Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Wingo
PříspěvekNapsal: čtv 08.05.2003 6:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2003
Příspěvky: 1215
Bydliště: Hrádek nad Nisou
Hlavně pro Michala NuClear Poláka:
Koukal sem na Tvůj článek na starý RC Mánii "Bílá sobota..." Je tam fotka s popisem, čtyři letadla, Wingo, akrobat, elektra a Draken. Mohl bys mi prosím napsat neco o tom akrobatovi a Wingu? Jak to vypadá, odkud to je a tak? :)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 12.05.2003 9:07 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 11.5.2003
Příspěvky: 105
Wingo a Akrobat

Odpověď trochu déle trvala, musel jsem se nejprve zaregistrovat.
Těší mě, že modely zaujaly nejen mě.
Model Wingo jsem koupil za necelé 2.000,- Kč v bazaru www.Hangar1.cz a chystám o něm samostatný obsáhly článek v brzké době. Je to polystyrénový elektrolet na čtyřstovku. Polystyren je z výroby probarvený, takže není potřeba povrch modelu nijak upravovat. Vyrábí to německá firma Conzelmann Modelltechnik a k nám to kdysi dovážela firma Hacker-Model za 3750,- Kč. Použitá serva jsou PG GERASIS NARO BB, regulátor TEMA SUPRA 8, přijímač MZK 8FS. Motor napájím 3xLi-Ion 2000mAh a SPEEDU 400, který je ve stavebnici, to vůbec nevadí.

Akrobat jsem zakoupil od Davida Kyjovského (za váhu EPP). Vyrobil jej skvěle Petr Paclt. Model proveden pečlivě a precizně. Já jsem ho jen vyztužil uhlíkem. Ohlasy na jeho let jsou maximálně kladné a už jsem dostal několik nabídek na koupi. Jediné, co model díky malému trupu nezvládá je nožový let. Osadil jsem akrobata Audrlického střídavým motor 3D 500 napájeným 3xLi-Ion 2000mAh. Na rovinu říkám, že já nevyužiji ani 50% akrobatických schopností tohohle modelu. Spíš se s ním učím. Mezi nevýhody patří hlavně to, že černý EPP se v teplem v autě hrozně kroutí a model je tak stále roztrimovaný. Létá však pěkně klidně a lidi, co se akrobacií “živí“ s ním dovedou psí kusy.

Doufám, že to postačí.
A jen tak mimochodem - stal jsem se šťastným majitelem nejslavnějšího halového akrobata Visíka. Model bude umístěn v Národním technickém muzeu za přítomnosti televize NOVA.

_________________
Michal NuClear Polák
RadioaCtive


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 12.05.2003 11:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2003
Příspěvky: 1215
Bydliště: Hrádek nad Nisou
Díky za vyčerpávající odpověd. :D
Už se těším na ten článek. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz