Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 21.09.2015 14:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.9.2013
Příspěvky: 1383
Bydliště: Praha, ČR
Obrázky: 38
prosím poradil by mi někdo malinko zběhlý v oblasti sluchátek?

Cíl ... dostat audio kanál přenášený z FPV do sluchátek tak, abych měl za letu zpětnou vazbu motorů i když nejsem poblíž nebo je kolem trochu bugr.

Situace ... Audiokanál se mi přenáší přes ImmersionRC video Tx do brýlí FatShark Dominator HD celkem bez potíží. Na vestavěném rekordéru je kanál dobře nahrán spolu s videem. Fatsharky mají výstup v 4 pinovém 3,5 mm jacku, ze kterého by měl jít dostat mj. zvuk. kanál do sluchátek celkem přímočaře. Tolik teorie.

Problém: ... když jsem zkusil udělat redukci z toho Fatshark 4pinového jack 3,5 mm konektoru, který používají Fatsharky, tak jsem ale byl úspěšný jen částečně. Našel jsem si na kterém pinu má být to audio a z něj si spolu s kostrou napojil stereojack samici pro obyč. stereosluchátka. Po připojení sluchátek zvuk sice v jednom kanále slyším, ale je velmi-velmi tichý. na tlačítka "VOL" na Fatshark brýlích to nereaguje nijak a nevím jak to dostat do nějaké lidské hlasitosti. Sluchátka jsem použil dvoje (nějaké noname prehistorické nezjistitelné Panasonic in-ear (ty nebyly slyšet skoro vůbec) a pak Také starší, ale alespoň známé a identifikovatelné Sennheiser CX200 nebo CX300 nebo tak něco ... už je mám doma ale drahně let ... určitě ne současné modely - ty jsou slyšet lépe ale stále je to jen šeptání.


Napadá někoho jak z toho dostat normální zvuk ... nepotřebuji HIFI potřebuji slyšet motory :)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
PříspěvekNapsal: pon 21.09.2015 15:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.6.2011
Příspěvky: 713
Bydliště: Svitavy a okolí
Pokud brýle nemají vestavěný zesilovač tak z obyčejných sluchátek nic kloudného nedostaneš. Asi nejjednodušší řešení by mohl být přenosný sluchátkový zesilovač. Pokud nepotřebuješ nic extra, tak se ty obyčejné dají sehnat za cenu pod 1000Kč, případně spatlat svůj - internet je plný návodů, případně na eBayi se povalují již hotové základy za směšné ceny (ovšem jestli fungují a jak, to opravdu netuším)

_________________
Last one alive, lock the door!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 21.09.2015 17:34 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.9.2013
Příspěvky: 1383
Bydliště: Praha, ČR
Obrázky: 38
dík ... juknu

... a věděl by někdo jaký mají fatsharky ten výstup? myslím že tu někdo sluchátka připojená k FatSharkum zmiňoval. Tak by mohla být nějaká zkušenost s nimi .... neví někdo?


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz