Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 27.04.2017 20:22 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 12.2.2017
Příspěvky: 9
pakozdy píše:
prosim o radu nejakeho vlastnika eachine vr d2 -
je diverzita a rekorder vyrazny argument v prospech zakupenia pri beznom lietani t.j. nie dialkove a pretekarske lietanie.
dik


Sent from my XT1032 and I will remove the signature


Ahoj mám Eachine VR D2 + kameru Foxeer Arrow HS1190 CCD + vysílač Skyzone TS5823s 200mw 40ch lítam teda na DJI F450 a co se týče brýlí tak za ty prachy paráda zatím jsem zkoušel jenom 500m daleko a vše je v pohodě i lítání kolem hlavy paráda za ty prachy na začátek úplně bomba jediný minus je že nemají výstup na zvuk ani ho nenahrávají to je pro mě asi jako jediný negativa jinak parada mohu doporučit

_________________
DX6i, DX6G2, DX3S
Eachine VR D2
Blade 400, MCX, MSR, Nano CP s,
DJI F450
Tamiya TT01, Traxxas E-Revo


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: stř 28.06.2017 7:29 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 16.8.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Kutná Hora
Ahoj. Začíná mě taky lákat vyzkoušení FPV. Buďto bych to dal na deltu 900 mm, nebo ještě dvě letadla. To jenom pro představu. Žádné dálkové lety. Líbí se mi ten set v příspěvku nade mnou. Je to tady od nás a ta cena by se dala. Mám dotaz ohledně kamery. Mám Mobius a ten by to snad mohl umět.
Potom další dotaz. Když tam budu mít kameru, tak umí zároveň natáčet přenášet, nebo se to řeší dvěma kamerama. Díky za odpovědi.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 09.08.2017 15:27 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 17.1.2011
Příspěvky: 492
Bydliště: Ústí nad Labem
312_Forrest píše:
Potom další dotaz. Když tam budu mít kameru, tak umí zároveň natáčet přenášet, nebo se to řeší dvěma kamerama. Díky za odpovědi.


Je obvyklé mít jednu kameru na FPV a druhou na HD záznam. Jde to udělat i s jednou, pokud tato má AV out, ale má to své problémy. Většinou TV kamerky mají lepší obraz, lépe zvládají přechod do stínu, jsou spolehlivější. Já třeba mám GoPro a už se mi stalo, že mi došla baterka za letu... kdybych neměl extra FPV kamerku, tak bych měl trošku problém.

_________________
Bixler, Super Sky Surfer, DJI F550, Mavic Pro | FrSky Taranis X9D+
Blog: http://tinyurl.com/ctuoqtx


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 10.04.2019 17:01 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.8.2015
Příspěvky: 415
Bydliště: Královéhradecko
Obrázky: 24
pakozdy píše:
prosim o radu nejakeho vlastnika eachine vr d2 -
je diverzita a rekorder vyrazny argument v prospech zakupenia pri beznom lietani t.j. nie dialkove a pretekarske lietanie.
dik

Sent from my XT1032 and I will remove the signature


Mám Eachine VR D2 s diversitou i Eachine EV100 bez diversity (vše s orig. anténami) a subjektivně se mi zdá, že na obou brýlích je ten obraz zarušenej tak nějak stejně. Do 800m se to tak nějak dá, dál už je to přes pruhování a blikání nepoužitelný. Vysílač 200mW s cirkulární anténou, co se dodává ke koptéře XK Detect X380.
Nejdřív si ale vyzkoušej, jestli máš na "boxové" brýle vůbec dostatečně zdravé oči, ten obraz je v nich totiž tak blízko, že pokud už nemáš zrak 100%ní, může se Ti dělat špatně nebo bolet hlava, jak se Ti budou oči snažit opakovaně zaostřovat na tak blízký objekt. O tom se bohužel stále nikde moc nepíše a přitom je to tak zásadní věc při koupi FPV boxových brýlí. U mě nevolnost a bolesti hlavy přešly ihned po pořízení "slim" EV100, u kterých je obraz opticky vidět mnohem dál a oči proto nemají takový problém se zaostřováním.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz