Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kamera Xiaomi Yi
PříspěvekNapsal: stř 20.09.2017 12:46 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.3.2014
Příspěvky: 306
Bydliště: Praha 5
Obrázky: 1
Zdravím, má někdo zkušenost s natáčením videa z koptéry kamerou Xiaomi YI 4K? Pokud ano, jaké používáté nastavení (EV, FOV, WB...)? Díky.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Kamera Xiaomi Yi
PříspěvekNapsal: sob 23.09.2017 11:34 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
Ahoj, spadl jsem a na kamere jsem rozflakal cocku a plastovej krouzek kolem ni. Cocka se da v pohode sehnat na netu a vymena je snadna, ale ten krouzek co je kolem ni se sehnat neda. Nebude problem si nejakej udelat a nalepit ho, ale netusim, jake to ma rozmery. Kdyby se nasel nekdo, kdo ji ma a byl by schopen ji zmerit posuvkou, byl bych moc vdecny. Jedna se o plastovej krouzek, co je kolem cocky na kamere xiaomi yi 2k.

Pripadne kdyby nekdo mel kameru na ND, tak mi staci napsat...

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kamera Xiaomi Yi
PříspěvekNapsal: sob 23.09.2017 18:26 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.3.2014
Příspěvky: 306
Bydliště: Praha 5
Obrázky: 1
BANE píše:
Ahoj, spadl jsem a na kamere jsem rozflakal cocku a plastovej krouzek kolem ni. Cocka se da v pohode sehnat na netu a vymena je snadna, ale ten krouzek co je kolem ni se sehnat neda. Nebude problem si nejakej udelat a nalepit ho, ale netusim, jake to ma rozmery. Kdyby se nasel nekdo, kdo ji ma a byl by schopen ji zmerit posuvkou, byl bych moc vdecny. Jedna se o plastovej krouzek, co je kolem cocky na kamere xiaomi yi 2k.

Pripadne kdyby nekdo mel kameru na ND, tak mi staci napsat...


Zdar, kroužek změřit můžu, potřebuješ vnitřní nebo vnější průměr? Nebo oba? Ale vyndavat jej asi chtít kvůli měření nebudu.. Stejně si myslím, že tam není potřeba.. Budeš měnit celý objektiv nebo se dá jen čočka? Viděl jsem na netu spoustu jiných objektivů, ale maj menší FOV a tak se asi pro FPV moc nehodí.. Ale může se s nimi zoomovat apod. Já teď objednal na kameru hliníkové pouzdro na které jdou přišroubovat filtry..


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kamera Xiaomi Yi
PříspěvekNapsal: ned 24.09.2017 7:11 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
Gándhí píše:

Zdar, kroužek změřit můžu, potřebuješ vnitřní nebo vnější průměr? Nebo oba? Ale vyndavat jej asi chtít kvůli měření nebudu.. Stejně si myslím, že tam není potřeba.. Budeš měnit celý objektiv nebo se dá jen čočka? Viděl jsem na netu spoustu jiných objektivů, ale maj menší FOV a tak se asi pro FPV moc nehodí.. Ale může se s nimi zoomovat apod. Já teď objednal na kameru hliníkové pouzdro na které jdou přišroubovat filtry..


Ahoj sundavat to nemusis staci delka a vnejsi prumer a pokud je to do kuzele, tak horni a dolni prumer. Vnitrni udelam podle cocky at je to na tesno... Kupuju jen cocku a ta mam fov 150 oproti puvodni 155 to neni zase tak zle.

EDIT: Tak uz neni treba, za litr mi prijde kamera + vodotesne pouzdro + 32GB karta. Pak uz si to teda zmerim sam a opravim tu starou casem a budu mit dve to neni na skodu. Na race koptere to muze snadno umrit :D

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kamera Xiaomi Yi
PříspěvekNapsal: ned 24.09.2017 14:41 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.3.2014
Příspěvky: 306
Bydliště: Praha 5
Obrázky: 1
BANE píše:
Tak uz neni treba, za litr mi prijde kamera + vodotesne pouzdro + 32GB karta.


A to bude použitá kamera? Jinak novou jsem viděl nejmíň tak za 1500,- Kč. Pošli kdyžtak odkaz.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kamera Xiaomi Yi
PříspěvekNapsal: ned 24.09.2017 18:00 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
Gándhí píše:

A to bude použitá kamera? Jinak novou jsem viděl nejmíň tak za 1500,- Kč. Pošli kdyžtak odkaz.


Je to pouzita. Nejakej pan ma dve, toto je ta prvni zelena, ale ty veci co k tomu dava se hodi. Na vodotesnem drzaku mi praskla klipsna a karta se nestrati :D. Dava to strasne levne, ale pise, ze je funkcni a malo pouzivana. Ma dve a tuto uz nepouziva. Za ty penize bych koupil kartu, nove pouzdro a nahradni cocku na tu starou. Vse od cinana samozrejme a takhle to mam i s celou kompletni kamerou. Uprimne na kopteru se mi nechce kupovat nejake gopro za 7K treba :D. Mam doma na yi jeste nejake prislusenstvi a vim ze je dobra, ale na netu se blbe shani a podrazila.

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz