Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: LiPolky od Lindingera
PříspěvekNapsal: ned 29.05.2022 17:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 10507
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Dostal jsem tip na LiPolky z nabídky rakouskýho Lindingera. Naháním nějaký 4S1P 2,5-2,7Ah a to co je na našem trhu je bída a běs.
Že prý Wellpower Ultima se žlutým flastrem jsou dost dobrý. Některý mají 30/60C, jiný 35/70C a jsou i 60/120C.
Lítáte s nima někdo?
Pak tam mají ještě Robbe Ro-Power Ultra MaxAmpy 35/70C, o nich jsem zatím nic neslyšel.
Díky!


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: LiPolky od Lindingera
PříspěvekNapsal: ned 29.05.2022 20:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2012
Příspěvky: 643
Bydliště: Prešov,SR
Obrázky: 51
Lietam Robbe ultraHP 35/70C 3S 1300mAh aj 2600mAh a som spokojný, sú fakt ,,tvrdé´´.
Pre porovnanie s rokmi obľúbenými Zippy compact 2200mAH 35C má Robbe ultraHP 2600mAh rovnakú hmotnosť.
Ľ.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: LiPolky od Lindingera
PříspěvekNapsal: pon 30.05.2022 18:16 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 8.8.2017
Příspěvky: 996
Bydliště: JABLONECKO
2-3 roky nazpět jsem koupil použité Robe Evo V5 a Wellpowery za hubičku a dodnes lituji že jsem jich nekoupil víc. Z 6ks odešla 1 a tu jsem ještě dostal zdarma.Jelikož to byly jetiny tak jsem jim moc šancí nedával a tak jim dávám za uší jak se patří a zatím jen jedna začíná ztrácet v jednom článku.Za mě hooodně dobrý ale tuším že cena nových je trochu výš-i když teď jsem koukal na jeho stránky a má hodně slušný slevy budu asi uvažovat o pár kusech


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: LiPolky od Lindingera
PříspěvekNapsal: ned 14.08.2022 19:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 10507
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Tak jsem v červnu místo poptávaných baterek od Lindingera koupil 2 kousky Dualsky 4S1P XP27004ULT (12C charge, 70C discharge) 2,7Ah, 40Wh.
Na začátku jsem je postupně "zabíhal", nabíjení jsem začínal na 1A a s každým dalším cyklem jsem jim 0,25A přidal a nyní je nabíjím 5A a dál už asi nepůjdu, Hota na 230V by stejně o moc víc nedala.
Při lítání jsem si nastavil v telemetrii alarm na odběr proudu, první let 15A, další o 4A víc až na součastných 45A na kterých budu končit. Snažil jsem se nelítat přes alarm proudu, nebo jen krátkodobě a na přistání jsem šel při poklesu napětí pod 3,55V.
Nevím, jak velkej vliv zabíhání má, ale tyhle baterky jsou jednoznačně nejlepší za cca 14 let, co s elektrikou lítám. Hned od začátku s malým odběrem 15-20A vykazovaly podle telemetrie při ukončení vybíjení na 3,55V kapacitu dokonce vyšší, než je u nich deklarováno, skoro 2,8Ah.
Dnes jsem dělal test tvrdosti, na obou jsem lítal celý let plyn na doraz, což je 40-45A. A i za těhle velkých proudů baterky daly 2,66 a 2,63 Ah. 8O To mě opravdu mile překvapilo. Baterky se i při těchto odběrech nenafukují a teplotu mají podle telemetrie maximálně 42 st.C. při venkovní teplotě kolem 22 st.C.
Kdysi jsem měl do Yaka od RC factory Dualsky 3S1P 1Ah, typ už přesně nevím. Vydržely 8 sezón, což vůbec nebylo špatný. Ale u nich byl odběr maximálně 17C.
Asi se vykašlu po špatných zkušenostech na ty všeljaký pseudoznačky na našem trhu a příště zase kouknu co má Hořejší v nabídce. :wink:


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: LiPolky od Lindingera
PříspěvekNapsal: ned 14.08.2022 20:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2005
Příspěvky: 7132
Bydliště: Vsetín
Jen myslím že ony o moc větší už pak nejsou ne?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: LiPolky od Lindingera
PříspěvekNapsal: úte 16.08.2022 23:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 10507
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
blesk píše:
Jen myslím že ony o moc větší už pak nejsou ne?

Co tím chtěl básník říci? :roll:


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: LiPolky od Lindingera
PříspěvekNapsal: stř 17.08.2022 7:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2005
Příspěvky: 7132
Bydliště: Vsetín
Celeron píše:
Co tím chtěl básník říci? :roll:


Básník si spletl značku, kdysi jsem chtěl Tattu R-Line a ty už v kapacitách kolem 4000mAh nebyly (aspoň ne tehdy). Tady ty dualsky jsou i větší.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz