Switch to full style
Jednou je možná elektrika nahradí, do té doby ale ještě budeme s nimi mít plno problémů. Tady nám třeba někdo poradí.
Odeslat odpověď

Palivo

pon 16.08.2010 21:12

Dobrý večer všem dobrým lidem...
Po skoro 30-ti letech sem si kópil zase žhavík...ale kam v Brně pro levné ricín a metyl??? a admini a moderátoři nezlobte se. Nevím kde jinde bych se zeptal...díky. Funguje mě ladaxvx@email.cz

pon 16.08.2010 21:32

proc sis koupil zhavika? to bude drahy tak jako tak :(

Palivo

pon 16.08.2010 21:43

pdp7 píše:proc sis koupil zhavika? to bude drahy tak jako tak :(


Nechtěl jsem tady rozvířit debatu jaký motor...chtěl jsem žhavíka a proč, to je moje věc! Ptal jsem se na palivo...děkuji.

pon 16.08.2010 21:55

Určitě JR Models, levnější jsem v Brně nesehnal.
Mám ho vyzkoušený a nemám si na co stěžovat.
Potom je ještě možnost koupit si metyl v Eurošarmu a namíchat sám. To mám taky vyzkoušený a kvalita je velmi dobrá.

pon 16.08.2010 21:58

mikvalik píše:Určitě JR Models, levnější jsem v Brně nesehnal.
Mám ho vyzkoušený a nemám si na co stěžovat.
Potom je ještě možnost koupit si metyl v Eurošarmu a namíchat sám. To mám taky vyzkoušený a kvalita je velmi dobrá.


Velice dík, Pane...

pon 16.08.2010 21:59

No hlavně pokud je téma ve vrtulnících tak předpokládám že se jedná o helipalivo. Pak bych doporučil Helimanii. A alespoň 15% nitra. U heliny na ricin zapomenout. Maximálně tak na záběh ve stojanu.

pon 16.08.2010 22:07

Mad_Box píše:No hlavně pokud je téma ve vrtulnících tak předpokládám že se jedná o helipalivo. Pak bych doporučil Helimanii. A alespoň 15% nitra. U heliny na ricin zapomenout. Maximálně tak na záběh ve stojanu.


Nenene...obyčejný éro, obyčejný polítání obyčejnýho penzisty...a děkuju.

pon 16.08.2010 22:12

A počítej s tím, že helipalivo není za pakatel. Nicméně je v něm všechno, co tam patří. A pro uklidnění - levněji to nenamícháš. Jednak nedáš dohromady všechny komponenty, druhak je to dražší.

http://www.helimania.cz/Default.aspx?ta ... ductNumber

Re: Palivo

úte 17.08.2010 9:08

ladaxvx píše:
pdp7 píše:proc sis koupil zhavika? to bude drahy tak jako tak :(


Nechtěl jsem tady rozvířit debatu jaký motor...chtěl jsem žhavíka a proč, to je moje věc! Ptal jsem se na palivo...děkuji.



Dobrýýýýý, na přímou otázku přímá odpověď. To se mi líbí, hned ty všeználky utřít. :lol: :lol: :lol:

Re: Palivo

úte 17.08.2010 20:22

aviatik666 píše:
ladaxvx píše:
pdp7 píše:proc sis koupil zhavika? to bude drahy tak jako tak :(


Nechtěl jsem tady rozvířit debatu jaký motor...chtěl jsem žhavíka a proč, to je moje věc! Ptal jsem se na palivo...děkuji.



Dobrýýýýý, na přímou otázku přímá odpověď. To se mi líbí, hned ty všeználky utřít. :lol: :lol: :lol:
:lol: :) :D

:lol: :D :)

úte 17.08.2010 21:19

zdzd píše: A pro uklidnění - levněji to nenamícháš. Jednak nedáš dohromady všechny komponenty, druhak je to dražší.

Nesouhas. :lol: 10 l metyl je s kanystrem 48 kacek litr, bez kanystru jeste min. Na FAI 15 stoji panak rycinu kolem 20 kacek. Za 68 litr namichanyho nekoupis. Chemicky experimenty me bavi a taky si treba muzes koupit metyl na odmastovani do fy. :) Taky treba prijdes na to, ze 12,7 Brno sezere jen 8% rycinu a vubec ji to nevadilo. A to ho bylo 3 litry, nez mi bylo divny, ze netreba Extru otirat. 8)
Jirka

ned 03.04.2011 21:22

Celeron píše:
zdzd píše: A pro uklidnění - levněji to nenamícháš. Jednak nedáš dohromady všechny komponenty, druhak je to dražší.

Nesouhas. :lol: 10 l metyl je s kanystrem 48 kacek litr, bez kanystru jeste min. Na FAI 15 stoji panak rycinu kolem 20 kacek. Za 68 litr namichanyho nekoupis. Chemicky experimenty me bavi a taky si treba muzes koupit metyl na odmastovani do fy. :) Taky treba prijdes na to, ze 12,7 Brno sezere jen 8% rycinu a vubec ji to nevadilo. A to ho bylo 3 litry, nez mi bylo divny, ze netreba Extru otirat. 8)
Jirka




Tak nevím, ale já kupuji metyl za 24 kč za litr. k tomu ricín a nitro. míchám 80 - 15 - 5 a ať počítám jak počítám tak su pořád s cenou někde slušně dole.

ned 03.04.2011 21:39

A muzes nam prosim prozradit, kde maj metyl za 24,- ? Semtin? To musis vzit nejmin dvoustovak sud, nebo rovnou cisternu aby to bylo za tak malo :)
Jirka

ned 03.04.2011 23:51

No mě by to taky hodně zajímalo, pokud to není supertajný. Za tuhle cenu by bylo polítáníčko jedna básnička.

pon 04.04.2011 7:50

Pro bighugo:
Ahoj. běž do teplárny na Radlas, ptej se po firmě Eurošarm. Nebo to zadej do vyhledávače a do mapy potom a ono ti to najde. No a tam hezky pozdrav a řekni, že chceš metyl na umývání....třeba na umývání něčeho. dostaneš 10 litrů za nějakých 250,. Laďa.
Odeslat odpověď