Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Úchyty nabíjecích banánků
PříspěvekNapsal: pon 25.09.2017 10:45 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10764
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
sabre píše:
Když vytáhneš banánky z nabíječe a odložíš na stůl, tak ti tato uchytka zabrání vzájemnému dotyku banánků a tím zkratování nabitých aku.

Nechám stranou, že to tak nedělám, ale i toto lze řešit jinak. Mám banánky poněkud délkově posunuté (plus je delším vodiči), že ke vzájemnému dotyku může dojít s menší šancí.

Tohle mi dává smysl, pokud mám jeden druh nabíječů a chci ušetřit pohyb při zandání druhého banánku. Jak jsem si jeden držák vytiskl, tak by se na to dalo zvyknout.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Úchyty nabíjecích banánků
PříspěvekNapsal: stř 04.10.2017 20:56 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 11.4.2013
Příspěvky: 143
Bydliště: Myjava
Súhlas zo saro.j a jio - ked prestane nabíjač nabíjať - v prvom rade odpojím baterku !!!!!! a nič sa nemôže stať. Alebo je to ťažké pre modelára ktorý by mal dodržiavať určíté postupy pri zapínaní ,vypínaní súpravy a riadení modelu? Ani ten "bazmek" Ti nepomôže ,ak to náhodou budeš nabíjať na kovovej podložke alebo skrat môže spôsobiť rozhádzané náradie na stole. Ak by sa niekto nenaučil najskôr batériu odpojiť tak nech si kúpi banániky z ochranou - t.j. ak ho vytiahneš zo zdierky tak sa automaticky nasunie naň ochranný kryt.
Celý príspevok prosím vymazať cca po 4 dňoch nech zostane viac miesta na užitočnejšie odkazy a rady. Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz [Bot] a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz