Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: MIG29 depron - vhodný motor
PříspěvekNapsal: pon 09.10.2017 17:57 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 28.1.2013
Příspěvky: 302
Toho Raptora delam ja, ale z kartonu a asi udelam profilovany kridlo...Lipnu tam normalne nabezku, navrh toho stavajiciho kridla plesknu nakej kus kartonu a cele to prekryju 3mm kartonem, a uvidime co to udela.... Oni to tam maji postavene jako deskokridlo a cele to maji hodne lehoucke...Ja to chci spis tezsi,aby to sneslo vitr a nelitalo to jak snuptychl ve vetru. Takze kdyz se tak nak vejdu do 750 gramu, tak to bude oukej. Kdyz to nepoleti, tak to dam kocourovi na hrani a udelam toho charlieho rovnou ze 3mm kartace. To litat musi urcite

_________________
Bravo F3k, Vertex F3k, Long Shot 4 F3k, K2000, Triple RES


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: MIG29 depron - vhodný motor
PříspěvekNapsal: pon 09.10.2017 18:09 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 8.8.2017
Příspěvky: 996
Bydliště: JABLONECKO
Nechci nic zaručeně tvrdit ale jelikož jsem shlédl docela dost instruktáží na YU tak jsem si všiml že v několika případech si desky polepovaly bílím papírem sami instruktoři kdežto s tím hnědým papírem se to už prodává ale možná se pletu.S tou nestabilitou já mám problém s érama které mají výškovky ve tvaru tuším se tomu říká KACHNÍ NOHA nebo tak nějak ale když jsem udělal další éra -Delty dle vlastního návrhu a EUROFIGHTERA dle plánu tak tam jsou výškovky (správně křidélka )přes celou šířku křídla a let je mnohem čistější a ovládání bezpečnější(pro mně).Ber to ale jako info od začátečníka takže nic z toho nemusí být to pravé


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MIG29 depron - vhodný motor
PříspěvekNapsal: pon 09.10.2017 22:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.12.2003
Příspěvky: 910
Bydliště: stud. zbys.
\filates desky byli kdysi bíle a tedka jsou hnědé jdou koupit i unas v prodejně 750 x500.76kč....nekde tu je i vlakno seto resilo jak polepit depron doma.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MIG29 depron - vhodný motor
PříspěvekNapsal: úte 10.10.2017 10:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.1.2017
Příspěvky: 1339
Bydliště: Brno
No, mě hlavně zajímalo, proč natočili nové build video s tím stejným letadlem. Tady je to bílé, 3 roky staré:
https://www.youtube.com/watch?v=qWlCItmdYdY
a tady je to hnědé, rok staré:
https://www.youtube.com/watch?v=iPHhmgYjQog
V seznamu plánků FT je FT-22 označený jako v1.0 (jakože asi nic staršího neexistuje), ale přitom plánek je podle toho seznamu z roku 2016:
http://forum.flitetest.com/showthread.p ... lans-Index
Tak by mě zajímalo, jaký je rozdíl mezi tou tři roky a rok starou verzí.

EDIT: stáhl jsem si plánky - na tom hnědém novějším píšou rozpětí 508 mm, ten starý má odhadem 650 mm (měřeno pravítkem na obrazovce při takovém zvětšení, aby to jejich deseticentimetrové měřítko na první straně zhruba odpovídalo). Takže odpověď je, že je to nejspíš úplně jiné letadlo, aspoň velikostně.

_________________
Sky Surfer; HK Paraglide; DYI: samokřídlo Ita, elektrovětroň Kaze, delta Quasar3D; FlySky i6


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz