Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nabíječka šetrná k bateriím?
PříspěvekNapsal: úte 12.05.2015 20:00 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 12.1.2014
Příspěvky: 427
Bydliště: Zlín
kope píše:
Objednáno z GiantSharku za £31.97 + poštovné £6.15


Citace:
Ahoj, když jsi jí objednával, byla skladem, nebo v těch cca 2 týdnech je i naskladnění? Už jsem tu nabíjčku skoro objednal jinde, ale tahle cena je dost dobrá, takže pokud se nečeká měsíc než naskladní (teď zrovna na skladě není), tak bych ojednal na GiantShark.

Ahoj, pokud by melo zajem o nabijecku vic lidi, muzem se domluvit a vzit je za jedno postovne, taky by se mi icharger za tuto cenu libil, zvlaste s rozdelenou postou. Popr jsem stejne uvazoval o clonu reaktor 250w z hk(z mezinarodniho skadu), tam se to take pri vice kusech celkem vyplati.
Kdyz tak zajemci piste do sz, klidne pohlidam doskladneni a nasledne i objednam.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabíječka šetrná k bateriím?
PříspěvekNapsal: úte 12.05.2015 21:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
mab píše:
Nabíječku Icharger 106B+ jsem objednal 30.4 a včera 11.5 jsem si pro ni byl na poště.
Objednáno z GiantSharku za £31.97 + poštovné £6.15 z paypalu strženo 1495Kč. Vůbec tam mají dost nízké ceny, jen skoro vše vyprodáno.

Nabíječka nová, vše zabaleno a zataveno. Přiložené cd s ovladači má natištěn rok 2014. Firmware 3.14
Samozřejmě jsem ji hned provětral a vše funguje jak má, takže spokojenost.

Co to tam proboha mají ceny, že třeba iCharger 4010 Duo tam vychází v akci bez pošty na nějakých £84.62 (cca 3250Kč)? I původní cena £110.25 je nesrovnatelně nižší, než se prodává tady (10 tis. Kč). Vysvětlí mi to někdo?


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabíječka šetrná k bateriím?
PříspěvekNapsal: úte 12.05.2015 21:26 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20846
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
Marek_Km píše:
... Co to tam proboha mají ceny...

Nebo "Co to tady proboha máme za ceny" .... :mrgreen:

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabíječka šetrná k bateriím?
PříspěvekNapsal: úte 12.05.2015 21:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.5.2012
Příspěvky: 715
Bydliště: Vyškov, ČR
Dne 30. dubna, kdy jsem objednával byla skladem 106+ a dokonce i 4010 za ty ceny co tam mají. Uvažoval jsem i o té silnější, ale zdravý rozum zvítězil, já prostě takový výkon nevyužiju i když je to pěkný kus techniky.

Ty jejich ceny taky nechápu, vypadá to spíš jako nějaký likvidační výprodej, ale nic tam o tom nepíšou. Třeba ceny FrSky přijímačů mají taky nehorázně nízko (a žádný skladem) ale loni, když jsem X8R a X6R nakupoval, měli ceny srovnatelné s ostatními.

_________________
x9d, x-lite pro a pár poletuch


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabíječka šetrná k bateriím?
PříspěvekNapsal: úte 12.05.2015 21:53 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
Marek_Km píše:
Co to tam proboha mají ceny, že třeba iCharger 4010 Duo tam vychází v akci bez pošty na nějakých £84.62 (cca 3250Kč)? I původní cena £110.25 je nesrovnatelně nižší, než se prodává tady (10 tis. Kč). Vysvětlí mi to někdo?

Ono je to s tím "Special order" na GiantSharku trochu zamotané. Znám to už z dřívější doby kdy to také podobně praktikovali. Podle popisu od Giant Shark v diskusi viz tento odkaz znamená "Special order" jen to, že se jedná o zboží, které v danou chvíli nelze v tom eshopu koupit pokud není zrovna skladem přičemž prodejce nemá jistotu kdy bude znovu naskladněno. Zatímco některé jiné položky mohou umožňovat nákup i když momentálně skladem nebudou. Nízká cena u některých položek "Special order", mohla být třeba jen výjimečná cena za nějaký jeden kousek ve výprodeji (v některých případech určitá forma reklamy) a v jiných případech to zas může být jen schválně na pohled marketingový tah bez vazby na realitu jelikož se jedná o položky, které v dané chvíli v reálu nelze objednat a až bude možné tu či onu položku zboží znovu koupit viz třeba již zmíněnou nabíječku iCharger 4010 Duo tj. až bude znovu naskladněna v té době už může být její cena v eshopu změněna na jinou aktuální cenu.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabíječka šetrná k bateriím?
PříspěvekNapsal: pát 22.05.2015 20:27 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20846
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
Drondys píše:
... Ono je to s tím "Special order" na GiantSharku ...
vyřešené ...

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabíječka šetrná k bateriím?
PříspěvekNapsal: pát 29.05.2015 11:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
Ano bohužel vyřešeno definitivně. GaintShark ukončil svůj provoz. Takže ty nízké ceny ke konci byly zřejmě definitivní výprodej před ukončením provozu.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabíječka šetrná k bateriím?
PříspěvekNapsal: pát 29.05.2015 11:30 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2011
Příspěvky: 3159
Bydliště: Praha Letňany
Tak smůla. Nezbyde, než koupit icharger tady u nás. HK ho v evropském skladu nemá a z global warehause už se to se započtením cla a dph skoro nevyplácí.

_________________
Wind Dragon slow 2,4 GHz byl první...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabíječka šetrná k bateriím?
PříspěvekNapsal: pát 29.05.2015 12:53 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
Dá se sehnat v Německu, ale o moc výhodnější to není, nehledě na řešení případné reklamace. Když jsem se nakonec rozhodnul pro 2 kusy Turnigy Reaktorů, tak v EU skladu nejsou, z UK to objednat nejde a z Číny to v případě napaření poplatků nevyjde moc dobře, a ještě si člověk počká. Brutálně jsem zaváhal. Měl jsem je vzít, dokud byly...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz