Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Asp 4,1cm versus Mvvs 4,6
PříspěvekNapsal: ned 18.08.2019 18:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.5.2008
Příspěvky: 595
Bydliště: Praha
Ještě bych měl další dotaz ohledně paliva pro tohle Aspéčko.Provozuju ho na palivo 80/20.Ale to mi dochází.Mám tu hodně paliva 85/15 klasika ricin.Bude tý 4,1 ccm stačit 15% ricinu?Nebo mám radši olej přidat.Motor je zaběhlej a jede v pohodě.Ale proč do něj lejt olej zbytečně.Mám spíš víc zkušeností s většíma motorama.Poradíte někdo prosím?


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Asp 4,1cm versus Mvvs 4,6
PříspěvekNapsal: ned 18.08.2019 19:35 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 30.9.2009
Příspěvky: 52
lítám tenhle motor už asi 5 let,kupovanej na modelbazaru,lítám 85/15 a jede jak víno


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Asp 4,1cm versus Mvvs 4,6
PříspěvekNapsal: ned 18.08.2019 20:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.5.2008
Příspěvky: 595
Bydliště: Praha
To sk8ty:
Jj.Tak díky to jsem potřeboval slyšet.Já mám trochu problémy s přechodama.Na plnej plyn jede jak pila i nosem nahoru.Volnoběh taky drží dobře,ale když po delší době přidám tak dlouho trvá než se rozjede do otáček.Je tedy moc bohatej na volnoběh.Ale když se pokusím ochudit volnoběžnou jehlou i o malinko např.osminku otáčky,tak po delším volnoběhu chcípne jako když utne.Nemůžu najít ten správnej moment mezi tím.A to jsem motorů měl hromadu.Ale tenhle mě docela dostává.Třeba se to zlepší když nebude muset pálit těch pět procent maziva navíc.Vyzkouším a uvidím.Jakou používáš vrtuli prosímtě?Teď tam mám Apc 9x5 a asi zkusím dát ještě lehčí vrtuli např.9x4 a uvidím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Asp 4,1cm versus Mvvs 4,6
PříspěvekNapsal: pon 19.08.2019 15:06 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 30.9.2009
Příspěvky: 52
vrtule 9/6 MA,během roku na motor nesahám,max 3 zoubky povolit jak se ochladí,motor chodí jak....prostě super


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Asp 4,1cm versus Mvvs 4,6
PříspěvekNapsal: pon 19.08.2019 20:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.5.2008
Příspěvky: 595
Bydliště: Praha
No to moje Asp-éčko je ještě ten starší model s kulatým válcem a hlavou.Docela mě trápí.Dneska jsem to byl.ladit na to palivo 85/15.Je to lepší,ale stejně je bohatej na volnoběh.Ještě zkusím vyměnit ten šroubek co vede šoupátko.To má totiž osovou vůli a podle mě to může ovlivňovat seřízení.A jestli mě naštve,tak tam dám tu MVVS 4,6.Dneska jsem ji zaběhnul a ta.má přechody jak víno.Až mě to překvapilo.V tom karbecu je podle mě něco blbě.Ale nemůžu to najít.Ten motor né a né naladit tak abych byl spokojenej.To ta 4,6tka jede jak pila,výkon je úplně jinde.Ale ještě počkám.Nevzdávám to.Dostal jsem darem jinej karbec na to Asp,tak uvidíme co to provede :D .


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz