Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 156 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Blade 230S
PříspěvekNapsal: pon 21.12.2015 17:22 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 12.7.2014
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha
120 baterek,vymena loziska v motoru( Tobex 40 kc),lita bez problemu dokonce i jenom s dvemi listy na zadnim rotoru.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade 230S
PříspěvekNapsal: stř 23.12.2015 13:03 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 9.3.2013
Příspěvky: 468
Bydliště: Blansko
pekny....uz se tesim na zitrek az ho budu mit doma :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade 230S
PříspěvekNapsal: sob 26.12.2015 9:38 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 9.3.2013
Příspěvky: 468
Bydliště: Blansko
ta kabinka je hruza...takova jakasi slepovana potvora......
Jinak po zapnuti serva odjedou buhvikam ......takze cyklika je uplne mimo......a to sem koupil RTF takze prej pripravenej k letu......
navic musim zmenit mod na vysilaci a bez kabelu to nejde.....a samo kabel neni soucasti baleni a stoji cca 600 kc.....
a kdo vi co budu muset jeste nastavovat......no zklamani......


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade 230S
PříspěvekNapsal: sob 26.12.2015 10:52 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 12.7.2014
Příspěvky: 82
Bydliště: Praha
par technickych pro nove majitele.
po pripojeni baterie deska cykliky nebude v rovine toto dela stab. system ,ktery pracuje po roztoceni rotoru ( bohuzel neni uvedeno v manualu) tak se neleknete a snazte se rychle to odlepit pak je vse ok, jde o zvyk.
urcite udelat kontrolu neutralni polohy serv,pák serv a tahel serv a stopy listu. Pro update jednotky AS3X ( doporucuju) je potreba kabel. Muze litat rovnou z krabice, ale pro jistotu vse zkontrolovat,udelat kalibraci + trimovaci let. Vse zabere 10 min.


do této doby žádné problémy ( 25.2.2016)


Naposledy upravil gobi dne čtv 25.02.2016 11:35, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade 230S
PříspěvekNapsal: sob 26.12.2015 11:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.3.2011
Příspěvky: 1826
Blog: Zobrazit blog (1)
No já osobně bych sundal listy a v ruce bych odskoušel jestli se opravdu deska cykliky po roztočení srovná do roviny, ale to je jen můj čistě teoretický názor, osobně jsem tuto heli neviděl :mrgreen:

_________________
AGILE 7,2/ AGILE 5.5/ DEVIL 420/ T-REX 500PRO-Sportline/ RJX X-TRON 500/ EXTRA 300/ FPV QAV 210/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade 230S
PříspěvekNapsal: ned 27.12.2015 18:07 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 9.3.2013
Příspěvky: 468
Bydliště: Blansko
vyzkouseno...nesrovna se...asi je to cely spatne nastaveny....ach jo....takze me ceka cely nastaveni od zacatku.....ale musim pockat az sezenu kabel...bez neho se nepohnu z mista.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade 230S
PříspěvekNapsal: pon 28.12.2015 21:06 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 9.3.2013
Příspěvky: 468
Bydliště: Blansko
tak sem vyzkousel zda jsou stredy serv spravne a ty jsou vporadku,ale po ulozeni spravneho nastaveni se desky cykliky zas naprosto silene vychyli na jednu stranu....a ani kdyz jsem vrtulnik roztocil v ruce skoro na plnej plyn tak se nesrovna...je furt nasikmo...ale na protipohyby to reaguje dobre.....ale kdybych s tim se pokusil takto vzlitnout tak to hned rozmlatim...takze asi update prijimace ze.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade 230S
PříspěvekNapsal: pon 22.02.2016 20:13 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 21.2.2016
Příspěvky: 367
Ahoj všem!
Tak Blade 230s mám a vůbec nesdílím názory, že je špatný. Kupoval jsem jej jako BNF, k němu Spektrum DX7 a jsem maximálně spokojený. Létá velmi pěkně, postavený a seřízený od výroby perfektně. Mrzí mě, že AS3X stabilizace funguje v módu 1 a 2, ne Normal. Nicméně základní mód je pohodový, funkce Panika je vynikající. Velikost velmi přiměřená, nemusíte se bát, že Vás to zabije. Náhradní díly jsou dobré, listy za 300 Kč a zadní vrtulky 160 za dva kusy. Vyhovuje mě perfektně zpracované české návody, manuály, nastavení, náhradní díly hned k dispozici. Astramobil jako dovozce Blade je drahý, ale rád si připlatím. Nepopírám kvalitu T-Rex, Mikád a dalších, mě se Blade líbí. Jako další plánuji 360 CFX, má špičkové komponenty a je opět složený. Možná v budoucnu něco postavím, ale nejsem typ stavitele. Opravy mě ale problém nedělají.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade 230S
PříspěvekNapsal: úte 23.02.2016 15:47 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 9.3.2013
Příspěvky: 468
Bydliště: Blansko
Uz jsem si taky zvykl a je to dobre na litani....dal jsem delsi ocasni trubku asi o 1,5 cm,silnejsi baterii 1200 mah a pritom je tezsi jen o 20g naz orig a tim se i vrtulnik dovazil....coz je dobre.Ted litam s listama 275 mm a je to jeste lepsi.....rotor ma s nima 60 cm

Planuju ted koupit heli 500


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade 230S
PříspěvekNapsal: úte 29.03.2016 8:22 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 13.5.2014
Příspěvky: 43
Bydliště: Brno
Cau,
chtel bych se zeptat vlastníků těchto vrtůlníku nebo někoho kdo zkoušel oba vrtulníky .
Měl jsem tu 200 SR X (4 kanál) létal jsme první 2 módy Beginner mode a nekdy i Intermediate mode) a ted ji zvažuji koupit znovu a chtěl bych se zeptat líbí se mě Blade 230 s ( 6 kanal) ..jak ta se oproti 200 sr x chová v prvním režimu Stability mode ? Blade 200 bylo pekne stabilní a elektronika mě vrtulník stale rovnala do vodorovna .... jak se liší ta 230 s stabilitou pro uplneho zacatecnika v tom prvni módu (Stability mode) .. ? Nechtěl bych nic méně stabilního . Takže bude se podobat ta 230 tomu 200 sr x ?

PS: Ja vím rady jsou ...simulator , a Heli 450 a větší ...ale chci stabilizaci takže výběr je Blade 200 SR X nebo Blade 230 S ?

Díky za srovnání těchto 2 v zakladnim nejhodnejsim režimu ...

_________________
Coptera Traxxas Aton, Letadlo BETA 1400 .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade 230S
PříspěvekNapsal: úte 29.03.2016 11:43 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 15.12.2011
Příspěvky: 371
Bydliště: Olomouc
Stabilizaci můžeš mít i na heli velikosti 450.

_________________
KDS AGILE 5.5 (SPIRIT), KDS AGILE 7.2 (SPIRIT PRO) , TARANIS X9D+,Futaba T8FG


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade 230S
PříspěvekNapsal: úte 29.03.2016 12:21 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 9.3.2013
Příspěvky: 468
Bydliště: Blansko
mam Blada 230S(i na prodej) a stabilizace funguje pekne.....i kdyz v tomto rezimu jen vzletam......pak prepinam na dalsi.
Blada 200 jsem nemel takze nemuzu porovnat.....ale typuju ze to bude prakticky stejne ale 230S je novajsi takze asi i lepsi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade 230S
PříspěvekNapsal: úte 29.03.2016 12:35 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 13.5.2014
Příspěvky: 43
Bydliště: Brno
200 sr x ma zakladni rezim omezeni naklonu 15 stupnu a druhy režim už jen 35 stupnu oba stabilizační pomoc vrtulnik je stabilizovan do roviny. A až treti rezim je bez jakehokoliv omezeni a pomoci. A 230 S ma jen prvni s nejakym omezenim a dalsi 2 uz jsou pro pokrocile. Takze me zajima ten prvni jaký jé ..... v praxi oproti 1 a 2 u 200 sr x. U ktere jsem pouzival hlavne nejvice omezeny 1 rezim a obcas druhy .

Blade 230 s je už 6ti kanal tak bude určitě o dost neposednější i v nejzakladnějším režimu nez 200 4kanal.

Škoda že není možnost si 230 někde v Brně zkusit, to bych věděl ihned.

_________________
Coptera Traxxas Aton, Letadlo BETA 1400 .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade 230S
PříspěvekNapsal: stř 30.03.2016 15:02 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 9.3.2013
Příspěvky: 468
Bydliště: Blansko
No ja bydlim v Blansku....to mas kousek od Brna....staci prijet
Jinak heli v prvnim rezimu se chova jako klasicky 4ch se stabilizaci a pokud se ti s tim nedari letat tak je tu tlacitko zachrana ktera funguje ve vsech trech rezimech a heli srovna do stabilniho letu at je predtim v jakekoliv poloze!
dalsi rezim je plne ovladani 6ch jen s omezenyma otackama a nabehem listu
treti rezim jsou plne otacky a plne vychylky
Jak zkusis 6ch tak uz nebudes chtit nic jineho!!!se 4ch se neda letat protoze to proste neleti jen se to tak plouzi......


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade 230S
PříspěvekNapsal: čtv 31.03.2016 19:23 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 13.5.2014
Příspěvky: 43
Bydliště: Brno
Chtěl bych poděkovat uživateli "milagros" , dnes se mě delší dobu věnoval, vše ohledně 230S vysvětlil a celkově se mnou probral problematiku 6ti kanálů oproti 4kanalu .. . Předvedl mě oba vrtulníky (230S v tuningu) + druhý menší ... co má v inzerátu a které velmi doporučuji.

Stále váhám jestli vzit Blade 200 SRX na kterem mám již něco nalétáno a nebo Blade 230 S a zatím létat na zakladní režim "Stability" kde se vrtulník chová jako 4.kanál v podstatě jako 200SRX a je velmi stabilní (bohužel dnes jsem měl možnost testu jen ve větru). Každopádně 4.kanál se stabilizací člověk co ma zkušenosti aspon s copterou (bez autopilota :-) ) zvládne ale 6ti kanál je potřeba napřed pořádně natrénovat na simulatoru .

_________________
Coptera Traxxas Aton, Letadlo BETA 1400 .


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 156 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz