Switch to full style
Nabíječky, zdroje, přístroje
Odeslat odpověď

Nabíječ CORALLY

ned 09.06.2019 9:38

Zdravím, chtěl bych se podělit se zkušenostmi s těmito nabíječi. Měl jsem dva.
První : CORALLY ECLIPS 2400 DUO AC/DC - po roce a půl provozu vyhořel.
Druhý : CORALLY 4400 Quard AC/DC- po roce používání občas nešel jeden ze čtyř displejů. Při každém zapnutí nešlo jiné a nešlo přečíst co tam je napsáno. Momentálně fungují dvě,( 1 a 4) což k ceně nabíječe je opravdu super. Za mě palec dolů.

Re: Nabíječ CORALLY

ned 09.06.2019 10:49

Reklamace?

Re: Nabíječ CORALLY

ned 09.06.2019 11:00

to už asi nee, budu chtít prachy. Ty nabíječky asi nejsou nic moc.

Re: Nabíječ CORALLY

ned 09.06.2019 11:17

Po roce používání budeš chtít peníze zpět? Jak chceš prodejce k jejich vrácení přimět?

Re: Nabíječ CORALLY

ned 09.06.2019 11:52

David Krnov píše:to už asi nee, budu chtít prachy. Ty nabíječky asi nejsou nic moc.


A Ty si tu nabíječku už 3x reklamoval?

Re: Nabíječ CORALLY

ned 09.06.2019 12:01

Ten první co zhořel jsem vyměnil za ten větší + doplatek. Ten větší jsem reklamoval jenom jednou.

Re: Nabíječ CORALLY

ned 09.06.2019 12:17

Spíš jsem tady chtěl dát echo, že ty nabíječky nejsou nic moc. ( Nebo mám jenom smůlu já )

Re: Nabíječ CORALLY

ned 09.06.2019 12:18

David Krnov píše:Ten první co zhořel jsem vyměnil za ten větší + doplatek. Ten větší jsem reklamoval jenom jednou.


To na vrácení peněz asi stačit nebude.

Re: Nabíječ CORALLY

ned 09.06.2019 12:38

David Krnov píše:Ten první co zhořel jsem vyměnil za ten větší + doplatek. Ten větší jsem reklamoval jenom jednou.

Výměna se dá pochopit jako prodej nového kusu, chtít vrátit peníze můžeš, ale pouze v prvních 6ti měsících. Pokud u druhého kousku už někdy reklamace proběhla, tak peníze chtít nemůžeš. O tom si rozhoduješ hned na začátku té první, ovšem opět v prvních 6ti měsících.
Narazil si na fakt špatné kousky.

Re: Nabíječ CORALLY

ned 09.06.2019 13:13

DXS píše:Výměna se dá pochopit jako prodej nového kusu....


Pozor na to, že když zboží vyměníte za nové, nerozbíhá se nová záruční doba, ale dobíhá ta původní (pokud si tedy s obchodníkem nesjednáte její prodloužení). I proto je výhodnější vrácení peněz.
Zdroj: https://www.penize.cz/reklamace/337026- ... -nepohoret[/url]

Otázka je, jestli výměna za jiný typ s doplatkem je tato varianta.

Re: Nabíječ CORALLY

ned 09.06.2019 13:25

novfra píše:
Pozor na to, že když zboží vyměníte za nové, nerozbíhá se nová záruční doba, ale dobíhá ta původní (pokud si tedy s obchodníkem nesjednáte její prodloužení). I proto je výhodnější vrácení peněz.
Zdroj: https://www.penize.cz/reklamace/337026- ... -nepohoret[/url]

Otázka je, jestli výměna za jiný typ s doplatkem je tato varianta.

Výměnou za nové zboží se chápe stejný výrobek se stejnými vlastnostmi, parametry a ty další blbosti kolem. Pokud si vybral jiné zboží s doplatkem nejedná se o tentýž výrobek a záruka běží ode dne nákupu či doručení.
Odeslat odpověď