Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Li-pol z Číny
PříspěvekNapsal: čtv 24.04.2014 18:47 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 5.4.2014
Příspěvky: 10
Chlapi, nevíte jak to momentálně je s dovozem LiPol baterek z Číny? Platí ještě nějaké restrikce? Objednal jsem totiž z Banggood 2ks LiPol 300 mAh standardní dopravou zdarma a mám obavu, aby to dorazilo. Současně jsem objednával nabíječku, která už dorazila, byť byla vyskladněna později. Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Li-pol z Číny
PříspěvekNapsal: čtv 24.04.2014 19:44 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 27.2.2013
Příspěvky: 486
Bydliště: okr. Olomouc
Obrázky: 0
..JIŽ CHODÍ NORMÁLNĚ,
lepší je objednat z euro skladu, v pondělí objednáš, v pátek je máš doma...Z.

_________________
...polepším se, beru toho už jen půlku :):):)

www.vzduchoplavci.rajce.idnes.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Li-pol z Číny
PříspěvekNapsal: čtv 24.04.2014 20:29 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.1.2011
Příspěvky: 585
Bydliště: Žebrák
zdenasu píše:
..JIŽ CHODÍ NORMÁLNĚ,
lepší je objednat z euro skladu, v pondělí objednáš, v pátek je máš doma...Z.


Jenže H75 se neptá na HK ale na Banggood a ten žádný eurosklad asi nemá.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Li-pol z Číny
PříspěvekNapsal: pát 25.04.2014 8:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.1.2007
Příspěvky: 4172
Bydliště: KLADNO
Obrázky: 1
omyl..... má v Anglii....ale samozřejmě za anglické poštovné a né vše mají skladem jako eurosklad na hk

_________________
Pravda začíná tam kde končí signál České televize.
Nevěřím ničemu, co vláda říká.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Li-pol z Číny
PříspěvekNapsal: pát 25.04.2014 12:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
corsair píše:
...ale samozřejmě za anglické poštovné...

Cena poštovného z Banggood EU skladu v Anglii bude záležet na konkrétní zásilce. Třeba petrovo letos v únoru psal v tématu viz tento odkaz, že platil za drobný nákup poštovné z Banggood EU skladu do ČR Uk Standard International Shipping: 1.29 USD což je podobné jako cena poštovného za drobný nákup z EU skladu Hobbykingu v Holandsku Standard (No Tracking) Mail - Netherlands to Czech 1.25 USD. Nicméně údajně tam je u některých položek v Banggood EU skladu možnost zvolit i free shipping.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Li-pol z Číny
PříspěvekNapsal: pát 25.04.2014 13:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
H75 píše:
Platí ještě nějaké restrikce? Objednal jsem totiž z Banggood 2ks LiPol 300 mAh standardní dopravou zdarma a mám obavu, aby to dorazilo.

Platí restrikce pošt, které je loni zavedly jako je např. Hongkong post, ale stále existují jiné pošty, které lipolky nadále dopravují i letecky a služeb těch jiných pošt nyní obvykle používají prodejci, kteří posílají lipolky z Číny.

Bangood posílá v současné době z Číny do EU u zboží s free shippingem obvykle přes služby Sweden post, která restrikce na leteckou dopravu lipolek zatím nezavedla tj. zatím je stále dopravuje. Stává se však, že trvá dost dlouho než jsou dostupné informace ohledně sledování zásilky a někdy spíš dříve zásilku doručí než se vůbec nějaké informace ve sledování objeví. Je tedy nutno počítat s tím, že informace o sledování u zásilek jdoucích přes Sweden post nemusí být moc aktuální.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Li-pol z Číny
PříspěvekNapsal: sob 26.04.2014 5:54 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 20.10.2012
Příspěvky: 438
Co ma byt dovod restrikcii? Clo? Obava ze to moze zacat horiet?

_________________
Nike II (hotliner), SU29 EPP (RCfactory), FOX 2300 EPP, Stryker FQ27, Yak 54 CZ, Eclipse 7


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Li-pol z Číny
PříspěvekNapsal: ned 27.04.2014 19:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
Vlado C píše:
Co ma byt dovod restrikcii? Clo? Obava ze to moze zacat horiet?

Došlo k tomu na základě pádu dopravního letadla (carga společnosti UPS, Boeing 747-400, v září 2010) viz tento odkaz na popis k tomu. Jako příčina té havárie byl v roce 2013 na základě vyšetřování stanoven požár jehož zdrojem byl kontejner obsahující lithiové baterie i lipolky a od té doby to začalo jít s leteckou dopravou lithiových baterií včetně lipolek "z kopce".


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Li-pol z Číny
PříspěvekNapsal: ned 27.04.2014 21:22 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 20.10.2012
Příspěvky: 438
Je skutocne otazne ci doprava Lipoliek v tisicoch ks lietadlom je bezpecna. Z druhej strany sa ich tisice prepravuju a trend je skor ich pribudania. Do modelarskych predajni ich zrejme tiez nevozia od vyrobcov byciklom.

_________________
Nike II (hotliner), SU29 EPP (RCfactory), FOX 2300 EPP, Stryker FQ27, Yak 54 CZ, Eclipse 7


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Li-pol z Číny
PříspěvekNapsal: ned 27.04.2014 21:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
Vlado C píše:
Je skutocne otazne ci doprava Lipoliek v tisicoch ks lietadlom je bezpecna. Z druhej strany sa ich tisice prepravuju a trend je skor ich pribudania. Do modelarskych predajni ich zrejme tiez nevozia od vyrobcov byciklom.

Pokud se lipolky nakupují ve velkém např. distributory nebo většími prodejci jako je třeba EU sklad Hobbykingu tak na to tolik nespěchají a mohou to dovážet v kontejnerech lodní dopravou. Lodní ani pozemní doprava zatím taková omezení nezavedla.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Li-pol z Číny
PříspěvekNapsal: čtv 26.02.2015 7:37 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 15.12.2014
Příspěvky: 232
Mate někdo zkušenost s lipolky z banggood? Značka Zop power?
Třeba tato:
http://www.banggood.com/ZOP-Power-11_1V ... 55390.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Li-pol z Číny
PříspěvekNapsal: úte 28.02.2017 21:21 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 21.12.2006
Příspěvky: 228
Jen pro info.
V listopadu 2016 jsem objednal v AliExpressu Lipolky a i přes několik urgencí o vrácení peněz a keců ze strany prodejce
o tom, na kterejch všech hranicích se zásilka zasekla, (což mě naprosto nezajímá) nemám dodnes ani peníze, ani baterky.
To je tak, když chce člověk ušetřit :(


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Li-pol z Číny
PříspěvekNapsal: úte 28.02.2017 22:03 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 9.9.2012
Příspěvky: 160
Bydliště: Nové Město na Mor.
No a zkusil si otevrit spor a nechat rozhoudnout aliexpress? Jeste se mi nestalo, ze by nevratili penize. A to uz mam stovky objednavek a par sporu sem uz resil. Baterky z ali sem zkousel 6s 5000mAh od firmy HRB a zatim spokojenost, ale az cas ukaze. A dokonce z nemeckeho skladu...
Jinak nejdrazsi spory co sem resil, byly listy na heli 550 za cca 800kc a prachy vratili vsechny za stipnuty rozky listu. Sem cekal, ze se budou cukat. A pak autoradio za cca 1000kc prislo nefunkcni a bez jedinyho problemu vratili penize. Kdyz se cuka prodejce, jako ze ten se vetsinou cuka, tak nechat rozhodnout ali. Jinak drobnosti za nejakej dolar snad ani neresi prodejci a vzdycky vysli vstric. Vrati prachy a ja klidne objednam od nich znovu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Li-pol z Číny
PříspěvekNapsal: úte 28.02.2017 22:31 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 21.12.2006
Příspěvky: 228
No popravdě já tam objednával asi jen třikrát,(dvakrát to proběhlo bez problémů) takže zkušenost
jak s nimi jednat veškerá žádná.
Prostě jsem vyplnil ten jejich formulář pro případ, že zásilka nedorazí a poslal jim to.
Jestli je to ono otevření sporu s Aliexpressem nebo je to kontakt přímo na prodejce moc netuším.
Jsem v tom za 15 stovek a i když jsou to taky peníze, do Štrasburku to asi nepoženu a na osobní
jednání je to trochu z ruky. :)
Dal jsem to sem jenom pro info dalším zájemcům o výhodný nákup.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Li-pol z Číny
PříspěvekNapsal: stř 01.03.2017 1:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.3.2012
Příspěvky: 4016
Bydliště: SK
Obrázky: 6
Moja posledná obj. z Banggood LiPo Charsoon (Zop Power neviem):
http://www.banggood.com/Charsoon-14_8V- ... s=category

Kvalita vyzerá dobrá, ale len čas ukáže. Prišla v origo krabičke pekne zabalená s popruhom, káble a konektory vyzerajú o triedu lepšie, ako u lacných Turnigy, tvar pekný hranatý atď. Je to môj prvý aku. tejto značky, tak uvidím. Články mali rozdiel max. 0,01V. Vnútorný odbpor 6-8 m.Ohm. Hmotnosť ako deklarovaná. Skrátka lepší dojem ako lacné modré a žlté Turnigy.

Objednaná 10.2.2017, dodaná 28.2.2017. Doprava zdarma. Išlo to cez Švédsko. Sledovanie dlho-dlho nič a keď sa to objavilo baterka bola asi za 4 dni doma. Clo žiadne (nebolo to nad cca. 22 eur limit v SK)
Celkovo doprava splnila moje očakávanie. (čakal som, že to bude trvať aj dlhšie) Budem objednávať viac.
Keď mam dať 10eur za dopravu jednej aku. z HK EU a viac nepotrebujem, tak je toto zchodnejšie.


Přílohy:
Charsoon.JPG
Charsoon.JPG
[ 34.39 KiB | Zobrazeno 5730 krát ]

ch1.JPG
ch1.JPG
[ 18.22 KiB | Zobrazeno 5729 krát ]


_________________
FrSky Tandem X20
Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz