Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 991 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 67  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom 4
PříspěvekNapsal: úte 01.03.2016 20:55 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 17.11.2015
Příspěvky: 38
Jinak tosledování objektu a vyhýbání překážkám vypadá dobře, uvidíme jak to bude fungovat v praxi.

_________________
Phantom 3 Advanced
HPI Baja 5b SS
kyosho fw-05t Subaru Impreza


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom 4
PříspěvekNapsal: úte 01.03.2016 21:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
GP je jako firma ve velkych problemech, pokud tedy sleduješ trochu ekonomicke zpravodajstvi, pochybuji, ze by si nyní komplikovali svou situaci necim, s cimz nemaji zadne zkusenosti z minulosti, az na zatim kratkou epizodu spoluprace s 3DR na SOLO :( O multikoptere hovori jiz několik let, a vlak jim stále ujizdi.
Ale mohou překvapit (zejména pokud pretahnou nejake odborniky od zavedenych firem), spise me zajima, co bude delat 3DR se svym SOLO, toto pro ne musí byt celkem neprijemna situace, zejména pro jejich podivnou cenovou politiku... Co jsem dosud videl jako výsledky práce se SOLO me prilis nepresvedcuje, a to i v porovnani se stavajici P3P.
Naskok kvality GP4 B kamer není tak vyrazny (vyssi kvalitu z nich mozna vydupe jen dobry odbornik, pokud vyuzije profi režimy a narocny postprocesing), i přes chybejici vysoka FPS u DJI kamer...
Ale jen muj názor...

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom 4
PříspěvekNapsal: úte 01.03.2016 21:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
klokec píše:
Jinak tosledování objektu a vyhýbání překážkám vypadá dobře, uvidíme jak to bude fungovat v praxi.
Na nekterych videích to sledovani objektu semtam vypadava, ale jiste je zde prostor pro další vylepsovani.

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom 4
PříspěvekNapsal: úte 01.03.2016 21:25 
Mazák
Mazák

Registrován: 31.8.2014
Příspěvky: 915
Obrázky: 0
Jou.. počul som o tom, že sa im prepadli akcie, stiahli nižšie rady kamier z trhu a nezarobili toľko koľko očakávali... ale na ich stránke http://www.gopro.com ak si dáš svieti tam v úvodných reklamných spotoch GoPro Drone Coming 2016 tak uvidíme no... ja s kúpou nenáhlim (mám P2) len zo zvedavosti sa o to zaujímam.

Edit:

Už im to lieta

http://shop.gopro.com/EMEA/karma/2016.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom 4
PříspěvekNapsal: úte 01.03.2016 21:31 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 17.11.2015
Příspěvky: 38
..... unboxing



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

_________________
Phantom 3 Advanced
HPI Baja 5b SS
kyosho fw-05t Subaru Impreza


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom 4
PříspěvekNapsal: úte 01.03.2016 21:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2003
Příspěvky: 7423
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (25)
gardenroute píše:
Na nekterych videích to sledovani objektu semtam vypadava, ale jiste je zde prostor pro další vylepsovani.


To mi teď řekni Petře ,co má Phantom 4 za konkurenci...Solo je proti tomu naprostý pokus o vtip. :-)
DJI to slušně válcuje..jen co je pravda.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom 4
PříspěvekNapsal: úte 01.03.2016 22:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.7.2009
Příspěvky: 1007
Bydliště: EU
Zajímavá informace ....,, pokud se zakládá na pravdě, tak asi mnoho budoucích pilotů nepotěší ..... http://forum.dji.com/thread-44076-1-1.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom 4
PříspěvekNapsal: stř 02.03.2016 7:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.11.2012
Příspěvky: 969
Bydliště: Vizovice
Obrázky: 70
Já v omezení nevidím problém :-) Nevím co všichni řeší s omezením výšky do 120m klidně i do 500m vzdálenosti, vždyt to uplně stačí a na delší vzdálenost stačí použít střih videa s tím že si přejdeš na jiné místo vzletu.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom 4
PříspěvekNapsal: stř 02.03.2016 9:31 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
Dr.Ken (DJI) to tam jasně upřesňuje :
"...The max altitude is limited to 500m from take off point.I'm sorry for the prior error given...."

a dále :

The 400ft Limit is a default setting after you come out of Beginner Mode. You can then change that 400ft setting to anything up to 500mts. It's on the page about Beginner Mode.

BEGINNER MODE
The Phantom 4’s beginner mode limits Beginner flyers to 100ft (30m) up and away. It also prevents camera tilt controls to allow beginner pilots to familiarize themselves with flying before adding more distance and camera control. When beginner mode is switched off, the Phantom 4 will default to a maximum flight altitude of 390ft (120m) above the takeoff point. This can be adjusted to a maximum of 1640ft (500m). You can also set your own maximum distance.


A v manuálu se píše:
"...(Software altitude limit: 400 feet above takeoff point)...", jqsně z toho vyplývá, že to je omezeno pouze softwarově, v tomto případě tím režimem "Začátečník - Beginner Mode"

Don't panic, komu je 500 metrů nav místem vzletu málo :?:
Osobně jsem takto vysoko nikdy neletěl, několikrát jsem letěl něco přes polovinu této výšky, vždy mimo ČR v neobydlených oblastech a pustinách...

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom 4
PříspěvekNapsal: stř 02.03.2016 9:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
graup15 píše:
To mi teď řekni Petře ,co má Phantom 4 za konkurenci...Solo je proti tomu naprostý pokus o vtip. :-) DJI to slušně válcuje..jen co je pravda.
Také myslím, stále jsem váhal mezi P3P a SOLO, ale toto je jasná dominance v podobě P4 od DJI. Už se ti Dalibore líbí čím dále zřetelnější design připomínající zářivě lesklé UFO :mrgreen:

I když je P4 dost drahá záležitost (cenová politika bude asi taková, že P3ky zůstanou na současných cenách, P4 bude za těch 1700 USD), a spousta nových technologiíí bude asi ještě nevychytaná, stále je levnější než nejblíže vybavené SOLO s GP4B, a to samozřejmě bez těch nových vychytávek. A to přesto, že 3DR SOLO v minulých dne zlevnilo :D

A samozřejmě i bez těch vychytávek je P4 velmi dobře vybavená filmová koptéra, i s přidaným sportovním režimem pro trochu adrenalinovější zalétání, tady vidím příjemný návrat k možnostem P1.

Roman v těchto dnech SOLO intenzivně testuje na Tchajwanu, bohužel mu to moc nedovoluje vytrvalý déšť a vítr, ale myslím, že již mám jasno, a kudy povede můj upgrade na Ptaaka 2 :D

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom 4
PříspěvekNapsal: stř 02.03.2016 12:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2003
Příspěvky: 7423
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (25)
Ahoj Petře.

Tak až P4 koupíš, dej vědět, to si přijedu prohlédnout osobně :-)
Mně se nejvíc líbí to vyhýbání překážkám.. a limit výšky?..To jako problém nevidím. 500m je až dost.
Ono je vůbec fascinující co technologií do toho nacpali. A zase tak drahé to není,když si lidi můžou kupovat Jeti DC16 za šílené prachy, o Futabě 18 ani nemluvě (to už je naprostý cenový úlet),tak proč ne P4. Že?

v SZ ti pošlu video z mojich výzkumů..není zveřejnitelné. Neb Corona by se podělal :-) :-) Jukni na to,je to na Li-Ion. Postupně na ně přecházím.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom 4
PříspěvekNapsal: stř 02.03.2016 15:36 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 3.12.2011
Příspěvky: 143
Bydliště: Hradec Králové
Cena pro CZ je venku http://www.drona.cz/item/dji-phantom-4-81709


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom 4
PříspěvekNapsal: stř 02.03.2016 15:56 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2013
Příspěvky: 315
Bydliště: Letná
haha
Příloha:
ImageUploadedByTapatalk1456930647.999348.jpg
ImageUploadedByTapatalk1456930647.999348.jpg
[ 45.34 KiB | Zobrazeno 9251 krát ]



Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom 4
PříspěvekNapsal: stř 02.03.2016 16:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
graup15 píše:
Ahoj Petře. Tak až P4 koupíš, dej vědět, to si přijedu prohlédnout osobně :-)
Mně se nejvíc líbí to vyhýbání překážkám.. a limit výšky?..To jako problém nevidím. 500m je až dost.
Ono je vůbec fascinující co technologií do toho nacpali. A zase tak drahé to není,když si lidi můžou kupovat Jeti DC16 za šílené prachy, o Futabě 18 ani nemluvě (to už je naprostý cenový úlet),tak proč ne P4. Že?

v SZ ti pošlu video z mojich výzkumů..není zveřejnitelné. Neb Corona by se podělal :-) :-) Jukni na to,je to na Li-Ion. Postupně na ně přecházím
.
Přesně tak, cena 43 kKč i s DPH není nijak závratna, když si vzpomenu, že jsem do svého Ptaaka se vším všudy nacpal skoro 90kKč, a zdaleka neuměl to, co tento a chytřejší :( Toto je skutečně instantní filmovací řešení (no ještě nějaký kvalitní tablet/phablet nebo HDbrýle)

Na tvou novou provokaci :mrgreen: jsem koukal, dost dobré, jak daleko to bylo ? Ti borci na letišti asi pukali vzteky ne ?
Jinak tvé pokusy s LiON sleduji ve tvém vlákně, to je hodně zajímavé...

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Phantom 4
PříspěvekNapsal: stř 02.03.2016 16:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
Dag2B3 píše:
haha
Už jsem Romane dlouho neslyšel o nějakém flyaway Phantoma 3... Není to někde ze SOLO diskuze :?: :mrgreen: Ale pravda, s půlhodinovým provozem to doletí pěkně daleko, ale prvních 5 kilometrů to aspoň budeš vidět :D U SOLO jsi slepý po 500 metrech, že?

Co vítr a déšť("no, rain, no rain"...Woodstock inspirace), už přestal, lítáš ?

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 991 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 67  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz