Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 168 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 03.11.2010 20:30 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.3.2008
Příspěvky: 1720
Tak jsem dneska testoval kamerku #8.
Výsledek je následující:
Zjistil jsem, že je nutné vyndávat kartu a stahovat videa přes čtečku, jinak dochází k poškození videa (blbne obraz, šumí zvuk, občas nešlo video pustit). Zkoušel jsem porovnávat video s Turnigy 30fps ultra a je to téměř stejné, jen tahle keychain má vyšší kontrast barev. Řekl bych, že je možná až moc přeostřená.
V porovnání s #7 je lepší. Obraz je plynulejší (30fps) ale opět mi přijde malinko přeostřený, ta #7 má takový hladší obraz.
#8 má lepší obraz za šera (zataženo), obraz je světelnější.
Čas je celkem malý, takže nezabírá zbytečně moc místa.
Zatím jsem s kamerkou spokojený, uvidíme jak to dopadne v terénu.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 08.11.2010 17:32 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.3.2008
Příspěvky: 1720
Je tu někdo kdo má keychain ver. 8 ? Je to ta se co má žlutý datum vpravo dole na černém podkladu.
Já jí mám, ale zatím s ni nejsem spokojenej. Ta ver. 7 mi přijde nejlepší. :wink: :(


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 24.11.2010 21:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.2010
Příspěvky: 1110
Bydliště: PN - SK
Ja som prave dnes pisal viacerym predajcom, ci maju aj verziu #6 kedze #3 uz sa vraj prestala vyrabat (a par kuskov este na ebay-i maju, ale stoji strasne vela oproti povodnej cene...)
Tak uvidim, dam potom vediet.
Moj "dvorny" dodavatel predava teraz #8.

Podla stranky chucklohr mi vychadza ako naj verzia #6, bude to treba asi osobne porovnat. :roll:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 168 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz