Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Raytronic C 60 1000W - firmware update.
PříspěvekNapsal: sob 01.02.2014 1:28 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2010
Příspěvky: 827
Bydliště: Beroun
Viem, že sa to tu už pred nejakým časom riešilo, ale aj tak si dovolím založiť nové vlákno - dopátral sa niekto niekde k firmware 5.1 alebo 5.2 na stiahnutie do uvedeného nabíjača?


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: sob 01.02.2014 16:45 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.9.2008
Příspěvky: 293
Bydliště: Český Těšín
Obrázky: 0
silcom píše:
Viem, že sa to tu už pred nejakým časom riešilo, ale aj tak si dovolím založiť nové vlákno - dopátral sa niekto niekde k firmware 5.1 alebo 5.2 na stiahnutie do uvedeného nabíjača?


Taky jsem prohledával net, někdo má v nabíječce verzi 4.2, 5.0 i 5.1, ale nikdo nenabízí firmware ke stáhnutí. Mám pocit, že do staršího typu Raytronicu 60C 300w+300w měl firware na stránkách Pelikán, ale do nového 1000w typu tam nic není.

_________________
Spektrum DX8, T-REX 500 (MB),Tarot 450pro, Home made airbrush kabinky: http://milaro.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: sob 01.02.2014 17:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.9.2012
Příspěvky: 1682
Obrázky: 0
JJ, do stareho C60 jsem to stahoval z pelikan stranek... a uplne v pohode... myslim si ze s tim bylo dost problemu a dost lidi si tim zrusilo nabijecku tak od toho asi upustili


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: ned 02.02.2014 18:15 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.9.2008
Příspěvky: 293
Bydliště: Český Těšín
Obrázky: 0
Možná zkusit napsat oficiálnímu dovozci, zda mají k dipozici firmware. Postupy a návody od Raytroniku na to jak se to flešuje jsem někde zahlédl.. Otázkou ovšem je, co nový firmware nabízí, zda to má smysl riskovat případnou nefunkčnost nabíječky. Já osobně jsem s ní spokojen.

_________________
Spektrum DX8, T-REX 500 (MB),Tarot 450pro, Home made airbrush kabinky: http://milaro.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: ned 02.02.2014 21:29 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2010
Příspěvky: 827
Bydliště: Beroun
Ono je to inak. Ja som v nabíjačke daný firmware mal. Ovšem jeden kanál nefungoval tak ako mal. Rozhodol som sa teda napáliť starý firmware ver. 4.1., ktorý mi kedysi na 500W verzii fungoval bez problémov. Lenže sa ukázalo, že 4.1 je s 1000W nabíjačkou nekompatibilný a upgrade sa nepodaril. Preto potrebujem vrátiť nazad verziu 5.1 alebo 5.2. Výrobcovi som písal, ale medzitým hľadám aj na vlastnú päsť - ale podľa všetkého zbytočne, nakoľko na webe to nikde nie je.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 03.02.2014 11:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.9.2012
Příspěvky: 1682
Obrázky: 0
Tak to je tvuj problen, na pelikanovi pisi ze se jedna uplne o jiny nabijec nez stara c60... Hodne stesti


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 03.02.2014 11:37 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2010
Příspěvky: 827
Bydliště: Beroun
Elfew píše:
Tak to je tvuj problen, na pelikanovi pisi ze se jedna uplne o jiny nabijec nez stara c60... Hodne stesti

Je to tak, ovšem ak by nabíjačka fungovala tak ako má, tak sa v tom nevŕtam. Navyše už raz reklamovaná bola - a po návrate z opravy prestala v Store mode balancovať. A to je dosť zásadný nedostatok. Preto som sa rozhodol skúsiť "downgrade". BTW: ak sa pozrieš na pelikán outlet, Raytronic po oprave 2x300W - to nie je 1000W verzia. Takže človek logicky predpokladá, že je to verzia pôvodná. Lenže potom len kukám jak bager na tvrdú hlinu, že proste nefunguje ako má. A posielať to balíkom do pelikána každý mesiac sa mi tiež nechce. No ešte že nie je leto a pekné počasie...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 11.11.2022 14:18 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 13.7.2015
Příspěvky: 1
Zdravím, nemá někdo aktuální firmware na Raytronic C60 1000W. Mám v nabíječi verzi 5.0.
Díky všem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot] a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz