Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 12.12.2016 16:47 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7461
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
To "Wormsnake" První modelářský e-shop kde Google"Gens ACE LiPo - 3S 350mAh 11,1V 3S1P 30C"
byl tenhle (i ta cena zhruba seděla) Gens ACE LiPo - 3S 350mAh 11,1V 3S1P 30C
MŮŽEŠ MI PRO ČISTĚ SOUKROMÉ INFO POTVRDIT, ŽE JSI JEJ KOUPIL U NICH? TŘEBA JEN DO SZ. DÍK.
až někde vzadu jsem pak ještě našel
Gens ACE LiPo - 3S 350mAh 11,1V 3S1P 30C, [ACE350330]

- POKUD JSEM SPRÁVNĚ HLEDAL TAK
Na svých stránkách Gens jako 3S1P už nabízel z těch nejmenších kapacitou jen 800 a 1000 mAh . Neměl 650
Gens ace 800mAh 11.1V 40C 3S1P Lipo Battery Pack
Gens ace 1000mAh 11.1V 25C 3S1P Lipo Battery Pack
NEJSOU TEDY 350 mAh accu nějaký doprodej ?


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
PříspěvekNapsal: pon 12.12.2016 17:01 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.6.2008
Příspěvky: 6038
Bydliště: Praha ČR
Nabíjím (obecně, nejen Gens) nejčastěji proudem 2C. To mi přijde jako běžný nabíjecí proud, 1C pokládám trochu za přežitek minulosti. Naopak na vyšší hodnoty nabíjení (ač teoreticky možné) chodím spíše výjimečně, protože to obvykle nepotřebuji.

Ad 3Dprintcombat - pohon sedí na vylétání za 7 minut (to je délka soutěžního letu) prakticky do nuly. V reálu to tedy dělá průměrný odběr z 2,2Ah akupacku něco přes 18 ampér, ale chápej to jako prakticky trvalý odběr, špička není přes 30A, což je pro LiPOL dost náročné . U větroně s impulsním odběrem s motorovým letem do 30s a pak pauza nevidím problém jít podstatně výš, klidně i dost přes 50A a baterka se přitom nadře naopak méně.

Jinak Gens 1300mAh jsem brutálně ničil v racecopteru, běžně přistání na totálně vybitou sadu při špičkách minimálně k 60A, sada bežně vylétána pod 3,5minuty a celkem přežily také, nicméně v copterech už nyní létám jen výkonnější varianty Gens a pak jiné výkonné alternativy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 12.12.2016 20:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2015
Příspěvky: 1421
Bydliště: Šternberk, ČR
guchar: Mas to v PM.



tomashr: Diky za info k GENS, asi na jare dva kousky gens 3s2200 koupim do vetrone, kdyz pises ze bezne nabijis 2C tak to se jiste stihnou dobít v behem letoveho casu.

_________________
NazaM F550-Rozebraná, RCT800-Padená rozbitá
Vektor XXL, EasyGlider,Taranis
HB-D8T Brushless


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 14.12.2016 12:27 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2005
Příspěvky: 193
Bydliště: Plzen
Uplne vsechny baterie pred expedici merime. Nepamatuji si, ze bychom nasli nejakou spatnou.
Nove nepouzivane baterie degraduji velmi pomalu, radove az za nekolik let.
Podobne se chovaji i baterie, skladovane na delsi dobu spravnym zpusobem.
Nizka teplota nema na skladovane baterie vliv.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 15.12.2016 1:10 
Mazák
Mazák

Registrován: 23.6.2014
Příspěvky: 877
Bydliště: Žďár n. S., ČR
Tak by to jistě mělo být, to je chvályhodné.
Jen v tom případě nechápu, jak mi může (jiný) prodejce poslat baterku s články rozjetými o 0,3V? Nebo jiný zase s články 4,0-4,1V? (Samozřejmě kapacita je mizerná, vnitřní odpor naprd.)
Předpokládám, že z výroby jde 3,8V. Co tam s tím proboha mohli dělat? To mají zásoby z minulého století a občas to dobíjejí?? Prostě nechápu :?

_________________
Laguna, Daidalos, MiniCorado, F3K Edge, Fox 2300, Funtic II, Dingo, F4U Corsair, Bf 109H, Skipper...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 15.12.2016 2:39 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7461
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
"zelkar" "... zásoby z minulého století a občas to dobíjejí?? Prostě nechápu "
Z tak velké horlivosti bych je nepodezíral. Ale mohly by to být přebalené vratky.
Pokud se zboží z e-shopu kupujícímu nelíbí, tak jej za úhradu poštovného (případně + balné) může vrátit.
A je jenom na serióznosti prodejce, jak s takovou VRATKOU naloží.
Pokud je zboží OK (jen se dotyčnému omylem nehodilo) proč je neprodat. I když fér by bylo rozbaleno-BAZAR.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: čtv 15.12.2016 14:48 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2005
Příspěvky: 193
Bydliště: Plzen
Nemohu mluvit za jine.
Ale nase metoda chrani take nas. Vsechny reklamace jsou velmi neprijemne a casove i financne nakladne.
Premerit clanky pred expedici je to nejmensi, co se da udelat. Par sekund prace navic.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 15.12.2016 15:02 
Mazák
Mazák

Registrován: 23.6.2014
Příspěvky: 877
Bydliště: Žďár n. S., ČR
Aha, ty vratky mne nenapadly.
zelkar píše:
...nechápu, jak mi může (jiný) prodejce poslat baterku s články rozjetými o 0,3V?

Zmíněný nejmenovaný prodejce to údajně taky "kontroloval" - přidal totiž na fakturu zábavné razítko "všechny články přeměřeny, všechny OK" :lol:

_________________
Laguna, Daidalos, MiniCorado, F3K Edge, Fox 2300, Funtic II, Dingo, F4U Corsair, Bf 109H, Skipper...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 15.12.2016 21:27 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.8.2008
Příspěvky: 1566
Bydliště: Pelhřimov, ČR
Obrázky: 1
Napiš prosím který prodejce to je. Pochopil jsem to, že nás chceš před ním varovat, za což je samozřejmě každý kdo kupuje baterky rád, ale nevidím důvod proč ho zároveň krýt.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: čtv 15.12.2016 22:50 
Mazák
Mazák

Registrován: 23.6.2014
Příspěvky: 877
Bydliště: Žďár n. S., ČR
Nechci ho krýt, jen RAM mi už moc neslouží - jsem rád, že ještě trefím domů :lol:
Hledal jsem v papírech, ta přes 4V byla 3S 3300 mAh z BigHobby. Tu rozjetou jsem reklamoval okamžitě telefonem, protože razítko kontroly mne nadzvedlo. Papír se mi nedaří v haraburdí dohledat :( Nechci hádat, je to asi rok zpátky. Vyměnili mi ji, ale fakt si netroufnu s jistotou říct, jestli to bylo taky BH.

_________________
Laguna, Daidalos, MiniCorado, F3K Edge, Fox 2300, Funtic II, Dingo, F4U Corsair, Bf 109H, Skipper...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz