše už bylo napsáno... :)

_________________
(šroubovák | kleště | měřák | pájka | drátky | poletuchy | 24ch volantovka)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Stabilizace pro Hitec
PříspěvekNapsal: stř 04.12.2019 9:14 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 11.9.2018
Příspěvky: 90
Ahoj
Kolega na letišti letá s Hitecem (Aurora) stabilizace Aura8(značková) a HobbyEagle (Čína)
Tu HobbyEagle si nemůže vynachválit (používá 2ks v různých modelech - 1x elektro,1x benzín). Jedna se o 6-ti osý stabilizátor (3x gyro +3x akcelerometr). Stabilizace umí režimy rate (vypnutí větru) , hold (držet polohu), auto level + záchranu (drží horizont), režim na visení, vlastní nastavení v různých kombinovaných režimech (a to pro každé kormidlo zvlášť).... prostě všechny v současnosti myslitelné nastavení.

Pilot je velmi dobrý (výrazně nadprůměrný) a s uvedenou stabilizací letá velmi pěkné ostré 3D.

Já sám létám stabilizaci od Spektra s přijímačem Futaba (AS3X Alpha6)… výborná stabilizace, ale nemá režim horizont a záchrana (ta moje není určena pro začátečníky, ale spíše je určena do velkých modelů a spíše na 3D - něco na způsob Bavarian-Cortex).

PS. pokud má stabilizace vstup z přijímače na klasické servokonektory (PPM), je opravu naprosto jedno, jakou použiješ, jak zaznělo i v příspěvku výše a bude to fungovat. Pokud je nutno propojení s přijímačem přes datový vstup z důvodu požadavku na ovládaní vice serv, než dovoluji konektory na vstupu stabilizace je nutno připojit pouze kompatibilní zařízení (S-BUS pro Futabu, XBUS pro Spektrum, SRXL,SUMD pro Multiplex,....podle toho co umí stabilizace)

Prostě nezáleží na přijímací, je to obráceně..zaleží co použiješ za vstupy do stabilizace a co daná stabilizace podporuje


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stabilizace pro Hitec
PříspěvekNapsal: úte 25.01.2022 19:22 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 25.1.2022
Příspěvky: 1
Některé stabilizace skutečně s přijímači Hitec nefungují. A vůbec nezáleží, zda mají standardní konektory. Hitec nejspíš nemá standardní rozdělení signálů do serv "jedno po druhém" a některé stabilizace to neumí vyhodnotit. Vyzkoušeno u žluté průhladné stabilizace, tuším AS3X a jedné z Banggoodu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: pberki a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz