Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 810 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: pon 07.07.2014 9:56 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 7.7.2014
Příspěvky: 2
Zdravim, vcera se mi stala divna vec. (A200) asi hodinku litam, a najednou prestal fungovat motor.
nejdriv ani nepip. po nejake dobe (10minut) po pripojeni k regulatoru normalne zapipal, ale nenabehne, sice je videt, ze po pridani plynu se vrtulka pohne, ale neda ani centimetr. tak nevim jestli odesel regulator nebo motor? da se to nejak zjistit / zmerit? resp. vite nekdo jake jsou V/A na vyvodech regulatoru? nenapada me jak jinak to overit, abych mohl koupit bud jedno nebo druhy. je to my jediny a prvni ero a litam chvilku tak zadne velke zkusenosti nemam. Diky


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: čtv 21.08.2014 11:14 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.7.2012
Příspěvky: 44
Bydliště: BK JM CZ
vidím to na regulátor. Dělalo mi to podobně a výměna regulátoru pomohla. Od té doby je to víc jak rok a pořád bez závady.

Motor můžeš v pohodě otestovat, když ho připojíš "natvrdo" na zdroj napětí - měl by se točit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: čtv 21.08.2014 11:23 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.7.2012
Příspěvky: 44
Bydliště: BK JM CZ
Albremi píše:
Napadlo mě, co takhle zkusit ty poloviny křídla k sobě přichytit suchým zipem? Zkoušel to někdo? ....


Suchým zipem zajistit poloviny křídla jsem si vyzkoušel a pokud chceš křídla často oddělávat tak silně nedoporučuju! Jde to blbě od sebe a musíš buď vynaložit ukrutnou sílu a nebo začít s křídlem "páčit". Obojí je pro EPPčko po čase destruktivní. Spíš jak píše Kope ty magnety, síla na demontáž zůstane, ale páčit se nemusí a nebo zajištění šroubem, jak je zde již uvedeno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: stř 27.08.2014 20:47 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 9.7.2014
Příspěvky: 2
Obrázky: 3
Ahoj stal jsem se majitelem sky climberu, musím říct že to není špatné éro. Po vychytání much se s ním docela slušně lítá.
Za 1. zkroucený trup, něco jsem za pomoci fénu srovnal a zbytek vyrovnala křidélka.
Za 2. a to je mnohem horší došlo k výpadku rc soupravy, motor naplno a samozřejmě lopas až do máti země. A to před letem kontroluji jestli se vše hýbe.
A že to bylo rádiem a kupodivu ne rukama mám potvrzeno, protože rádio šlo na reklamaci a teď lítám na půjčené soupravě a vše v pohodě. Tak bacha na RÁDIO.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: pát 05.09.2014 16:43 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 9.7.2014
Příspěvky: 2
Obrázky: 3
Takhle jsem si zbastlil přepravní krabici viz foto v galerii.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Zkroucený trup
PříspěvekNapsal: ned 07.09.2014 18:12 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 17.6.2014
Příspěvky: 4
Lidi zlatí, jedna veliká prosba! Neví někdo, jaký má mít (alespoň přibližně) úhel motoru vůči křídlům? Když zkouším motorový let, tak Climber neví, jestli má jít do výkrutu, nebo do lopinku... Po celkem velikém množství přistání (ne všech úplně zdařených) je trup samá záplata a motorový let rovně je jen sen... Ocas trupu byl celkem dost do zatáčky, s tím mi už pomphl fén, ale mám dojem, že ještě přední část trupu je na tom s úhlem všelijak... Úhel motoru vůči ose letadla bývá cca 3 stupně doprava a dolů, ale nevím, jestli to platí i u tohoto éra.... Případně jak to je tady vůči křídlům.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: úte 09.09.2014 19:25 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 61
Myslim si,ze tu nikdo nepsal o problermu pri motorovem letu.Smer drzi perfektne,jedine co se ti stane, kdyz das plny plyn a zaroven mirne nepotlacis,ze ti prejde do strmeho stoupani a prepadne pres zada,popripade udela premet.Letu zdar.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: stř 10.09.2014 17:02 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.9.2014
Příspěvky: 14
Bydliště: Most - SKY CLIMBER
Ahoj ,

stal jsem se šťastným majitelem SKY Climbera ,ale mám jednu závadu :

Popis závady:
Nelze nastavit hodnotu pro souměrné vychýlení křidélek - "vztlakové klapky"
nebo "brzdy" pro 5.kanál - páčkový přepínač na levé straně.
Nelze oděleně nastavit hodnotu "50" - základní poloha křidélek při jedné poloze páčky a např. hodnotu "30" pro souměrné vychýlení křidélek při přistání - druhá
poloha páčky.

nebo dělám něco špatně? poradí mi někdo ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: pát 12.09.2014 23:19 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 1.9.2014
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha 6
Zdravím piloty Sky Climbera! Do nedávna jsem jsem i já byl jeho spokojeným majitelem. Naneštěstí jen do chvíle, než došlo k osudové chybě - půjčení řízení malému dítěti a vteřina nepozornosti - a fatální zkáze. Jedno křídlo vejpůl, trup zmuchlaný jak čumák francouzskýho buldočka. Elektronika a motor ale bez úhony. Promáčklou LiPo jsem preventivně vyhodil.

Byl to můj první RC model, ale myslím, že jsem už řízení dostal jakž takž do ruky, včetně termiky, svahu, přistání. Ptám se, zda má smysl investovat do opravy a vydat cca 1.600,- za nové křídlo a trup, a nebo raději jít do něčeho jiného, zkusit prodat setový vysílač a celkově zvýšit laťku? Pokud čtu pozorně, tak Sky Climber je poměrně dobře vyladěné éro se slušným potenciálem. Takže co byste poradili?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: pát 12.09.2014 23:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.9.2013
Příspěvky: 1383
Bydliště: Praha, ČR
Obrázky: 38
pswebreg píše:
Zdravím piloty Sky Climbera! Do nedávna jsem jsem i já byl jeho spokojeným majitelem. Naneštěstí jen do chvíle, než došlo k osudové chybě - půjčení řízení malému dítěti a vteřina nepozornosti - a fatální zkáze. Jedno křídlo vejpůl, trup zmuchlaný jak čumák francouzskýho buldočka. Elektronika a motor ale bez úhony. Promáčklou LiPo jsem preventivně vyhodil.

Byl to můj první RC model, ale myslím, že jsem už řízení dostal jakž takž do ruky, včetně termiky, svahu, přistání. Ptám se, zda má smysl investovat do opravy a vydat cca 1.600,- za nové křídlo a trup, a nebo raději jít do něčeho jiného, zkusit prodat setový vysílač a celkově zvýšit laťku? Pokud čtu pozorně, tak Sky Climber je poměrně dobře vyladěné éro se slušným potenciálem. Takže co byste poradili?


pokud to neplánuješ znovu půjčovat tomu dítěti a přistáváš stabilně bez velkých chyb tak B je správně ... posuň se dál.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 16.09.2014 18:17 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.9.2014
Příspěvky: 14
Bydliště: Most - SKY CLIMBER
kope píše:
Když používáte na Climberovi křidélka ve funkci brzd, máte do nich přimixovanou výškovku ? A pokud tedy máte přimixovanou výškovku, tak jak - potlačení nebo přitažení ?



A to jde na tom vysílači J5 PRO ? nebo máš svůj vlastní ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: pát 19.09.2014 6:06 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.7.2012
Příspěvky: 44
Bydliště: BK JM CZ
Na vysílači ze setu to nejde.
Po zapnutí brzd můj Climber zvedá čumák, takže za sebe říkám do mixu výškovku potlačit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: sob 20.09.2014 6:47 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.9.2014
Příspěvky: 14
Bydliště: Most - SKY CLIMBER
NA trh pomalu přichází nový SKY CLIMBER 3G RTF s vysílačem J6PRO

https://www.youtube.com/watch?v=WsS8e404kAU


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: čtv 23.10.2014 10:01 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.9.2014
Příspěvky: 14
Bydliště: Most - SKY CLIMBER
Mám dotaz - jde u setového rádia ke sky climberu přeprogramovat nějak vypínač na poloviční výchylky na přepínač nastavení klapek na brzdy? Vlevo ze bych měl vztlakové klapky a vpravo brzdy na přepínačích.

dík


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKY CLIMBER RTR 2,4GHz
PříspěvekNapsal: čtv 23.10.2014 10:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.9.2013
Příspěvky: 1383
Bydliště: Praha, ČR
Obrázky: 38
co vím tak nejde a není to potřeba ... "klapky" jsou na něm stejně fakticky k ničemu.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 810 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz