Switch to full style
Všechno co se týká lehkých modelů, slow a parkflyerů.
Odeslat odpověď

CIAC - Czech Indoor Aerobatic Cup - opakovat i v dalších sezónách?

Anketa končí za čtv 03.05.2018 6:27

ANO
9
100%
NE
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 9

CIAC - chci znát Váš názor

úte 03.04.2018 6:27

Protože mě zajímá Váš názor na CIAC připravil jsem pro Vás anketu, abych věděl, zda to příště i nadále opakovat.
Třeba Váš štvalo to dlouhé vyhlašování na závěr MČR. Prosím připojte i poznámky. Můžete se vyjádřit během následujících 30ti dní. Děkuji moc.

Re: CIAC - chci znát Váš názor

úte 03.04.2018 7:43

Ahoj,
mě je to v zásadě jedno.

Ale pokud CIAC budeme pořádat dál, navrhuju pořádat mistrovství vždy poslední březnový víkend, aby i organizátoři ostatních soutěží věděli, do kdy se musí vejít. A ať to my ostatní máme snazší s plánováním dovolených atp. Jste pro?

Jinak dík všem organizátorům, pilotům, bodovačům, trenérovi, týmovým kuchařům, ... za fajn sezónu. Byla to moje čtrnáctá v řadě (takže jsem služebně asi nejstarší) a byla to pecka! Těším se na další! :mrgreen:

Re: CIAC - chci znát Váš názor

úte 03.04.2018 7:56

Honzo, díky za názor. Já souhlasím, že by MČR mělo být vždy poslední soutěží v sezóně. Nemusí to být zrovna poslední víkend v březnu, ale je to dobrý nápad. Díky za názor.

Re: CIAC - chci znát Váš názor

úte 03.04.2018 8:01

Zdravím a myslím si. že v každém případě ano.
Ten konec března je takové vyvrcholení sezóny, pokud to bereme vážně.
A to zdržení... to pro mě nebylo zdržení. Naopak je to důstojné ukončení létání v hale. :D

Re: CIAC - chci znát Váš názor

stř 04.04.2018 18:37

Souhlasím s HonzouŠ i HonzouS.
Tak jak letos - MS nakonec seriálu.
Díky pořadatelům i soupeřům za bezva sezonu :D y

Re: CIAC - chci znát Váš názor

pát 06.04.2018 21:46

Ahoj, také se mi to letos líbilo bez ohledu na úspěchy. Nejen parádní Mistrovství v Hodoníně na závěr, ale i výsledkový servis kde jsme měli docela rychle všechny výsledky hezky pohromadě. Díky všem co jste se podíleli na uspořádání soutěží. Díky všem závodníkům za super atmosféru na závodech a férový boj o vytoužené bodíky. Příští sezónu se bude zase těšit.
Odeslat odpověď