Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 11.04.2011 17:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.5.2008
Příspěvky: 595
Bydliště: Praha
To Celeron:No já nevím.Zkoušel jsem to zadat přes Google a všude o tom píšou jako o tlumící droze.Ale já vážně nejsem feťák :D :D :D.Nemáš prosímtě odkaz na stránky toho Mercku?Já jsem se poptával a hledal už snad všude.Vím jakej byl vopruz zjistit kde mají a prodají éther.Ale tady se zatím nechytám.A i kdyby tak to asi prodaj jenom na nějaký povolení.Já už mám všechny ostatní ingredience pro namíchání paliva jen tohle mi schází.A ten motor s tím amylnitritem pak běží úplně jinak.(Ozkoušeno a je to rozdíl jak prase).Nechce se mi dávat 300kč za litr paliva i když vím,že je dobrý a vozkoušený :oops: .Robert


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 12.04.2011 0:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10493
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
S tou adresou na Merck to snad ani nemyslis vazne, staci napsat www.merck.cz. No a hledat diethylether nebo aether. Ale mozna narazis na problem prodeje jen pro registrovany laboratore. Da se taky vyrobit z celkem dostupnych produktu ale ta technologie je dost explosivni. :lol:
Jirka


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 12.04.2011 18:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.5.2008
Příspěvky: 595
Bydliště: Praha
To Celeron:Za tu adresu dík,jsem byl včera asi už nějakej hotovej a nezkusil to napsat do vyhledávače.Ale jinak nesháním éther(ten už mám),ale AMYLNITRIT a to je poněkud horší na sehnání :( .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 16.04.2011 18:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.5.2008
Příspěvky: 595
Bydliště: Praha
Tak opravdu nikdo neporadíte kde sehnat amylnitrit nebo isopropylnitrit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 17.04.2011 15:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10493
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
No a co ten Merck? Ten ma ledasco.
Jirka


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 17.04.2011 16:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.5.2008
Příspěvky: 595
Bydliště: Praha
To Celeron:No když já jsem se dozvěděl,že amylnitrit a isopropylnitrit jsou v Čechách vedené jako zakázaná tlumící látka čili lehká droga.Takže koupit to jen tak určitě nepůjde.To tak spíš jestli se to někomu neválí pod nánosem prachu někde v garáži nebo spíš jestli se k tomu nedostane někdo kdo s tím například pracuje v nějaké chem.laboratoři apod.Jinak asi není šanceZkusím se zeptat p.Másla kde to nakupuje on,když vyrábí palivo,někdo mu to přeci dodávat musí.Když to je v háji co ty lidi už dneska nefetujou?Prej to mívaj v Německu v sex shopech a zintenzivňuje to orgasmus.Ale ta cena je asi 100násobná proti výrobní ceně,protože je to zakázaný.Jak k tomu pak přijdou modeláři :oops: .


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 04.10.2011 14:32 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 4.10.2011
Příspěvky: 7
jsem nedávno našel u prarodičů mojí přítelkyně, ruský Mk17, vzal jsem ho do ruky, a zkusil otočit vrtulí, ale ono to nešlo, no a já že hned vše rozebírám, tak jsem povolil pár šroubků, a když to nešlo rozdělat, jsem si řekl, že to je zřejmě zalepené od oleje, poté co jsem to páčením rozdělal, se to potvrdilo, a poté co sem se dozvěděl, že na něj nikdo nesáhl 35 let sem se už ani nedivil:D. Teď už je vyčištěný, vše se točí jak má, T šroub sem nahral imbusem, tak jsem ho nahradil imbusem, vše se točí a hýbe jak má, tak jen počkat co mi odepíše pan Máslo, zkusí to nahodit, sem zvědavý, jestli to chytne, když nemám naprosto žádné zkušenosti s rc motory, když mají problém i ti, kteří je ovládají:D

EDIT:Jo a hlavně co jsem chtěl:D... ricnový olej tam je hlavně kvůli tomu, že má dobré mazací vlastnosti, šel by tam dát i jiný olej s lepšími vlastnostmi v menším množství, a dát tam více éteru a petroleje??


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 05.10.2011 7:42 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 24.5.2011
Příspěvky: 217
Zdravím, já to nečetl celý to vlákno, ale palivo D jsem si za komančů míchal na třetiny eter, petrolej, ricin. Všechno šlo volně koupit, ale nešlo koupit tehdy žhavicí palivo, jen na jedové osvědčení, to zas dneska jde koupit klidně methyl ::)) Kdysi jsme jako děcka eter i stříkali stříkačkou do válce vzduchovky :D :D :D

_________________
Každý modelář se stane pilotem, komu se to nepodaří, zůstane modelářem navždy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 05.10.2011 17:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.7.2009
Příspěvky: 775
Bydliště: Hodonín
Ahoj,

jak jsem už tady psal, na podzim jsem ho koupil u p. Másla. A detoňáky šlapaly skvěle.
Předtím jsem obcházel lékárny s dotazem na prodej éteru a dívali se na mě
dost divně. A po upřesnění že to chci jako přísadu do benzínu div nevolali policii.
(Tehdá byly shodou okolností nějaké ty žhářské útoky).

Zdravím


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 05.10.2011 18:12 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 11.3.2011
Příspěvky: 470
Bydliště: novojičínsko, ČR
Ahoj všem, dneska jsem neodolal, namíchal trošku paliva a nahodil sice starého, ale v podstatě téměř nového Juniora 2ccm. No a jak jsem ucítil tu klasickou vůni spalin, byl jsem v sedmém nebi.

Éter je z lékárny, jenom je potřeba mít tam známého, petrolej z drogerie (nějaký moderní, pro bezkouřové spalování v lampách, sám o sobě není v podstatě cítit, až jsem se lekl, co je to zač, příště ho zkusím nahradit naftou) a ricinu mám doma staré zásoby.

_________________
...s větrem o závod.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 26.10.2011 7:21 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 4.10.2011
Příspěvky: 7
Ricin se dá koupit taky jedine v lékárně, v jedné mi řekla, že mi ho prodá, a když sem se zeptal, jestli potřebuju je to na recept, tak na oko řekla, že to neví, asi sem jí byl simpatickej, ale s éterem to je horší, ten ani neměli. A nejspíš už by mi ho ani neprodala...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 17.02.2012 21:10 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 17.2.2012
Příspěvky: 2
Nazdar. Jaký je kontakt je na pana Másla? Potřebuji něco paliva do MK17 na upoutance. Díky :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 17.02.2012 22:31 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 17.12.2008
Příspěvky: 3951
Bydliště: Bohumileč 15
Obrázky: 0
Přemet píše:
Nazdar. Jaký je kontakt je na pana Másla? Potřebuji něco paliva do MK17 na upoutance. Díky :)


bermas@seznam.cz, 608538405

veka1


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: sob 18.02.2012 8:45 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 17.2.2012
Příspěvky: 2
Moc díky! Taky jsem se mohl rovnou podívat na dřívější stránky, že ... :D


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 19.07.2012 10:09 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 19.7.2012
Příspěvky: 1
Dobrý den,
také mám problém ho sehnat. Zkoušel jsem se dívat na netu a nic moc jsem nenašel, jen nějaký poptávkový systém. Něco jsem o tom zaslechl, ale pořád nevím co a jak. Nemáte s tím někdo zkušenost? Rád bych o tom věděl více. Díky moc Pepa

http://www.aaapoptavka.cz/poptavky/8-chemie.html


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz