Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1075 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 72  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 05.09.2014 15:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.8.2010
Příspěvky: 2777
Bydliště: Kladno ČR
Obrázky: 1
Souhlasim s Bohem:-)

_________________
http://lee93.rajce.idnes.cz/Cabarna_13.6.08/


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
PříspěvekNapsal: pát 05.09.2014 15:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
Woita píše:
Jojoo, Pelješac znám, pěkný pooukání. :) Když je na videu něco k čemu má člověk vztah, má to úplně jiný účinek než něco neznámého....Z modelářského hlediska: Nad tím mořem to je takové malé hrdinství, přeci jen se v případě problému nedá přistát. Ale to ty máš skoro na všech svých záběrech :wink:
OK2BUH píše:
@gardenroute Taky do té oblasti rád jezdím. Tvůj YT kanál mám zapamatovaný v televizi a pouštím to návštěvám. Tvoje videa jsou perfektní, umíš to.
Díky chlapi, tak jako Vy mám Pelješac taky dost rád, před nějakou dobou jsem Chorvatsku nemohl přijít na jméno, ale po "objevu" této v podstatě nejvzdálenější oblasti (a ještě Korčula naproti) někdy před 10 lety, jsme si to se ženou zamilovali. V Orebići a okolí řada perfektních restaurací, v Mirce superpláž, jistota dobrého počasí (až na to letošní tornádo !). A to navzdory tomu, že tam ekonomika nyní jde opět do kopru...

@Woita - jo, létání na vodou je moje srdeční slabost, za dobré záběry nad nějakou vodou, bažinou, nebo hlubokou dírou musí člověk něco obětovat, v tomto mě Afrika trochu vytrénovala :mrgreen:, mám sice již někdy od loňska páreček WaterBuoyů, nicméně s nimi nelétám (ale v kufru je mám :D ), dílem, protože nemám dosud vyřešeno jejich rozumné upevnění na Ptaaka (mám jiný podvozek), dílem, že to zvyšuje hmotnost, a dílem, že po pádu slané vody to stejně asi nemá cenu nějak zachraňovat :wink: Díky za propagaci!

@OK2BUH - doufám, že to nejsi Ty, kdo mě na trubce stále dává palec dolů, ať jde o cokoliv, celkem jsem počital s tím, že to bude někdo odtud :D

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 05.09.2014 16:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.11.2013
Příspěvky: 3515
Bydliště: Olomouc, ČR
Ne ne, já jsem ještě nikdy na Trubce palec nikomu nikam nestrčil :) Ale jestli chceš tak ti je tam nasázím všechny nahoru. Ty videa jsou opravdu dobré, jak technicky tak uměleckým dojmem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 07.09.2014 16:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.1.2014
Příspěvky: 515
Citace:
Jsou to nádherná místa, kam jezdíme v létě již řadu let.

Nádherné video Petře. Chorvatsko je pro mne také srdeční záležitost, zvláště opuštěné ostrůvky a zátoky kam se člověk dostane třeba jen na plachetnici
Jinak k videu 2 dotazy:
1. velmi se mi líbí plynulost videa při otočkách kolem vlastní osy - je to točené 60FPS?
2. jak v postprocesingu nebo v nastavení gopro eliminuješ změnu barvev a hlavně kontrastu při sklopení kamery z horizontály kolmo dolů?

_________________
Phantom 4, ipad air2 cellular, tracker RF V16


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 07.09.2014 17:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
texmur píše:
Nádherné video Petře. Chorvatsko je pro mne také srdeční záležitost, zvláště opuštěné ostrůvky a zátoky kam se člověk dostane třeba jen na plachetnici
Jinak k videu 2 dotazy:
1. velmi se mi líbí plynulost videa při otočkách kolem vlastní osy - je to točené 60FPS?
2. jak v postprocesingu nebo v nastavení gopro eliminuješ změnu barvev a hlavně kontrastu při sklopení kamery z horizontály kolmo dolů?
Díky Tomáši !
- točeno 1080/50fps/medium (60 fps jako US/Japan normu nepoužívám), v postprocesu některé záběry zpomaleny na 25fps a srovnáno FishEye zkreslení, velká HD kamera pro "pozemní" dotáčky mě jede také na 25fps, takže těch 50fps je pro mě vhodnější počáteční frame rate
- v GoPro nic bohužel nastavit nejde (plný automat), vše dodělávám v postprocesu, jako např. korekci barev, doostření po stabilizaci a ořezu, a další úpravy obrazu

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 08.09.2014 17:22 
Mazák
Mazák

Registrován: 31.8.2014
Příspěvky: 915
Obrázky: 0
Prikladám video zo skaly, kde som natáčal.. Bola slabá viditeľnosť z dôvodu akoby hmly (dymno)..




Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 08.09.2014 17:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
DominikVF píše:
Prikladám video zo skaly, kde som natáčal.. Bola slabá viditeľnosť z dôvodu akoby hmly (dymno)..
Moc pěkné výškové záběry, ta mlha tomu přidává pěknou atmosféru...

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 08.09.2014 18:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.9.2013
Příspěvky: 667
Bydliště: Brno
Obrázky: 28
super, jaká byla výška?

_________________
F306 Phantom 2 s H3-3D, FPV 5,8 GHz 400 mW, 7" monitor diverz., iOSD mini, MarcoPolo, Waterbuoy


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 08.09.2014 18:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.1.2014
Příspěvky: 515
Tak já přidám také jedno moje video z cest po Čechách.


Obrázek

_________________
Phantom 4, ipad air2 cellular, tracker RF V16


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 08.09.2014 18:48 
Mazák
Mazák

Registrován: 31.8.2014
Příspěvky: 915
Obrázky: 0
hravec píše:
super, jaká byla výška?



nadmorská výška tejto skaly bola 915 mnm... výška koptéry z bodu vzletu cca 120 m a vzdialenosť do 500 m


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 08.09.2014 18:51 
Mazák
Mazák

Registrován: 31.8.2014
Příspěvky: 915
Obrázky: 0
Pozerám, že vy tu máte dá sa povedať profesionálne upravené zábery , čo ja tu dávam obyčajné "surové" videa z kamery.. Pozerám už po nejakom programe na strih videa... tak za nejaký čas by som sa dal na to a tiež pridal niečo upravené.. :)

a ešte ,že ja sa len učím lietať, ved to vidieť aj na videu, že letím kade tade... všelijakým smerom :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 08.09.2014 19:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
texmur píše:
Tak já přidám také jedno moje video z cest po Čechách...[/img]
Moc pěkné, Natasha Marsh výborná volba muziky, krásný zámek...
Akorát píšeš na konci, že to je 1080p, ale připadá mě to spíše jakoby 720p, máš to na Vimeo dobře uploadnuté ?

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 08.09.2014 19:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
DominikVF píše:
Pozerám, že vy tu máte dá sa povedať profesionálne upravené zábery , čo ja tu dávam obyčajné "surové" videa z kamery.. Pozerám už po nejakom programe na strih videa... tak za nejaký čas by som sa dal na to a tiež pridal niečo upravené.. :)
a ešte ,že ja sa len učím lietať, ved to vidieť aj na videu, že letím kade tade... všelijakým smerom
:)
V pohodě, každý se to musí naučit :D Ale určitě se snaž dobře zvládnout letadlo, ideální je koptéru na 100% "ovládnout" nejprve na LOS (přímá viditelnost), vč. pokročilých letových režimů jako je IOS, a teprve poté přejít na FPV (plné FPV). To už je jiná zkušenost. A nebát se vyzkoušet nějaké krizové scénáře, např. FailSafe, samozřejmě v bezpečném terénu, aby jsi se uměl vyrovnat s případným problémem bez zbytečných zmatků, to jsou osobní zkušenosti.
Trochu se mě někdy ježí chlupy, když vidím některé nové uživatele, bez větších pilotních zkušeností, jak hned jdou do FPV létání, to není dobrá cesta, a dříve nebo později skončí problémem. A tady se do nás poté trefují ti nepřející :(
Ozvi se klidně na SZ, když si nebudeš vědět rady. A můžeš kouknout i do mého zdejšího blogu, mám tam jak pár rad pro začínající piloty, tak i nějaká ta Phantom videa (např. z jižní Afriky, nebo ty poslední z Balkánu.

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 08.09.2014 20:09 
Mazák
Mazák

Registrován: 31.8.2014
Příspěvky: 915
Obrázky: 0
super! ozvem sa určite a idem si prezrieť tvoje príspevky, videá a pod. Samozrejme, nebudem si nič nahovárať, učím sa a dlho učiť budem.. Ved mám sa ešte veľa toho čo učiť. Ja lietam len v GPS režime a keď som raz nepočkal na všetky satelity, tak koptéra skončila v susedovom plote (odniesli si to "len" 4 vrtule) .. a druhýkrát mi spadla keď som klesal s koptérou z 400 m výšky dole, pozeral pohľadom do neba kedy ju uvidím a keď som pozrel na displej , tak koptéra už padala 6 m/s rovno dole.. a vtedy som nevedel čo spraviť, nereagovala na pridanie plynu , tak spadla na lúku... ale vyšla bez následkov až na USB konektor v GoPro kamere, ktorý odtrhlo. Šikovný kamarát mi ho pripájkoval, takže lietam ďalej s obrazom.. čiže začiatočnícke chyby zrejme :) Kalibrujem pred každým letom, akurát som si ju aktualizoval na najnovší firmware, kde som si aj nastavil, že pri poklese pod 20% batérie sa mi vráti na miesto štartu "domov"..tak toto akurát funguje , že skutočne príde naspäť odkiaľ vyletela :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 08.09.2014 20:44 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 23.4.2014
Příspěvky: 134
a folkmarske kamziky (kozicky) tam boli tiez? :)
nabuduce poprosim video z T2 :D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1075 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 72  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz