Pravidla fóra

:!: :!: Inzeráty bez pořádného popisu, v podstatě jen s odkazem, budou odstraněny. :!: :!:

Inzerát musí obsahovat jasný popis toho co nabízíte a v jakém je to stavu. Neváhejte se rozepsat o detailech.
Inzerát musí obsahovat CENU v Kč, SK, €, atd.. . Pokud nebude v inzerátu uvedeno jinak, je cena včetně poštovného po ČR. Doporučuje se doplnit jinou možnost a místo předání.
U inzerátu s cenou nad 1000Kč musí být přiložen obrázek konkrétního nabízeného kusu.
Inzerát neupravujte, pouze přidávejte příspěvky. Není povoleno "oživení inzerátu", nicméně je možné přidat příspěvek upravující inzerát, třeba snížení ceny.

Inzeráty, které nesplní uvedené podmínky budou odstraněny.

Očekává se čestné jednání na obou stranách. V případě nežádoucího chování bude vše zveřejněno.
V okamžiku, kdy inzerát již neplatí, tak inzerát editujte a text předmětu nahraďte slovem PRODÁNO, bude odklizen moderátory.
Není dovoleno komentovat cenu u inzerátu. Prodávající i kupující se jistě rozhodnou samostatně.

Tato sekce není obecným tržištěm, je určena pro pravidelné uživatele RCMANIA.cz.
Pokud vám inzerát zmizí, tak to bude nejspíš nedodržením těchto pravidel. Než to zkusíte znovu, tak si pravidla znovu přečtěte.
Nabídky na výrobu na CNC zadávej pouze v sekci CNC nabízím poptávám, pro vstup čtěte pravidla CNC nabídky.

Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 06.03.2020 19:43 
Mazák
Mazák

Potřebuji zredukovat místo kvůli přírůstku do rodiny, tak je na čase se zbavit letadel, co nepoužívám. První na řadu jde Piper J-3 Cub. Běžně lítám z pole z ruky, což pro toto letadlo moc nejde, takže jsem k němu dodělal i lyže. Vhodný sníh ale také zrovna v Brně moc často nebývá, takže ve výsledku jsem s ním letěl jen jednou.

Jelikož nebylo letadlo kde pořádně skladovat, tak zatímco křídla byla ve sklepní kóji, trup byl na balkoně, což se ale ukázalo, že nebyl dobrý nápad, protože UV totálně zdegradovalo potah. Bude tedy potřeba trup letadla znovu potáhnout. Stejně tak zkřehlo a praskla "plexifolie" kabiny a bude potřeba nová. Nějaké drobné práce budou potřeba, nic velkého. Nicméně abych se letadla zbavil, tak jde v podstatě spíš za cenu vybavení. Letadlo ani motor jsem neměl jako nové, obojí bylo zvlášť koupeno přes inzerci. V letadle byl původně žhavík, já tam dal benzíňák.

V letadle je benzínový motor MVVS 26ccm. S letadlem se prakticky nelétalo, takže s motorem jsem já moc nenatočil. Jelikož byl motor neseřiditelný, byl na revizi v MVVS, kde byl zkontrolován s výsledkem mechanicky naprosto v pořádku, ale vadné zapalování. Pořízeno tedy nové zapalování a oproti běžnému vybavení se jedná o zapalování ICU-S, které dává silnější jiskru a má automatický sytič. Jelikož motor od té doby delší dobu ležel, tak jsem vyčistil karburátor a na hrubo (sluchem bez otáčkoměru) seřídil, běží spolehlivě.

Vybavení:
benzínový motor MVVS 26ccm, zapalování ICU-S, laděný dlouhý výfuk
v křídlech serva Hitec HS-5485HB (2ks)
směrovka a výškovka digitální serva PowerHD 8309 TG (2ks)
plyn sevo Hitec HS-422
sytič servo
kromě klasických kol jsou i lyže

Nedostatky:
trup vyžaduje nový potah
potřeba nové "čelní sklo"
přilepení směrovky

Cena: 7500,- (motor Mvvs 26 s ICU-S sytičem 5500, serva a vypínač 1500, letadlo 500)
prozatím prodej pouze v celku, pokud se neprodá, tak až pak po částech

Extra věci:
2T olej do benzínu (k motoru zdarma)
ruční benzínová pumpa na kličku (k motoru zdarna)
12V startér Heavy Duty Deluxe 800,-

Lokalita: Brno a okolí
Kontakt: SZ nebo emailem na adresu masp01 zavináč centrum.cz

Video motoru kvrdlání plynem:
http://mihlit.cz/smetiste/mvvs26.mp4(30 MB)

Foto:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: ned 15.03.2020 13:56 
Mazák
Mazák

Sleva na 7000,-

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: sob 21.03.2020 17:22 
Mazák
Mazák

Potřebuji uvolnit místo celkem nutně, tak ještě poslední pokus o prodej v celku, než půjde trup pryč a zbytek po částech.

Sleva na 6000,-

Pokud se do konce týdne neprodá, tak půjde na prodej samotný motor (plus nádrž a olej), takže je možná i rezervace motoru.

Profil {RCalbum.cz}