Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 13.02.2017 13:13 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10763
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Děkuji všem za účast a opravdu skvělý přístup během soutěže, vše běželo jako na drátkách.

Za mě bylo vrcholem předání celého letadla včetně protiběžného pohonu Vojtovy Kubišovi. Valentovi PALEC NAHORU.

Trénink: poučení pro příště, systém můžeme zavést, létání na stopky můj bodovací SW obsahu ještě ze stejnosměrných dob halového létání.

Ohledně vyhlašování: Je super si stěžovat takto na fóru. Proč jste za mnou nepřišli rovnou, vysvětlil bych to hned. Nemuseli jste si stěžovat v zákulisí.
Jsou tři druhy mistrovství ČR (jak je to na SK neřeším, protože to nevím).
MČR - uzavřená soutěž pro členy SMČR = tedy bez slováků
MČR s mezinárodní účastí = Mistr ČR je nejlepší ze SMČR, průkazy jen národní.
Mezinárodní MČR = Mistr ČR je vítěz bez ohledu na státní příslušnost, průkazy FAI.
Čerpáno ze Sportovního řádu...
http://www.svazmodelaru.cz/odbornosti/k ... ad2017.pdf

Chápu, že jsem měl vyžadovat průkazy FAI, měl jsem do startovného promítnout 400€ za zapsání do kalendáře FAI. Mrzí mě, že jsem to udělal jinak než jste zvyklí.
Rovnou na místě jsem vyhlásil, že body do žebříčku přepočítáme tak jak budou bez účasti návštěvníků ze Slovenska.

Pokud je problém v tom, že Adam Hrbáček chce stříbrnou medaili, tak šáhnu do šuplíku a medaili mu pošlu (z předchozích MČR jich pár mám a rád je předám). Stačí když mi Adam napíše do SZ. Pak ho poprosím, aby medaili předal Davidovi.
Stejnou nabídku mám i pro kategorii F3P-AA Duňka Karel, Rolinek Josef, Mrázik Kamil, pokud to cítíte jako křivdu, tak napište.

A znovu na závěr, pokud má někdo problém, tak ať za mnou kdykoliv přijde. Mluvit se dá o všem, vysvětlit či napravit mnohé.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
PříspěvekNapsal: pon 13.02.2017 15:08 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.1.2005
Příspěvky: 2142
Bydliště: Hodonín
Obrázky: 53
Blog: Zobrazit blog (2)
Tome, já vím že se ti to teď nebude líbit, ale věřím že to nevezmeš nijak osobně.Chápu taky že se to mělo vyřešit včera, a taky že je mi do toho prd, protože mě ani dvou mých slovenských mladíků se to netýká...ale Rozdávat medaile (tvoje ze šuplíku) teď po závodu je tak trochu mimo mísu,tím akorát dáváš najevo že pro tebe nemají žádnou cenu. Sorry. mnohem víc bych řekl že jde o ten samotný akt vyhodnocení než o tu kovovou placku za 50kč. A to se na některých soutěžích všeobecně dost odbyde s tím ať jsme rychle doma. Což si myslím že je především kvůli těm mladým klukům škoda.
A to s s tím nezinárodním mistrovstvím , pravidla tak nějak trochu známe všichni ale neřekl bych že tenhle závod svaz evidoval jako mezinárodní mistrovství - viz kalendář akcí na stránkách klem
Příloha:
Capture.JPG
Capture.JPG
[ 66.7 KiB | Zobrazeno 3401 krát ]


_________________
Radim


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 13.02.2017 15:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.5.2013
Příspěvky: 1538
Bydliště: Brno
Omlouvám se za rozpoutání debaty, ale asi už špatně slyším. Měl jsem pocit, že jsem při vyhlašování pořadí kategorie F3P-AA slyšel něco jako: ... a na druhém místě se umístil Karel Duňka, mimochodem mistr republiky v kategorii F3P-AA ..... To mě svedlo k myšlence, že je to MČR s mezinárodní účastí. Takže ještě jednou promiňte.

_________________
MC-20HOTT,DS-16,X10S,14SG,S-trino MkII,SpeedFire, Extra 102",MiniCorado,LOGO550SE,Goblin570


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 13.02.2017 15:42 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 25.12.2016
Příspěvky: 66
Bydliště: Olomouc
Obrázky: 0
Ahoj Tome. Mohl by jsi prosim zveřejnit vysledkovou listinu. Diky. Jura.

_________________
Extra 330SC 2,6m Krill, Extra PA models, F3K Concept, Maat II, Progress, Jeti DS-24


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 13.02.2017 16:41 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10763
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
V propozicích nebylo vyhlášeno nijak specifikované MČR. Nicméně asi se pro spolupráci a společné létání se sousedním Slovenskem nechceme připravit. Osobně jsem spíše fandou toho, aby každý dostal medaili podle umístění a nikoliv podle toho, kde bydlí. Ale souhlas, tohle chce prostě vyhlásit přesně a předem. Pak si začne každý dosazovat co ho napadne a je problém.

Ohledně rozdávání medailí, rozhodně to není tak, že bych si medailí nevážil. Ale já už jsem modelářsky dost zachycen a bral jsem to jako snahu nepřijít o perspektivní modeláře. Zatím se mi nikdo neozval, uvidíme. Ale zde bych prosím požádal o jasný postoj, chci to tak nechat nebo chci medaili. Speciálně od p. Hrbáčka, když už se registroval.

Vyhlašování si nedovedu představit s nějakým vylepšením, napište navrhněte. Za sebe jsem rád, že skoro všichni vydrželi až do vyhlášení.

BoŠ píše:
něco jako: ... a na druhém místě se umístil Karel Duňka, mimochodem mistr republiky v kategorii F3P-AA
Když o tom přemýšlím, tak si myslím, že jsem tohle řekl. A chápu, že pak došlo k nedorozumění. Pak jsme to měli ovšem vyřešit na místě a nemuseli si psát...


Výsledky jsem poslal na trenéra k přepočtu.
Tentokrát byl použit jiný SW, takže mohu dodat jen RCHP, airace a F3P-AFM.




A pokud se chcete podívat, jak o závodech vysílali na ČT24:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... 1058070212
v časech 31:22, 1:29:26 a 2:28:40


Přílohy:
Bez názvu.png
Bez názvu.png
[ 333.93 KiB | Zobrazeno 3350 krát ]

Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 13.02.2017 18:07 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Tome ohledně tý medaile, nemyslím si, že se jedná o to, že by adam chtěl medaili. Ještě hůř dopadl druhý nejlepší čech Pepa Rolínek v kategorii F3P AA.

Dále nevím, jak myslíš to nepřijít o perspektivní modeláře. Nikdo neříká, že by neměli startovat nebo být ocenění zahraniční soutěžící! Ale třeba Slovenský "systém" (používaný například i v Německu, jestli si pamatuješ) mi připadá víc motivující pro "domácí". Vyhlásí se celkový pořadí (například:1Jožko, 2. Karel? 3. Matej), dostanou poháry, diplomy. Karel dostane medaili za mistra čr, vicemistrem je 4.Pepa, dostane medaili, druhým vicemistrem je někdo další, taky dostane medaili. Pak se udělá takováhle fotka - stupně vítězů + piloti vyhlášení v rámci mistrovství, kteří se na bednu nedostali:
http://meverick11.rajce.idnes.cz/Slovak ... C_0057.jpg

všichni jsou happy a jede se domů :-)

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 13.02.2017 18:10 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
HonzaS píše:
Tome ohledně tý medaile, nemyslím si, že se jedná o to, že by adam chtěl medaili. Ještě hůř dopadl druhý nejlepší čech Pepa Rolínek v kategorii F3P AA. Být jen tak mimochodem druhý nejlepší v republice prostě nezní jako adekvátní ocenění soutěžního výkonu. :roll:

Dále nevím, jak myslíš to nepřijít o perspektivní modeláře. Nikdo neříká, že by neměli startovat nebo být ocenění zahraniční soutěžící! Ale třeba Slovenský "systém" (používaný například i v Německu, jestli si pamatuješ) mi připadá víc motivující pro "domácí". Vyhlásí se celkový pořadí (například:1Jožko, 2. Karel? 3. Matej), dostanou poháry, diplomy. Karel dostane medaili za mistra čr, vicemistrem je 4.Pepa, dostane medaili, druhým vicemistrem je někdo další, taky dostane medaili. Pak se udělá takováhle fotka - stupně vítězů + piloti vyhlášení v rámci mistrovství, kteří se na bednu nedostali:
http://meverick11.rajce.idnes.cz/Slovak ... C_0057.jpg

všichni jsou happy a jede se domů :-)

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 13.02.2017 18:24 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2004
Příspěvky: 403
Bydliště: Nový Jičín
Za mne, určitě pro příště na úvod vyjasnit co a jak,
dále jak píše Honza je to dobrý motivující prvek souhlas,
výsledky nechat tak jak jsou
moje kritika byla míněná spíš po stránce výkonné než obsahové, na jiných soutěžích bývá vyhlášení zlatý vrchol, (třeba již zmiňované Viničné nebo u nás třeba Nová Paka)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 13.02.2017 20:40 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 22.9.2003
Příspěvky: 105
Bydliště: Mestec Kralove
HonzaS píše:
Radime ja jsem pro. Myslim si, ze by prospely i nemecky rozpisy treninkovych casu. Proste vis ze letis trenink (zhruba) od 7:45 do 7:49. Nebudes v hale a ready? Tak mozna se na tebe dostane na konci treninku.


Tez jsem pro, aby se neco takoveho zavedlo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 13.02.2017 23:07 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 13.2.2017
Příspěvky: 9
Vážený pane Ciniburku, je mi Vás líto, protože jste nepochopil co se tu řeší. Pokud bych chtěl medaili pro Áďu jak tu nesmyslně zdůrazňujete tak bych si ji v klidu vzal od Václava Janka a nic neřešil. O to mi rozhodně nejde, ale jak jsem psal, je mi líto kluků jak z F3P-AA tak Davida z RCEA a vůbec Vašeho přístupu k vyhlášení MČR.
Jinak jak píšete, že za Váma nikdo nebyl tak to není taky pravda. Při vyhlášení Vás na to p.Janko upozornil, že to děláte špatně a řekl jste mu ať to neřeší. Chápu, že jako ředitel soutěže na to máte asi právo a já ani nesoutěžil, tak mi to může být jedno a tím bych to za sebe uzavřel.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 03.04.2017 7:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.3.2008
Příspěvky: 555
Trvalo déle, než jsem původně zamýšlel, ale fotky jsou konečně online.

MČR F3P - Slow Flyer 2017 - fotogalerie

_________________
Martin 'PiNa' Pilný
http://www.PiNa.cz


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz