Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Máte doma Horneta?
Mám a lítám s ním. 20%  20%  [ 4 ]
Mám, ale stojí na skříni. 15%  15%  [ 3 ]
Měl sem. 5%  5%  [ 1 ]
Chtěl bych mít. 45%  45%  [ 9 ]
Nemám a ani po tom netoužim. 15%  15%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 20
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hornet
PříspěvekNapsal: sob 10.05.2003 23:34 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2003
Příspěvky: 1215
Bydliště: Hrádek nad Nisou
For Losna: Tak sem si prohlížel starou RC Mánii a narazil jsem na tvůj článek o Hornetu. Nějak sem nenašel pokračování. Jak Ti to dopadlo? nemáš ho ještě? Nechceš se ho levně zbavit? :D
Třeba za odvoz. :lol:
For other: Jké máte s hornetem zkušenosti?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 12.05.2003 9:25 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.4.2003
Příspěvky: 360
Obrázky: 0
Blog: Zobrazit blog (3)
Mám ho pořád a lítám, tedy spíš si sem tam zavisím. To už mi jde, ale nemůžu nějak najít čas na seriózní nácvik různého létání atd. Snad příští zimu, pokud bude dost příležitostí létat v hale.
Jinak mám výborné zkušenosti s bateriemi E-tech 1200 2s, létá to s nimi mnohem déle než dřív s 720 AAA NiMH (někdy to změřím jak dlouho s tím můžu viset) a je to lehčí, což je také příjemné.

Nejsem vrtulníkář, ale ze svých omezených zkušeností si myslím, že Hornet je velice povedený model. Jen holt není z EPP, a tak skoro každá rána má nějaké následky... :x

Za odvoz ho asi zatím nedám, on tolik místa nezabírá ... :)

Obrázek


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 12.05.2003 11:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2003
Příspěvky: 1215
Bydliště: Hrádek nad Nisou
No neva, tak já budu hledat dál někoho, kdo se už na něj nechce ani koukat a nejraději by ho vyhodil. :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 14.03.2004 11:58 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 14.3.2004
Příspěvky: 7
Ja mam doma Horneta a pořád si nejsem jistý jestli jít do toho naplno nebo ne.Zatím jen tak povisuju ale není to žádná sranda.Nevím jestli ho nemám prodat dokud má ještě nějakou cenu, moc se mi líbí halové akrobaty chtěl bych sehnat něco co bude viset (i treba jenom plánek) s 3stovkou Speed nebo 280 asi něco jako Fun280 a taky aby to zvládlo základy 3D.Díky Dave


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 14.03.2004 20:55 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 7.8.2003
Příspěvky: 141
Bydliště: Brno
Zdar Bonis!!!Ty jeste zijes???Snad se mi nebudes smat,kdyz ti reknu,ze horneta mam,vcera jsem ho dal kompletne do kupy a usilovne se s nim snazim uz neco vic jak 24hodin litat.Kdyztak se ozvi nebo tak neco a muzem dat rec.Jinak hornet ted v akci neni az tak drahej a me vysel komplet i s vybavenim(bez vysilace,jinak vse)na asi 6.000kc,coz si myslim,ze neni vubec spatny,jinak bych do toho nesel.Je to teda ten zakladni jednoduchej typ bez kolektivu.
A tady je vzkaz pro Dava"FUN 280 nebo 300 je na nic,Na rozumnou akrobacku a 3D potrebujes poradny letadlo s trupem a ne jen tyckou.Ja s necim podobnym zacinal,muzes mi verit...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 15.03.2004 14:34 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 14.3.2004
Příspěvky: 7
Tak mi někdo prosim poradte jake éro a kde ho sehnat teda jako vím kde je obchod .Dik Dave


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 21.04.2004 16:34 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
No, muzu ti rict muj plan ktery by mi vychazel priblizne tak na rok do predu: setrit, setri, setrit, setrit.... :lol: az budes mit nasetreno, kup si stridak a mrkni se na http://www.foamyfactory.com a sezen si nakej pron, pete zverejnil cislo na firmu SaarporBohemia a jen ho najdu tak ho pridam, potom si ho objednej a postav si neco z foamyfactory pokud chces pro zacatek neco jednoduchyho a jinak se obrat na Peta nebo na Amerlocka pokud bys radsi neco vymakanejsiho... ;) ja se na neco podobnyho uz dlouho chystam ale vzdycky mi padne do oka neco jinyho(ted nemyslim smeti :lol:) a penizky putujou jinam... :D no, snad casem :roll: ;)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz