Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 27.04.2004 14:46 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 23.12.2003
Příspěvky: 229
Bydliště: Praha
Hajaja: A kde, v jakým obchodě ??? Možná bych vyhecoval rodiče pro návštěvu prahy............


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 27.04.2004 16:27 
Hajaja řikal že prej v bauhausu na budějovický .

Mimochodem odkud si že píšeÅ¡ že zkusíš vyhecovat rodiÄ


Nahoru
   
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 28.04.2004 12:31 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 23.12.2003
Příspěvky: 229
Bydliště: Praha
Barny: Je mi 15, a jsem z Tábora.... To už je snad vše jasný...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 28.04.2004 12:49 
Čekal sem že si 30ti letej mazák . 8O

V táboře žádnej bauhaus neni ?


Nahoru
   
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 28.04.2004 14:59 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 15.3.2004
Příspěvky: 115
2Pete
Je to skutečně v Bauhausu na Bujejovické ul., ale předpokládám, že by to mohl mít skoro každý Bauhaus, tj. pro tebe nejbližší V ČB
Jinak zdravím modropupkáče - jsem původem taky z Tábora a mám tam matku a ostatní příbuzenstvo. Občas do T. jezdím a když tedy pojedu můžu ti přes fórum pípnout a potřebné propriety přivézt.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 28.04.2004 15:57 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
no, tak taky koukam, myslel sem ze na tomhle foru jsou sami stari a zkuseni panove a jak tak koukam, sliza se tu pocetna, nemene zkusena omladina... :D u nas v bauspezi maji taky nakou hmotu, jak poznam jestli je to pron nebo co je to vlastne zac???


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 28.04.2004 17:24 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 23.12.2003
Příspěvky: 229
Bydliště: Praha
Hajaja: Určitě přijeď !!!!!!!! A vem letadlo a pujdem si zalítat !!!!!!!!!!!!!!!!
Kdy pojedeš ??? Jinak, 15 mi ještě nebylo, až v květnu :oops: ....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 28.04.2004 17:29 
Taková dotěrnější otázka : Jak dlouho už lítáš ?


Nahoru
   
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 28.04.2004 18:55 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 23.12.2003
Příspěvky: 229
Bydliště: Praha
Barny: asi 3 roky. Ale co se týče Halový akrobacie, tak to asi 2měsíce... Jinak lítám s akrobatama na spalováky okolo 10 - 13cmm. Zatím moje Největší éro byl Matador (f3a) na 12,7ccm. Rozpětí 1950mm. Teda, ono to zní tak jako nadnešeně, ale Zatím mám jsem měl: Arrowa 25 na 4,6ccm. (cvičný akrobat), potom nějakou 3D poletuchu Johnny, ta měla trup jenom duralovou trubku, to bylo na 10ccm. Ale udělalo to dva lety, a už mě to nebavilo, protože tu nezalítlo nožák, a veškěré obraty, na které je třeba trochu trupu. Jinak toho Johnnyho jsem dělal asi půl roku, proto mě to docela mrzelo, že to není ono... Tak potom byl Matador na MVVS 12,7ccm , to je supr éro, ale čeká na opravu po technické závadě za letu... Poslední éro Diablotin na 10ccm.. Toho asi všichni znáte..... Takže jsem měl 3 motory, ale 4,6 už jsem prodal i s Arrowem, stímhle érem jsem se nalítal toho nejvíc.....
Já prostě modelářstvím žiju... Je to pro mě droga.... :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 28.04.2004 19:31 
Fíha to je docela vysoký skóre . Tolik letadel na spalovák to musí líst docela do peněz né ???


Nahoru
   
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 29.04.2004 12:00 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
myslim ze to od penez leze asi tejne jako elektro, ja mam jen jednu 2,5ku momentalne v nepouzivanym ucku ale kdyz pocitas nabijecku, clanky, regl a motor zvlaste u stridacku dostavas se na relativne stejnou cenu... k spalovaku jeste pripocti startbox a palivo a dalsi veci a tak a dostanes se na opravdu hodne podobnou cenu... :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 29.04.2004 12:06 
Jenže u spalováka co lítání to 200 kÄ


Nahoru
   
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 29.04.2004 12:17 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
jo, to je fakt, proto sem taky spalovak nedal do niceho jinyho... ;) startbox nemam, jen ten motor sem nasel doma po tatinkovi kterej(uz hodne davno) taky modelaril... tak sel do ucka, to sem jeste nemel rc a asi nikam ani nepude- nechce se mi kupovat dalsi vybaveni,palivo, zhaveni etc.... :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 01.05.2004 16:52 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 23.12.2003
Příspěvky: 229
Bydliště: Praha
Co létání to 200Kč, to je blbost !!!! Maximálně 40 Kč !!! (1L/30Kč)
My v táboře máme nádherný betonový leiště, tak se tady létají většinou spalováky, ale já jsem tady u nás průkopník halový....... Když chci nový éro, většinou starý prodám. Teď jsem s penězma uplně namizině. Ale tyhle halový éra jsou uplně super....
Snad o prázdninách nějaká brigáda bude.... :?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 01.05.2004 17:04 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 23.12.2003
Příspěvky: 229
Bydliště: Praha
Halový letadlo mám jenom jedno, ale potřeboval bych ještě jedno vybavení na náhradní stroj.... Ale Už není co prodat....... Ale brzo budou ty 15 narozeniny.... No... Uvidíme.....


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz