Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 70 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: stř 08.07.2015 6:43 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 14.6.2015
Příspěvky: 56
Bydliště: Vysočina (Hodice)
Citace:
Za ty prachy to vypadá dobře, hlavně že to není plastové ale z hliníku, něco to i vydrží. A pak po pádu tolik nebolí jako mě, když jsem rozsekal 4x dražší.


tak to vypadá že tenhle gimball si koupím k Cheersonu CX20 akorát nevím zda si to hodit k balíku s quadrokoptérou kterou budu objednávat taky na banggood ?

_________________
Humming Bird BRQ10

DJI Phantom 3 Advanced


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: stř 08.07.2015 12:43 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 14.4.2015
Příspěvky: 137
Citace:
tak to vypadá že tenhle gimball si koupím k Cheersonu CX20 akorát nevím zda si to hodit k balíku s quadrokoptérou kterou budu objednávat taky na banggood ?



Na Banggoodu ti to stejně asi rozdělí do dvou zásilek. Uvidíš to hned jak přejdeš do košíku. Já když tam kupuju více věcí najednou, tak mi to chodí také v několika balíčcích. Kdyžtak si to klidně rozděl sám, jim je to jedno, protože oni poštovné neplatí.
Jen aby jsi měl na toho Cheersona dost náhradních dílů, na tom Banggoodu toho moc nemají.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: stř 22.07.2015 11:43 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 14.6.2015
Příspěvky: 56
Bydliště: Vysočina (Hodice)
cita21 píše:


Na Banggoodu ti to stejně asi rozdělí do dvou zásilek. Uvidíš to hned jak přejdeš do košíku. Já když tam kupuju více věcí najednou, tak mi to chodí také v několika balíčcích. Kdyžtak si to klidně rozděl sám, jim je to jedno, protože oni poštovné neplatí.
Jen aby jsi měl na toho Cheersona dost náhradních dílů, na tom Banggoodu toho moc nemají.


díval jsem se že na RCkingu něco málo mají. Jinak jsem ještě stále neobjednal... měl jsem teď jiné investice ale snad další měsíc. :? Už chci se chci začít učit s lepším strojem. Tu malou slečinku už mám olétanou dost a bez kamery je to nuda.

viz.
http://www.rcking.eu/cs/62607-cheerson-cx-20

_________________
Humming Bird BRQ10

DJI Phantom 3 Advanced


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: pon 27.07.2015 13:22 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 14.4.2015
Příspěvky: 137
Citace:
díval jsem se že na RCkingu něco málo mají. Jinak jsem ještě stále neobjednal... měl jsem teď jiné investice ale snad další měsíc. :? Už chci se chci začít učit s lepším strojem. Tu malou slečinku už mám olétanou dost a bez kamery je to nuda.


Myslím, že stejně za chvilku začneš koukat ještě po něčem lepším, ta kamerka s gimbalem, to bude na tohle dost těžký, takže se podstatně sníží doba letu. Pořád je to taková lepší hračka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: sob 19.09.2015 10:43 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 15.3.2014
Příspěvky: 56
zdravim vas .. prosim .o radu .mam phantom 1 . je to sice dedecek. ale leta porad skvele.. chci si dat gimbal..ale na tomto stroji neznam zapojeni napajeni a ovladani kamery. na f450 je to jednoduche .ze ..ale tady u phantomu nemi zadny konektor nebo vyvod na vysilaci je zapojen poteciometr.(kolecko).ale jak zapojitgimbal to nevim ..nebo ze by primo do nazy/
/? dik za info. :roll:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: sob 19.09.2015 15:37 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 27.6.2013
Příspěvky: 53
Bydliště: Praha
Obrázky: 10
cita21 píše:
chci si dat gimbal..ale na tomto stroji neznam zapojeni napajeni a ovladani kamery.


Uvnitř P1 jsou napájecí dráty, které se dají vyvést z Phantomu pro napájení gimbalu - třeba otvorem, ze kterého jde anténa do podvozku. Pro ovládání náklonu kamery stačí sehnat servokabel a jím propojit NAZU s gimbalem. A pak vše zprovoznit z PC v NAZA Asistentovi.

Já jsem neřešil napájení kamery, abych si neukrajoval z letového času...

příklad montáže gimbalu:


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

_________________
malej vrtulníček, malý dr... kvadrokoptérka, Phoenix RC sim


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: sob 19.09.2015 20:09 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 15.3.2014
Příspěvky: 56
diky moc tak napajeni tady je vyvedeno podle videa. ted teda naletovat konektor ktery doda vyrobce gimbalu G2D...jo..spatne sem napsal napajeni kamery ..ta ma samo svuj akumulator .slo mi.o naklaneni kamery gimbalem tady sem nevedel kam konektor z gimbalu zapojit jinak dekuji 8O


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: pát 08.01.2016 10:59 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 14.6.2015
Příspěvky: 56
Bydliště: Vysočina (Hodice)
Zdravím mám takovou otázku. Když pořídím DJI Phantom 3 Standart který má udávaný dosah 500m - 1000m. Dá se do budoucna vyměnit vysílač abych dosáhl většího doletu ? :)

_________________
Humming Bird BRQ10

DJI Phantom 3 Advanced


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: ned 10.01.2016 10:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2009
Příspěvky: 1132
Obrázky: 3
BioToXx píše:
Zdravím mám takovou otázku. Když pořídím DJI Phantom 3 Standart který má udávaný dosah 500m - 1000m. Dá se do budoucna vyměnit vysílač abych dosáhl většího doletu ? :)


"Dá" se všechno, ale pro běžného uživatele to není reálné.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom nebo Walkera qr x350?
PříspěvekNapsal: ned 03.03.2019 19:34 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.8.2015
Příspěvky: 415
Bydliště: Královéhradecko
Obrázky: 24
StaKi píše:
U Walkery je problém s integrovaností a uzavřeností systému. Chceš OSD tak musíš vždy použít originál radio, chceš jiný přijímač? ano jde to ale bez OSD. Integrovaný videovysílač v kameře ILook...super ale má legislativních 25mW u kterého dovozce navíc uvádí neuvěřitelný dosah 500-1000m (asi ve stylu přidáme nulu a bude to vypadat líp).
DJI defakto nabízí poměrně bezkompromisní řešení s drobnými vadami na dokonalosti.


Nerad bych se pletl, ale mám za to, že si u I-Look od Walkery můžeš vybrat, jestli chceš vysílat na kanálech s 25mW nebo s 200mW výkonem.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 70 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz