Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1075 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 72  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 12.11.2013 22:45 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 8.7.2011
Příspěvky: 6960
Bydliště: Písek, ČR
... a tady jsem si to dovolil ještě trochu upravit, ať je to zase něco jiného:


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

_________________
FrSky Horus, letadla, heli+koptéry.
http://rc.ludl.cz


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: stř 13.11.2013 16:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.8.2010
Příspěvky: 921
Bydliště: SK
vcera som bol len tak z nudy polietat a vzniklo toto :D



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

_________________
DJI Phantom 4pro, DJI Spark, DJI Mavic pro


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 13.11.2013 19:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2007
Příspěvky: 5413
Bydliště: Praha
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (3)
Páni to je adrenalin :-)
Né sranda, ale proč netočíš něco zajímavého?

_________________
Nikdy nikomu nevěř, pak budeš věřit všem stejně....


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 13.11.2013 19:53 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.8.2010
Příspěvky: 921
Bydliště: SK
:D da sa povedat ze sezona akcii skoncila cize nieje co tocit

_________________
DJI Phantom 4pro, DJI Spark, DJI Mavic pro


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 14.11.2013 12:48 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 26.4.2013
Příspěvky: 118
Bydliště: Zlín
Radost je si něco natočit, ne jen na to koukat ve skříni ;))


Naposledy upravil Duska dne čtv 14.11.2013 15:29, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 14.11.2013 13:01 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 31.10.2013
Příspěvky: 27
Jojo ...čistě teoreticky .... asi opravdu nikdo neřeší vyhlášky a trochu nesmyslnné zákony... nebo se pletu a toto komerční použití je s registrací pilota ? Nerýpu jen se ptám, protože to už cca 2 měsíce řeším ... nechci autora naštvat jen se orientuji v situaci teorie - praxe


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 14.11.2013 14:11 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 26.4.2013
Příspěvky: 118
Bydliště: Zlín
nikdo mi nezaplatil za použití těchto záběrů. Čistě jsem vzal stroj, natočil jsem co chtěl a dal záběry k dispozici


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 14.11.2013 14:53 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 31.10.2013
Příspěvky: 27
no a v tom bohužel také současní úředníci vidí problém ... bylo to ke komerčnímu užití bylo to dokonce pro veřejné medium a už toto je dle nich proti zákonům a současné vyhlášce ...bohužel je to tak .... :( já jen jak se k tomu staví většina ...to nyní sonduju ... ale jinak tě chápu ..... tak snad se "úředníci"
zamyslí ....a změní to co platí k rozumějšímu


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 14.11.2013 15:02 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 8.7.2011
Příspěvky: 6960
Bydliště: Písek, ČR
Otázka je, co znamená "komerční využití". Pokud to bylo zcela zadarmo, je to "komerční"?

_________________
FrSky Horus, letadla, heli+koptéry.
http://rc.ludl.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 14.11.2013 15:09 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 31.10.2013
Příspěvky: 27
bohužel i zadarmo ... bylo to pro komerční využití .... dostal jsem dlouhé povídání od úřadu pro letectví co a jak je v současnosti platné .... jsou to dvě etapy odhaduju tak rok papírování žádostí a celkem na poplatcích 16500,-+ zkoušky z teorie a praxe ...téměř jako pro ultralight. Už to řeším 2 měsíce a toto je bohužel česká legislativa ... a platí i na tentp případ ... :( a výhledově prý plánují - to jesem jen slyšel od modelářů) že se bude platit nějaký paušál za rok pokud kdokoliv použije takové foto či video a to i soukromě na FB atd ... prostě no nebudu tu psát neslušně .... ale situace je asi taková, že pokud se najde bonzák tak asi bude průšvih ale jinak snad ne ...:-(


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 14.11.2013 21:09 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2008
Příspěvky: 358
Bydliště: Praha
Obrázky: 4
Já myslím, že průšvih už je, když si tady každý ohřeje svoji polívčičku a znovu se snaží diskutovat o věcech které již několikrát diskutované byly. To mi připadá jako provokace, zviditelnit tento problém co nejvíce.
Jestliže si natočím na dovolené kamerou v ruce jakoukoliv památku zvenku a pochlubím se s tím, je to moje věc. Když to natočím kopterou, je to to samé.
Komerce je, pokud se nepletu, když dělám něco za úplatu. Naučný slovník cizích slov nám říká, že komerce je obchod, obchodování nebo obchodní styk.

Nepleť si pojmy s dojmy.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 15.11.2013 18:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.11.2012
Příspěvky: 969
Bydliště: Vizovice
Obrázky: 70
Taky si myslím.. pokud někomu věnuji video zdarma a on ho použije komerčním způsobem nemá žádný doklad že je odemne tudíž já můžu říct že si ho natočil sám a problém má on.. jak mi můžou dokázat že jsem to točil já? jinak mu taky u toho mohu dát papír že video je jen pro vlastní potřebu a není určeno pro komerční použití + podpis.. pak at si stím dělá co chce :)
ja si hlavně ted budu vyřizovat připojištění.. nevím jaké asi pojištní proti blbosti nebo nemáte stím nějaké zkušenosti? nikdy nevíte co se stane a někomu to vlítne do auta či nové fasády tak abych byl připraven i na to :) uráz to by asi byl větší problém :(


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: stř 27.11.2013 7:34 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
Jedno me aktualni video z Blyde River Canyonu v Jizni Africe, jinak 3. nejvetsi kanon sveta (nejvetsi v tropickem pasmu), formace Dragensberg Escarpmentu, gigantickeho zlomu krajiny, nachazejicici se v provinci Mpumalanga, v oblasti, kde nahorni plosina Highveldu pada temer o 1.000 metru do tzv. Lowveldu pred pobrezim Indickeho oceanu v Mosambiku.

Kanon je naprosto majestatni a ohromujici, uz jsem tam byl pred 10 lety, ale cele to bylo v mracich, takze jsme nic tehdy nevideli. Tentokrate jsem to symbolicky zaradil na pocatek expedice Go Africa 2013, (o ktere pisi vice ve vlakne o Phantomech, napr. aspekty letani s multikopterou v exotickych zemich, jako je S.A., Zimbabwe, Botswana a Namibie), predtim, nez jsem prejeli do Zimbabwe, a uz i proto, ze naopak konec expedice byl planovan do 2. nejvetsiho kanonu sveta v Namibii.

Tady jsem na nasi expedici s Phantomem poprve letel, zapad slunce, poradne vyklepany, vystraseny, cekali jsme jak tech par turistu cekajicich na zapad zmizne, presto tam okounelo par uzaslych cernych kluku.
Na letani a nataceni ze vzduchu jsme meli jen chvilku, nebylo to nijak oficialne vyjednane. Neni to dokonale, spousta zacatecnickych chyb, byl ve vysce dost vitr, YAW zakmity, obrovska a majestatni dira a nervy delaly sve...

(prepnete si na celou obrazovku a do HD, min. 720p, lepe do 1080p)



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: stř 27.11.2013 10:05 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 8.7.2011
Příspěvky: 6960
Bydliště: Písek, ČR
Dobrej adrenalín nad tou dírou! 8O
V takovém terénu by se mi líbily trochu rychlejší průlety, ale to by bylo spíš na letadlo. Chápu tvojí nervozitu s copterou, tam se přeci jen musí hlídat čas a kdybys byl zrovna nad propastí s docházející baterkou... :?

Ještě větší adrenalin by byl točit ze vzduchu kasárna v Severní Koreji. Dáte to někdo?
:lol: :lol: :lol:

_________________
FrSky Horus, letadla, heli+koptéry.
http://rc.ludl.cz


Naposledy upravil Woita dne stř 27.11.2013 10:18, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 27.11.2013 10:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
Woita píše:
Dobrej adrenalín nad tou dírou! 8O
V takovém terénu by se mi líbily trochu rychlejší průlety, ale to by bylo spíš na letadlo. Chápu tvojí nervozitu s copterou, tam se přeci jen musí hlídat čas a kdybys byl zrovna nad propastí s docházející baterkou... :?
Ještě větěí adrenalin by byl točit ze vzduchu kasárna v Severní Koreji. Dáte to někdo?

:lol: :lol: :lol:
O mesic pozdeji jsem byl v Namibii drobet odvaznejsi na dalsim (2. nejvetsim na svete) kanonu Fish River, i k nemu se casem dostaneme... :) Zena jako spotter vedle me stale kybicovala, at se uz vratim, mela toho stresu o dost vic nez ja :wink: Trochu vice adrenalinu bylo pri letani v Zimbabwe a Botswane, kde jsem letal asi 15 metru pred nasranym slonem.

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1075 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 72  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz