Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 09.04.2017 11:21 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 27.1.2017
Příspěvky: 32
Zdravím není tu někdo kdo létá s tímto nebo se stejně velkým samokřídlem? (hot wing 750) Mám dotaz co se týče váhy. Snažil jsem se baterku cpát co nejvíce dopředu ale stejně jsem musel dost dovažovat abych se dostal na těžiště podle plánu (to má být 140 mm od čumáku). Už je dováženo podle plánu ale hmotnost vyšla na 460g. Což je oproti 300g udávaným výrobcem (hacker) docela těžítko. Použil jsem doporučený motor Master Force 2826CA-15 a 22A regulátor. Dále pak vrtuli APC 7x5 a baterku 1300mA 3s. Má to s tímto vybavením (a váhou) šanci letět? Předem děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: ned 09.04.2017 12:14 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 22.1.2009
Příspěvky: 59
Bydliště: Praha-východ
Obrázky: 2
Ahoj, nedávno jsem to zalítal. S baterkou 1500/3S mi to hmotní 410g, dováženo vpředu závažíčkem 30 g. Motor nějaký starý 2208, 1400 kV. Kupoval jsem to bez povrchovky, celý je otupován akrylem. Lítá hezky, úplně pomalé to ale není.

Michal


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 23.04.2017 19:26 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 27.1.2017
Příspěvky: 32
Tak se pokouším o zalétání toho samokřídla. Těžko říct jak to vlastně bude létat(zatím semi nepovedlo odstartovat) Motor se zdá být účinný dost ale ani přesto to nestartuje. Spíš to vypadá jako na těžiště (model jde hned po startu čumákem k zemi a nepomohla ani naplno přitažená výškovka. Těžiště je ale přesně tak jak udává výrobce 140mm od nosu. Musel jsem stejně dovažovat olůvkami a to jsem cpal baterku dopředu co nejvíce to bylo možné. Stejně mi to připadá jako nespolupráce výrobce modelu. Doporučený motor(taky od hackera) nesedí na dodávané lože, doporučená vrtule(gws 8x4) nesedí na hřídel doporučeného motoru a ani se nevejde mezi elevony. Díval jsem se na web výrobce a tam je psaná vrtule 7x4 (tuším) což jsou zcela jiné parametry než jsou na krabici od modelu. Další věcí která nesedí je váha. Na krabici je psaná 280g ale když otevřete krabici najdete návod k sestavení a tam je psáno gramů 300. Na ani jednu hodnotu to ale nevyjde, i přes mojí snahu dostat baterku co nejvíce dopředu (a tak se také stalo) jsem musel dovažovat olůvkami. Nemá někdo nějaký nápad co s tím?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz