Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 19.07.2012 13:28 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 17.12.2008
Příspěvky: 3954
Bydliště: Bohumileč 15
Obrázky: 0
adels261 píše:
Dobrý den,
také mám problém ho sehnat. Zkoušel jsem se dívat na netu a nic moc jsem nenašel, jen nějaký poptávkový systém. Něco jsem o tom zaslechl, ale pořád nevím co a jak. Nemáte s tím někdo zkušenost? Rád bych o tom věděl více. Díky moc Pepa

http://www.aaapoptavka.cz/poptavky/8-chemie.html


.. v mém předchozím příspěvku je email a telefon na Milana Másla , který detonační a jiné paliva do modelářských motorů prodáva.

Můžeš kontaktovat i Petra Mareše viz : http://www.classicmodels.cz/o-nas/ ,který palivo taky dodáva,byť jej nemá v nabídce.

PS. kdyby bylo nejhůř, na této stránce v její spodní části najdeš tabulku , ve které je uvedeno složení detonačního paliva: http://www.vekamodel.cz/historici-a-exp ... -modely-2/ ... stačí sehnat komponenty a můžeš míchat. :wink:
veka1


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
PříspěvekNapsal: čtv 19.07.2012 14:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.1.2007
Příspěvky: 4172
Bydliště: KLADNO
Obrázky: 1
kdyby jsi byl z Prahy a okolí tak vím kdo ho prodává

_________________
Pravda začíná tam kde končí signál České televize.
Nevěřím ničemu, co vláda říká.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 19.04.2017 12:50 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.2008
Příspěvky: 95
Bydliště: Praha-východ
Ahoj všem, mám na Vás dotaz. Na podzim loňského roku jsem se pustil do stavby historika. Chytlo mě to natolik, že jsem od MP JET koupil všechny jejich repliky. Pro záběh a létání jsem od pana Mareše koupil D1 a D2 palivo. V listopadu 2016 jsem provedl záběh MP JET .040 (0,6 ccm) a SUPER ATOM 1,8 na D1. Po několika protočeních motory krásně chytali. Motory jsem zaběhl a následně jsem koupil od pana Mareše palivo D2 a D3.
A tady jsem asi udělal chybu, protože jsem přes zimu nechal palivo v teplé místnosti, a Ether zřejmě vyprchal tak, že teď v dubnu nejsem schopen motory pořádně nahodit na toto palivo. Občas se protočí a to je vše. Poraďte, je to Etherem? Mám koupit nové palivo, nebo sehnat Ether a trochu dolít :-). Případně kde se dá sehnat? Díky za názory Vlknew1


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 16.04.2021 14:21 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 24.6.2003
Příspěvky: 56
Zdravím.

Zkusím tohle vlákno po čtyřech letech probudit. Mám aktuálně taky potřebu detonačního paliva, jelikož se mi do ruky dostal starý nepoužitý MVVS 2,5 DR. Zjistil jsem, že nějaký ricin ještě mám, co nemám je éter. Koupil jsem si jednu lahvičku paliva D1 (nějak jsem přehlédl velikost balení a když jsem z bedny s ostatními věcmi vytáhl, lahvičku 2,5dcl, za více jak stovku, málem jsem upadl) a nedaří se mi motor rozběhnout. Mám podezření, že je tam už éteru pomálu.
Máte někdo aktuální zkušenost buď kde sehnat éter nebo kdo prodává za rozumné peníze palivo?

Předem díky

Petr


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 16.04.2021 16:26 
Mazák
Mazák

Registrován: 8.7.2015
Příspěvky: 1795
Bydliště: Orlova v noci , Karviná ve dne
Mam ve folii zavakuovano nekolik flasek LITROVEK s org. palivem na rycinu. Jesli pockas do pondelka nafotim ti je a poslu udaje ze stitku. Penize nechcu, muzem se domluvit na vymene za neco. HONZA.
POSLEDNI DVA nove MOTURKY MODELU 2.0 a Coxe budu prodavat za nedlouho. Takze palivo bude volne.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 28.05.2021 12:35 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 7.6.2016
Příspěvky: 62
Bydliště: Praha 4
Je vůbec možnost bez IČO sehnat detonační palivo nebo komponenty?
Potřebuji k záběhu a provozu 2 ks MP JET motorů palivo na letošní létání.
Poradí někdo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 28.05.2021 12:49 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 17.12.2008
Příspěvky: 3954
Bydliště: Bohumileč 15
Obrázky: 0
czbobo píše:
Je vůbec možnost bez IČO sehnat detonační palivo nebo komponenty?
Potřebuji k záběhu a provozu 2 ks MP JET motorů palivo na letošní létání.
Poradí někdo.


Pokud vim, palivo je bezne k dostani v modelarskych prodejnach bez jakychkoli omezeni.

napr. https://www.modelcentrum.cz/katalog/Pal ... 677&page=2

Milan Maslo doufam, taky jeste neumrel ( viz moje predchozi prispevky ) .

pozn... strucne prakticke info od palivomichacu: http://www.khmm.cz/2011/11/22/paliva-pr ... be-motory/ ...ale predpokladam, ze tyhle skazky mas po letech provozni praxe nadrcene. :)

veka1


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: dupro a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz