Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 17.12.2015 17:16 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 17.9.2015
Příspěvky: 4
ano ..Pavel Vít. Děkuji za odpověď. Tím více mne to udivilo, protože nevím za co bych ty nuly mohl dostat...jen polemizuji. Nota bene jen od dvou rozhodčích. Podlahy jsem se nedotkl a zatáčku jsem letěl pokaždé stejně. To je snad obrat, který nejde zaletět za 0...
Zajímá mne to hlavně, abych se případně tomu vyvaroval...


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: čtv 17.12.2015 20:40 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Volal jsem Nikole, prý za nějakou zatáčku s Františkem dali nuly, že to tam vypadalo jako dotek se zemí. Ale říkala, že si nepamatuje pilota (jestli jsi to byl ty nebo někdo jiný), sestav obodovala mraky za ty dva dny.

Samozřejmě je možný, že to dotyk nebyl a přehlédli se, nebo tam byl a přehlédl jsi se ty. Pamatuju, že tam nějakou nulu později diskutovali, určitě tě nechtěli poškodit.

Jinak příště doporučuju vznést dotaz klidně přímo na bodovače, jsou milí a většinou rádi vysvětlí (klidně rovnou na závodech, když mají čas). Pamatuju jak jsem se šel zeptat v Německu na nulu za přistání :lol:

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 18.12.2015 8:49 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 17.9.2015
Příspěvky: 4
Honzo děkuji...
Příště poletím výše. Hodil jsem to za hlavu a pilně trénuji.... :lol:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 18.12.2015 8:57 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Tak je to správně.

Jinak pozor, někdo ( a nevím kdo) přistál přímo z přemetu s půlvýkrutem. Za to už jsem taky někdy dostal nulu. Bacha aby to bodovač nebral že letadlo přistálo ještě na výletu z obratu, každý obrat začíná a končí rovinkou. A Paveld (toho si náhodou pamatuju! :lol: ) se trošičku zamotal před přemetem s půlvýkrutem a udělal si malinký kolečko - taky nula za přemet. Shodli jsme se s bodovačema, že kdyby tam bylo jen nějaký "levá pravá" zatočení, tak by něco dostal, po kruhu ne, to je jiný obrat. Taky bacha.

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 18.12.2015 13:01 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2012
Příspěvky: 128
Obrázky: 1
Nejhorší let se škrtá - ufff ... já jeden let nedoletěl - vzal jsem si vybité baterky :-) ... ale jinakou doufám, že se vám u nás líbilo a za rok se nám povede udělat další ročník. Zase se pokusíme nechystat nějakou "zajímavost" :-).. Jak jsem zjistili zvládneme i více pilotů, takže i ti co doposud o hale jen uvažují tak hurá do RCEA!!! ... jinak se na to kouká a jinak když se to řídí :-) pak i přemet je náročný obrat a o ploché osmičce se ani nebavím :-)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 18.12.2015 13:26 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Já jsem konečně našel papír s hmotností pylonových letadel. Děkuji všem které jsem odchytl, že mě nechali převážit jejich stroje, tady jsou výsledky - čistě pro informaci jak na tom zhruba naše stroje jsou. Snad jsem tam nikde neudělal chybu...


Přílohy:
pylony_Nová paka.jpg
pylony_Nová paka.jpg
[ 64.38 KiB | Zobrazeno 2479 krát ]


_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16
Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 12.01.2016 17:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 671
Bydliště: Praha/Broumov
Jen nesmělý dotaz:kdopak vyhrál slevový kupón od Astry a ještě ho nepoužil? :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 12.01.2016 21:21 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2012
Příspěvky: 128
Obrázky: 1
:-) ... chceš ho?


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: stř 13.01.2016 15:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 671
Bydliště: Praha/Broumov
Vyřešeno, díky.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 14.01.2016 22:53 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2012
Příspěvky: 128
Obrázky: 1
Na přání jsem se pokusil zpracovat základní setupy přesnoletů, které se zůčastnily 1. Krkonošské halovky. Zároveň je tam uvedeno také umístění pro základní představu tom, jestli je to vše "v rukách" a případně jestli tomu pomáhá technika :-). Někde jsem nebyl schopen dohledat konstrukce letadel, takže pokud jsem se někde sekl klidně opravte.


Přílohy:
setup_Krkonošská_halovka.xls [135 KiB]
152 krát
Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 15.01.2016 3:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.2004
Příspěvky: 814
Bydliště: Turnov
Obrázky: 0
MartasF píše:
Na přání jsem se pokusil zpracovat základní setupy přesnoletů, které se zůčastnily 1. Krkonošské halovky. Zároveň je tam uvedeno také umístění pro základní představu tom, jestli je to vše "v rukách" a případně jestli tomu pomáhá technika :-). Někde jsem nebyl schopen dohledat konstrukce letadel, takže pokud jsem se někde sekl klidně opravte.


Díky Martine, dobrá práce :).

_________________
Vladislav Plichta
www.clouseau.eu
místopředseda
KLeM ČR


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz